* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

II liga Mężczyzn gr. III B

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UMKS Trójka Ostrołęka 5 4 1 0 0 135 117 18 12 3
2 AZS-AWF Warszawa 6 4 2 0 0 188 147 41 12 6
3 SPR Handball Płock 5 4 1 1 0 112 100 12 11 4
4 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 4 1 1 0 137 127 10 11 4
5 Bestios Białystok 5 2 3 0 1 123 142 -19 7 8
6 KS Warszawianka 6 2 4 0 0 128 128 0 6 12
7 TS Siemiatycze 6 1 5 0 1 126 162 -36 4 14
8 SPR Nowe Piekuty 6 1 5 0 0 161 187 -26 3 15
Kolejka 1 / 2018-09-15
1 2018-09-16 11:00:00 KS Warszawianka SPR Handball Płock 10 : 0 ( : )
image_icon Protokół >>>
2 2018-09-15 17:00:00 AZS-AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 32 : 20 (15 : 11)
image_icon Protokół >>>
3 2018-09-15 17:00:00 Bestios Białystok SPR Nowe Piekuty 31 : 28 (14 : 15)
image_icon Protokół >>>
4 2018-09-15 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka TS Siemiatycze 23 : 19 (12 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-22
5 2018-09-23 15:00:00 SPR Handball Płock TS Siemiatycze 23 : 23 (9 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-09-23 13:30:00 SPR Nowe Piekuty UMKS Trójka Ostrołęka 22 : 24 (14 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-09-22 17:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Bestios Białystok 26 : 26 (14 : 13)
image_icon Protokół >>>
8 2018-09-22 11:00:00 KS Warszawianka AZS-AWF Warszawa 23 : 26 (13 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-09-29
9 2018-09-30 18:00:00 AZS-AWF Warszawa SPR Handball Płock 24 : 25 (15 : 11)
image_icon Protokół >>>
10 2018-09-29 17:00:00 Bestios Białystok KS Warszawianka 24 : 22 (10 : 10)
image_icon Protokół >>>
11 2018-09-29 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 28 (11 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
12 2018-09-29 18:00:00 TS Siemiatycze SPR Nowe Piekuty 26 : 30 (12 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-10-06
13 2018-10-07 14:30:00 SPR Handball Płock SPR Nowe Piekuty 38 : 25 (20 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
14 2018-10-06 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka TS Siemiatycze 30 : 15 (15 : 8)
image_icon Protokół >>>
15 2018-10-06 17:00:00 KS Warszawianka UMKS Trójka Ostrołęka 18 : 29 (14 : 14)
image_icon Protokół >>>
16 2018-10-07 16:00:00 AZS-AWF Warszawa Bestios Białystok 40 : 24 (22 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-13
17 2018-10-13 15:00:00 Bestios Białystok SPR Handball Płock 18 : 26 (7 : 13)
image_icon Protokół >>>
18 2018-10-14 13:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka AZS-AWF Warszawa 34 : 30 (20 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
19 2018-10-13 11:00:00 TS Siemiatycze KS Warszawianka 22 : 20 (13 : 9)
image_icon Protokół >>>
20 2018-10-12 19:00:00 SPR Nowe Piekuty KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 29 : 33 (12 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-10-20
21 2018-10-21 14:30:00 SPR Handball Płock KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
22 2018-10-20 11:00:00 KS Warszawianka SPR Nowe Piekuty 35 : 27 (18 : 14)
image_icon Protokół >>>
23 2018-10-20 18:30:00 AZS-AWF Warszawa TS Siemiatycze 36 : 21 (16 : 11)
image_icon Protokół >>>
24 2018-10-20 17:00:00 Bestios Białystok UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-10-27
25 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Handball Płock : ( : )
26 TS Siemiatycze Bestios Białystok : ( : )
27 2018-10-28 13:30:00 SPR Nowe Piekuty AZS-AWF Warszawa : ( : )
28 2018-10-27 18:30:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 8 / 2018-11-03
29 SPR Handball Płock KS Warszawianka : ( : )
30 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS-AWF Warszawa : ( : )
31 SPR Nowe Piekuty Bestios Białystok : ( : )
32 TS Siemiatycze UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Kolejka 9 / 2018-11-10
33 TS Siemiatycze SPR Handball Płock : ( : )
34 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Nowe Piekuty : ( : )
35 Bestios Białystok KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
36 AZS-AWF Warszawa KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 10 / 2018-11-17
37 SPR Handball Płock AZS-AWF Warszawa : ( : )
38 KS Warszawianka Bestios Białystok : ( : )
39 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
40 SPR Nowe Piekuty TS Siemiatycze : ( : )
Kolejka 11 / 2018-11-24
41 SPR Nowe Piekuty SPR Handball Płock : ( : )
42 TS Siemiatycze KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
43 UMKS Trójka Ostrołęka KS Warszawianka : ( : )
44 Bestios Białystok AZS-AWF Warszawa : ( : )
Kolejka 12 / 2018-12-01
45 SPR Handball Płock Bestios Białystok : ( : )
46 AZS-AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
47 KS Warszawianka TS Siemiatycze : ( : )
48 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Nowe Piekuty : ( : )
Kolejka 13 / 2018-12-08
49 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Handball Płock : ( : )
50 SPR Nowe Piekuty KS Warszawianka : ( : )
51 TS Siemiatycze AZS-AWF Warszawa : ( : )
52 UMKS Trójka Ostrołęka Bestios Białystok : ( : )
Kolejka 14 / 2018-12-15
53 SPR Handball Płock UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
54 Bestios Białystok TS Siemiatycze : ( : )
55 AZS-AWF Warszawa SPR Nowe Piekuty : ( : )
56 KS Warszawianka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo