! ! ! WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA ! ! !

Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodziczek eliminacyjna gr. A

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Znicz Pruszków 8 7 1 0 1 249 137 112 22 2
2 MUKS Czarni Regimin 8 7 1 1 0 223 154 69 20 4
3 UKS Dwójka Małkinia Górna 9 6 3 0 1 236 170 66 19 8
4 APR Radom II 7 6 1 0 0 227 145 82 18 3
5 UKS 1 Wyszków 8 6 2 1 0 216 176 40 17 7
6 UKS Varsovia Warszawa 8 4 4 0 0 170 171 -1 12 12
7 KS Victoria Piaseczno 7 2 5 0 0 129 146 -17 6 15
8 UKS Kontra Warszawa 9 2 7 0 0 200 266 -66 6 21
9 KS Zawkrze Mława 8 1 7 0 0 160 205 -45 3 21
10 AS FIT CAMP Warszawa 10 0 10 0 0 100 340 -240 0 30
Kolejka 1 / 2019-11-24
1 2019-11-24 11:00:00 KS Victoria Piaseczno UKS Dwójka Małkinia Górna 14 : 27 (7 : 13)
image_icon Protokół >>>
2 2019-12-06 17:45:00 AS FIT CAMP Warszawa UKS 1 Wyszków 9 : 40 (3 : 26)
image_icon Protokół >>>
3 2019-11-24 10:00:00 MKS Znicz Pruszków KS Zawkrze Mława 27 : 17 (13 : 7)
image_icon Protokół >>>
4 2019-12-10 17:45:00 APR Radom II UKS Kontra Warszawa 43 : 27 (20 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
5 2019-11-24 11:30:00 UKS Varsovia Warszawa MUKS Czarni Regimin 21 : 22 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2019-12-01
6 2019-11-29 15:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna MUKS Czarni Regimin 24 : 27 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
7 2019-12-01 10:00:00 UKS Kontra Warszawa UKS Varsovia Warszawa 17 : 27 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
8 2019-11-30 13:30:00 KS Zawkrze Mława APR Radom II 14 : 32 (5 : 11)
image_icon Protokół >>>
9 2019-12-01 16:30:00 UKS 1 Wyszków MKS Znicz Pruszków 22 : 31 (11 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
10 2019-12-01 10:00:00 KS Victoria Piaseczno AS FIT CAMP Warszawa 32 : 13 (14 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-12-15
11 2019-12-13 17:45:00 AS FIT CAMP Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna 7 : 32 (1 : 16)
image_icon Protokół >>>
12 MKS Znicz Pruszków KS Victoria Piaseczno : ( : )
13 2019-12-15 12:00:00 APR Radom II UKS 1 Wyszków 33 : 28 (17 : 13)
image_icon Protokół >>>
14 2019-12-15 11:30:00 UKS Varsovia Warszawa KS Zawkrze Mława 27 : 17 (6 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
15 2020-01-18 10:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS Kontra Warszawa 39 : 15 (19 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2020-01-12
16 2020-01-12 11:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Kontra Warszawa 29 : 22 (17 : 8)
image_icon Protokół >>>
17 2020-02-07 17:00:00 KS Zawkrze Mława MUKS Czarni Regimin 19 : 30 (8 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
18 2020-01-11 11:00:00 UKS 1 Wyszków UKS Varsovia Warszawa 27 : 20 (12 : 9)
image_icon Protokół >>>
19 2019-12-16 17:45:00 KS Victoria Piaseczno APR Radom II 15 : 28 (5 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
20 2020-01-10 17:45:00 AS FIT CAMP Warszawa MKS Znicz Pruszków 8 : 36 (2 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2020-01-19
21 2020-01-19 13:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Dwójka Małkinia Górna 36 : 16 (16 : 7)
image_icon Protokół >>>
22 2020-01-19 12:00:00 APR Radom II AS FIT CAMP Warszawa 31 : 6 (17 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
23 2020-01-18 11:30:00 UKS Varsovia Warszawa KS Victoria Piaseczno 15 : 11 (7 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
24 MUKS Czarni Regimin UKS 1 Wyszków : ( : )
25 2020-01-19 10:00:00 UKS Kontra Warszawa KS Zawkrze Mława 24 : 22 (14 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2020-01-26
26 2020-01-26 11:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna KS Zawkrze Mława 25 : 17 (10 : 6)
image_icon Protokół >>>
27 2020-01-26 15:00:00 UKS 1 Wyszków UKS Kontra Warszawa 29 : 20 (16 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
28 2019-12-08 10:00:00 KS Victoria Piaseczno MUKS Czarni Regimin 14 : 20 (7 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
29 2020-01-26 10:00:00 AS FIT CAMP Warszawa UKS Varsovia Warszawa 10 : 32 (2 : 18)
image_icon Protokół >>>
30 2020-01-28 17:50:00 MKS Znicz Pruszków APR Radom II 31 : 27 (16 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2020-02-02
31 APR Radom II UKS Dwójka Małkinia Górna : ( : )
32 2020-02-02 15:00:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Znicz Pruszków 11 : 40 (4 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
33 2020-02-02 10:00:00 MUKS Czarni Regimin AS FIT CAMP Warszawa 42 : 9 (22 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
34 2020-02-02 10:00:00 UKS Kontra Warszawa KS Victoria Piaseczno 25 : 28 (11 : 13)
image_icon Protokół >>>
35 2020-02-02 11:00:00 KS Zawkrze Mława UKS 1 Wyszków 24 : 28 (9 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2020-03-01
36 2020-03-01 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS 1 Wyszków 24 : 24 (13 : 13)
image_icon Protokół >>>
37 KS Victoria Piaseczno KS Zawkrze Mława : ( : )
38 2020-02-29 10:00:00 AS FIT CAMP Warszawa UKS Kontra Warszawa 20 : 33 (12 : 15)
image_icon Protokół >>>
39 2020-03-01 14:30:00 MKS Znicz Pruszków MUKS Czarni Regimin 19 : 19 (10 : 7)
image_icon Protokół >>>
40 APR Radom II UKS Varsovia Warszawa : ( : )
Kolejka 9 / 2020-03-08
41 2020-03-08 13:30:00 UKS Varsovia Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna 17 : 27 (6 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
42 2020-03-09 17:00:00 MUKS Czarni Regimin APR Radom II 24 : 33 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
43 2020-03-08 09:00:00 UKS Kontra Warszawa MKS Znicz Pruszków 17 : 29 (8 : 15)
image_icon Protokół >>>
44 2020-03-08 16:30:00 KS Zawkrze Mława AS FIT CAMP Warszawa 30 : 12 (18 : 7)
image_icon Protokół >>>
45 2020-03-08 14:00:00 UKS 1 Wyszków KS Victoria Piaseczno 18 : 15 (10 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2020-03-15
46 UKS Dwójka Małkinia Górna KS Victoria Piaseczno : ( : )
47 UKS 1 Wyszków AS FIT CAMP Warszawa : ( : )
48 KS Zawkrze Mława MKS Znicz Pruszków : ( : )
49 UKS Kontra Warszawa APR Radom II : ( : )
50 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia Warszawa : ( : )
Kolejka 11 / 2020-03-22
51 MUKS Czarni Regimin UKS Dwójka Małkinia Górna : ( : )
52 UKS Varsovia Warszawa UKS Kontra Warszawa : ( : )
53 APR Radom II KS Zawkrze Mława : ( : )
54 MKS Znicz Pruszków UKS 1 Wyszków : ( : )
55 AS FIT CAMP Warszawa KS Victoria Piaseczno : ( : )
Kolejka 12 / 2020-03-29
56 2020-02-08 11:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna AS FIT CAMP Warszawa 32 : 6 (14 : 5)
image_icon Protokół >>>
57 KS Victoria Piaseczno MKS Znicz Pruszków : ( : )
58 UKS 1 Wyszków APR Radom II : ( : )
59 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia Warszawa : ( : )
60 UKS Kontra Warszawa MUKS Czarni Regimin : ( : )
Kolejka 13 / 2020-04-05
61 UKS Kontra Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna : ( : )
62 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława : ( : )
63 UKS Varsovia Warszawa UKS 1 Wyszków : ( : )
64 APR Radom II KS Victoria Piaseczno : ( : )
65 MKS Znicz Pruszków AS FIT CAMP Warszawa : ( : )
Kolejka 14 / 2020-04-19
66 UKS Dwójka Małkinia Górna MKS Znicz Pruszków : ( : )
67 AS FIT CAMP Warszawa APR Radom II : ( : )
68 KS Victoria Piaseczno UKS Varsovia Warszawa : ( : )
69 UKS 1 Wyszków MUKS Czarni Regimin : ( : )
70 KS Zawkrze Mława UKS Kontra Warszawa : ( : )
Kolejka 15 / 2020-04-26
71 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia Górna : ( : )
72 UKS Kontra Warszawa UKS 1 Wyszków : ( : )
73 MUKS Czarni Regimin KS Victoria Piaseczno : ( : )
74 UKS Varsovia Warszawa AS FIT CAMP Warszawa : ( : )
75 APR Radom II MKS Znicz Pruszków : ( : )
Kolejka 16 / 2020-05-10
76 UKS Dwójka Małkinia Górna APR Radom II : ( : )
77 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia Warszawa : ( : )
78 AS FIT CAMP Warszawa MUKS Czarni Regimin : ( : )
79 KS Victoria Piaseczno UKS Kontra Warszawa : ( : )
80 UKS 1 Wyszków KS Zawkrze Mława : ( : )
Kolejka 17 / 2020-05-17
81 UKS 1 Wyszków UKS Dwójka Małkinia Górna : ( : )
82 KS Zawkrze Mława KS Victoria Piaseczno : ( : )
83 UKS Kontra Warszawa AS FIT CAMP Warszawa : ( : )
84 MUKS Czarni Regimin MKS Znicz Pruszków : ( : )
85 UKS Varsovia Warszawa APR Radom II : ( : )
Kolejka 18 / 2020-05-24
86 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Varsovia Warszawa : ( : )
87 APR Radom II MUKS Czarni Regimin : ( : )
88 MKS Znicz Pruszków UKS Kontra Warszawa : ( : )
89 AS FIT CAMP Warszawa KS Zawkrze Mława : ( : )
90 KS Victoria Piaseczno UKS 1 Wyszków : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo