* HIT !!! – towarzyskie spotkanie piłki ręcznej kobiet : UKS Varsovia Warszawa – MKS Piotrkovia Piotrków Trybunalski (PGNIG SUPERLIGA KOBIET) czwartek 21 marca, 17:30 ul. Gwiaździsta 35 *
* I Liga Mężczyzn: KS Uniwersytet Radom – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 marca, 18:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – AZS AWF Biała Podlaska niedziela 24 marca, 18:45 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Nielba Wągrowiec sobota 30 marca, 18:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew czwartek 4 kwietnia, 17:30 *

II liga Mężczyzn gr. III A

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 Enea Orlęta Zwoleń 14 10 4 0 2 426 368 58 32 10
2 Pabiks FormauDyBy Pabianice 14 11 3 3 0 338 313 25 30 12
3 Hutchinson Anilana Łódź 14 9 5 0 2 398 346 52 29 13
4 Azoty-Puławy II 14 10 4 1 0 474 396 78 29 13
5 AZS UMCS Lublin 14 7 7 0 0 371 376 -5 21 21
6 UKS Olimpia Biała Podlaska 14 4 10 1 1 450 464 -14 12 30
7 KKS Włókniarz Konstantynów 14 3 11 0 1 375 430 -55 10 32
8 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 14 2 12 1 0 358 497 -139 5 37
Kolejka 1 / 2018-09-15
1 2018-09-15 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów UKS Olimpia Biała Podlaska 29 : 27 (17 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-09-26 18:30:00 Hutchinson Anilana Łódź AZS UMCS Lublin 30 : 24 (21 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-09-15 17:00:00 Azoty-Puławy II Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 : 27 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-09-15 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29 : 24 (12 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-22
5 2018-09-22 13:30:00 UKS Olimpia Biała Podlaska MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 43 : 29 (23 : 18)
image_icon Protokół >>>
6 2018-09-23 14:30:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice Enea Orlęta Zwoleń 24 : 26 (8 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-09-23 13:00:00 AZS UMCS Lublin Azoty-Puławy II 27 : 39 (13 : 18)
image_icon Protokół >>>
8 2018-09-22 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów Hutchinson Anilana Łódź 30 : 26 (15 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-09-29
9 2018-09-30 15:00:00 Hutchinson Anilana Łódź UKS Olimpia Biała Podlaska 32 : 24 (20 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
10 2018-09-29 17:30:00 Azoty-Puławy II KKS Włókniarz Konstantynów 30 : 24 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
11 2018-09-29 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń AZS UMCS Lublin 36 : 25 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
12 2018-09-29 14:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Pabiks FormauDyBy Pabianice 21 : 27 (10 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-10-06
13 2018-10-06 13:30:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Pabiks FormauDyBy Pabianice 33 : 34 (19 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
14 2018-10-06 12:00:00 AZS UMCS Lublin MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27 : 26 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
15 2018-10-06 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów Enea Orlęta Zwoleń 25 : 27 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
16 2018-10-06 15:00:00 Hutchinson Anilana Łódź Azoty-Puławy II 28 : 27 (14 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-13
17 2018-10-14 11:00:00 Azoty-Puławy II UKS Olimpia Biała Podlaska 33 : 31 (18 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
18 2018-10-13 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń Hutchinson Anilana Łódź 29 : 24 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
19 2018-10-13 14:30:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski KKS Włókniarz Konstantynów 30 : 29 (11 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
20 2018-10-14 13:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice AZS UMCS Lublin 26 : 23 (13 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-10-20
21 2018-10-19 16:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska AZS UMCS Lublin 26 : 27 (12 : 15)
image_icon Protokół >>>
22 2018-10-20 17:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 : 29 (12 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
23 2018-10-20 15:00:00 Hutchinson Anilana Łódź MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 37 : 22 (17 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
24 2018-10-20 11:00:00 Azoty-Puławy II Enea Orlęta Zwoleń 26 : 26 (10 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-10-27
25 2018-10-27 15:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Olimpia Biała Podlaska 42 : 32 (25 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
26 2018-10-27 14:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy II 28 : 39 (8 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
27 2018-10-27 18:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice Hutchinson Anilana Łódź 21 : 21 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
28 2018-10-27 12:00:00 AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów 30 : 25 (13 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2018-11-03
29 2018-11-04 15:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska KKS Włókniarz Konstantynów 37 : 37 (17 : 23)
image_icon Protokół >>>
30 2018-11-03 12:00:00 AZS UMCS Lublin Hutchinson Anilana Łódź 29 : 23 (14 : 13)
image_icon Protokół >>>
31 2018-11-06 18:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice Azoty-Puławy II 24 : 32 (9 : 22)
pdf_icon Protokół >>>
32 2018-11-03 12:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Enea Orlęta Zwoleń 21 : 31 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2018-11-10
33 2018-11-11 14:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski UKS Olimpia Biała Podlaska 30 : 39 (14 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
34 2018-11-10 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 : 25 (11 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
35 2018-11-10 12:00:00 Azoty-Puławy II AZS UMCS Lublin 33 : 31 (13 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
36 2018-11-07 19:00:00 Hutchinson Anilana Łódź KKS Włókniarz Konstantynów 37 : 20 (21 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2018-11-17
37 2018-11-18 15:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Hutchinson Anilana Łódź 29 : 37 (19 : 20)
image_icon Protokół >>>
38 2018-11-18 11:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów Azoty-Puławy II 22 : 34 (12 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
39 2018-11-17 16:00:00 AZS UMCS Lublin Enea Orlęta Zwoleń 24 : 32 (8 : 17)
image_icon Protokół >>>
40 2018-11-18 14:30:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 34 : 19 (17 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2018-11-24
41 2018-11-24 18:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice UKS Olimpia Biała Podlaska 30 : 30 (18 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
42 2018-11-24 14:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski AZS UMCS Lublin 19 : 42 (9 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
43 2018-11-24 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KKS Włókniarz Konstantynów 35 : 26 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
44 2018-11-23 17:30:00 Azoty-Puławy II Hutchinson Anilana Łódź 33 : 34 (19 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2018-12-01
45 2018-12-02 15:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Azoty-Puławy II 36 : 42 (19 : 22)
image_icon Protokół >>>
46 2018-12-01 15:00:00 Hutchinson Anilana Łódź Enea Orlęta Zwoleń 24 : 23 (12 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
47 2018-11-30 19:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 34 : 31 (18 : 13)
image_icon Protokół >>>
48 2018-12-02 12:00:00 AZS UMCS Lublin Pabiks FormauDyBy Pabianice 0 : 10 ( : )
image_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2018-12-08
49 2018-12-09 13:00:00 AZS UMCS Lublin UKS Olimpia Biała Podlaska 32 : 25 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
50 2018-12-06 19:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice KKS Włókniarz Konstantynów 27 : 23 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
51 2018-12-09 14:00:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Hutchinson Anilana Łódź 35 : 35 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
52 2018-12-08 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń Azoty-Puławy II 35 : 30 (20 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2018-12-15
53 2018-12-15 13:30:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Enea Orlęta Zwoleń 38 : 30 (19 : 14)
image_icon Protokół >>>
54 2018-12-15 13:30:00 Azoty-Puławy II MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 51 : 23 (28 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
55 2018-12-15 17:00:00 Hutchinson Anilana Łódź Pabiks FormauDyBy Pabianice 10 : 0 ( : )
pdf_icon Protokół >>>
56 2018-12-16 11:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów AZS UMCS Lublin 26 : 30 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo