! ! ! WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA ! ! !

Młodzicy gr. F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF Wisła I Płock 9 9 0 0 0 273 170 103 27 0
2 UKPR Agrykola I Warszawa 9 8 1 0 0 288 210 78 24 3
3 UKS Wilanowia I Warszawa 9 7 2 1 0 310 232 78 20 7
4 KS Warszawianka 9 6 3 0 0 274 230 44 18 9
5 UKPR Agrykola Warszawa II 9 3 6 0 0 191 237 -46 9 18
6 SKF Wisła II Płock 10 3 7 0 0 261 276 -15 9 21
7 UKS Niedźwiadek Węgrów 10 1 9 0 1 215 316 -101 4 26
8 UKS Szczypiorniak Lesznowola 9 0 9 0 0 172 313 -141 0 27
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2019-09-29
101 2019-09-29 10:00:00 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock 24 : 13 (13 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
102 2019-09-29 14:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS Warszawianka 24 : 47 (15 : 24)
image_icon Protokół >>>
103 2019-10-06 10:00:00 SKF Wisła I Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 30 : 16 (16 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
104 2019-12-08 10:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła II Płock 18 : 26 (8 : 17)
image_icon Protokół >>>
105 2019-11-03 10:00:00 SKF Wisła II Płock KS Warszawianka 31 : 38 (15 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
106 2019-11-10 13:00:00 KS Warszawianka SKF Wisła I Płock 26 : 28 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
107 2019-09-27 17:00:00 UKPR Agrykola Warszawa II UKPR Agrykola I Warszawa 20 : 27 (7 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
108 2019-10-06 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I Warszawa 17 : 29 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>
109 2019-12-07 11:30:00 UKPR Agrykola Warszawa II UKS Niedźwiadek Węgrów 26 : 16 (13 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
110 2019-10-20 10:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKPR Agrykola Warszawa II 31 : 12 (18 : 7)
image_icon Protokół >>>
111 2019-11-03 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola I Warszawa 18 : 25 (9 : 11)
image_icon Protokół >>>
112 2019-11-10 11:00:00 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Wilanowia I Warszawa 32 : 30 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2019-09-29
113 2019-11-17 10:00:00 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 25 : 33 (11 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
114 2019-11-17 11:00:00 KS Warszawianka UKS Szczypiorniak Lesznowola 28 : 15 (17 : 7)
image_icon Protokół >>>
115 2019-12-21 10:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła I Płock 17 : 40 (9 : 16)
image_icon Protokół >>>
116 2019-12-15 11:40:00 SKF Wisła II Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 32 : 18 (15 : 9)
image_icon Protokół >>>
117 2020-01-19 11:00:00 KS Warszawianka SKF Wisła II Płock 32 : 30 (20 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
118 2020-01-25 16:00:00 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka 27 : 17 (13 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
119 2019-11-16 13:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa UKPR Agrykola Warszawa II 31 : 15 (15 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
120 2019-11-24 15:15:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów 29 : 29 (14 : 14)
image_icon Protokół >>>
121 2019-12-15 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola Warszawa II 25 : 26 (11 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
122 2020-01-17 16:45:00 UKPR Agrykola Warszawa II UKS Wilanowia I Warszawa 28 : 43 (14 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
123 2020-01-18 10:00:00 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów 39 : 25 (21 : 9)
image_icon Protokół >>>
124 2020-01-26 10:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKPR Agrykola I Warszawa 42 : 35 (22 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 1 / 2020-02-02
1 2020-02-01 12:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła I Płock 18 : 42 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
2 2020-02-02 17:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola 38 : 16 (16 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
3 2020-02-02 12:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa SKF Wisła II Płock 41 : 28 (20 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
4 2020-02-02 18:45:00 UKPR Agrykola Warszawa II KS Warszawianka 22 : 23 (14 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2020-03-01
5 2020-02-27 16:20:00 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia I Warszawa 29 : 24 (14 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
6 2020-02-29 11:00:00 KS Warszawianka UKPR Agrykola I Warszawa 25 : 33 (12 : 17)
image_icon Protokół >>>
7 2020-03-04 17:00:00 SKF Wisła II Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 36 : 16 (13 : 7)
image_icon Protokół >>>
8 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
Kolejka 3 / 2020-03-07
9 UKPR Agrykola I Warszawa SKF Wisła I Płock : ( : )
10 UKS Wilanowia I Warszawa KS Warszawianka : ( : )
11 2020-03-07 15:30:00 UKPR Agrykola Warszawa II SKF Wisła II Płock 28 : 21 (14 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
12 2020-03-07 16:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Szczypiorniak Lesznowola 31 : 26 (15 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2020-03-08
13 2020-03-08 11:45:00 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola Warszawa II 20 : 14 (11 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
14 2020-03-08 10:00:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola I Warszawa 19 : 28 (10 : 12)
image_icon Protokół >>>
15 2020-03-08 11:00:00 KS Warszawianka UKS Niedźwiadek Węgrów 38 : 20 (18 : 11)
image_icon Protokół >>>
16 2020-03-08 14:45:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKS Wilanowia I Warszawa 22 : 41 (8 : 20)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2020-03-15
17 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów : ( : )
18 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
19 SKF Wisła II Płock UKS Wilanowia I Warszawa : ( : )
20 KS Warszawianka UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
Kolejka 6 / 2020-03-22
21 UKS Wilanowia I Warszawa SKF Wisła I Płock : ( : )
22 UKPR Agrykola I Warszawa KS Warszawianka : ( : )
23 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła II Płock : ( : )
24 UKPR Agrykola Warszawa II UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 7 / 2020-03-29
25 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
26 KS Warszawianka UKS Wilanowia I Warszawa : ( : )
27 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
28 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKS Niedźwiadek Węgrów : ( : )
Kolejka 8 / 2020-04-05
29 UKPR Agrykola Warszawa II SKF Wisła I Płock : ( : )
30 UKPR Agrykola I Warszawa SKF Wisła II Płock : ( : )
31 UKS Niedźwiadek Węgrów KS Warszawianka : ( : )
32 UKS Wilanowia I Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo