! ! ! WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA ! ! !

Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Grupa F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Diament Ostrołęka 2 2 0 0 0 41 20 21 6 0
2 SKF Wisła Płock 2 2 0 0 0 38 26 12 6 0
3 UKS Wilanowia I 2 2 0 0 0 45 36 9 6 0
4 UKS Niedźwiadek Węgrów 2 1 1 0 0 40 31 9 3 3
5 Akademia Sportu Wesoła 2 1 1 0 0 31 42 -11 3 3
6 UKPR Agrykola Warszawa 2 0 2 0 0 34 44 -10 0 6
7 Muks 21 Płock 2 0 2 0 0 28 39 -11 0 6
8 MKS Mazur Sierpc 2 0 2 0 0 22 41 -19 0 6
Turniej 1 MUKS 21 Płock / 2020-03-07
1 2020-03-07 10:00:00 Muks 21 Płock SKF Wisła Płock 12 : 15 (8 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
2 2020-03-07 10:50:00 UKS Wilanowia I UKPR Agrykola Warszawa 21 : 20 (14 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
3 2020-03-07 11:50:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła Płock 14 : 23 (6 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
4 2020-03-07 12:50:00 Muks 21 Płock UKS Wilanowia I 16 : 24 (8 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 UKS Diament Ostrołęka / 2020-03-07
5 UKS Diament Ostrołęka MKS Mazur Sierpc : ( : )
6 Akademia Sportu Wesoła UKS Niedźwiadek Węgrów : ( : )
7 UKS Niedźwiadek Węgrów MKS Mazur Sierpc : ( : )
8 UKS Diament Ostrołęka Akademia Sportu Wesoła : ( : )
Turniej 3 SKF Wisła Płock / 2020-03-21
9 SKF Wisła Płock UKS Wilanowia I : ( : )
10 Muks 21 Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
11 UKS Wilanowia I Muks 21 Płock : ( : )
12 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Turniej 4 MKS Mazur Sierpc / 2020-03-21
13 MKS Mazur Sierpc Akademia Sportu Wesoła : ( : )
14 UKS Diament Ostrołęka UKS Niedźwiadek Węgrów : ( : )
15 Akademia Sportu Wesoła UKS Diament Ostrołęka : ( : )
16 MKS Mazur Sierpc UKS Niedźwiadek Węgrów : ( : )
Turniej 5 UKPR Agrykola Warszawa / 2020-04-04
17 UKPR Agrykola Warszawa UKS Wilanowia I : ( : )
18 SKF Wisła Płock Muks 21 Płock : ( : )
19 UKS Wilanowia I SKF Wisła Płock : ( : )
20 UKPR Agrykola Warszawa Muks 21 Płock : ( : )
Turniej 6 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2020-04-04
21 2020-03-07 12:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Diament Ostrołęka 14 : 18 (9 : 14)
image_icon Protokół >>>
22 2020-03-07 13:00:00 Akademia Sportu Wesoła MKS Mazur Sierpc 18 : 16 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
23 2020-03-07 14:00:00 MKS Mazur Sierpc UKS Diament Ostrołęka 6 : 23 (2 : 11)
image_icon Protokół >>>
24 2020-03-07 15:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Akademia Sportu Wesoła 26 : 13 (14 : 6)
image_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo