! ! ! WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA ! ! !

Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodziczek eliminacyjna gr. D

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 APR Radom I 8 8 0 0 0 185 103 82 24 0
2 MKS Ochota 8 5 3 0 1 134 113 21 16 8
3 MKS Znicz Pruszków 8 4 4 1 0 124 122 2 11 13
4 APR Radom II 8 2 6 0 0 106 161 -55 6 18
5 UKS Varsovia Warszawa 8 1 7 0 0 95 145 -50 3 21
Turniej 1 MKS Ochota Warszawa / 2019-09-29
1 2019-11-17 13:00:00 MKS Ochota UKS Varsovia Warszawa 15 : 10 (10 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
2 2019-11-17 14:00:00 APR Radom I APR Radom II 25 : 20 (14 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
3 2019-11-17 15:00:00 APR Radom I UKS Varsovia Warszawa 27 : 10 (12 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
4 2019-11-17 16:00:00 MKS Ochota APR Radom II 24 : 12 (12 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 MKS Ochota Warszawa / 2019-10-06
5 2019-10-06 10:00:00 MKS Znicz Pruszków MKS Ochota 14 : 14 (7 : 7)
image_icon Protokół >>>
6 2019-10-06 10:50:00 UKS Varsovia Warszawa APR Radom II 22 : 15 (12 : 6)
image_icon Protokół >>>
7 2019-10-06 11:40:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Ochota 13 : 24 (6 : 14)
image_icon Protokół >>>
8 2019-10-06 12:30:00 MKS Znicz Pruszków APR Radom II 27 : 9 (14 : 5)
image_icon Protokół >>>
Turniej 3 APR I Radom / 2019-10-13
9 2019-11-03 10:00:00 APR Radom I MKS Ochota 24 : 18 (11 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
10 2019-11-03 11:00:00 APR Radom II MKS Znicz Pruszków 17 : 16 (12 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
11 2019-11-03 12:00:00 APR Radom II MKS Ochota 11 : 16 (4 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
12 2019-11-03 13:00:00 APR Radom I MKS Znicz Pruszków 27 : 17 (13 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 4 UKS Varsovia Warszawa / 2019-10-20
13 2019-10-20 19:30:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Znicz Pruszków 12 : 18 (8 : 11)
image_icon Protokół >>>
14 2019-10-20 16:30:00 MKS Ochota APR Radom I 12 : 20 (4 : 9)
image_icon Protokół >>>
15 2019-10-20 18:30:00 MKS Ochota MKS Znicz Pruszków 11 : 9 (5 : 5)
image_icon Protokół >>>
16 2019-10-20 17:30:00 UKS Varsovia Warszawa APR Radom I 7 : 20 (1 : 9)
image_icon Protokół >>>
Turniej 5 APR II Radom / 2019-10-27
17 2019-10-27 10:00:00 APR Radom II APR Radom I 8 : 20 (4 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
18 2019-10-27 11:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia Warszawa 12 : 10 (7 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
19 2019-10-27 12:00:00 MKS Znicz Pruszków APR Radom I 11 : 22 (5 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
20 2019-10-27 13:00:00 APR Radom II UKS Varsovia Warszawa 14 : 11 (8 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo