* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

II liga Mężczyzn gr. III F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 Hutchinson Anilana Łódź 8 6 2 0 1 204 191 13 19 5
2 UMKS Orlęta Zwoleń 8 5 3 1 2 235 217 18 16 8
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 7 4 3 0 0 188 192 -4 12 9
4 Azoty-Puławy II 8 4 4 1 0 233 226 7 11 13
5 SPR Handball Płock 8 4 4 1 0 213 222 -9 11 13
6 Pabiks FormauDyBy Pabianice 7 4 3 2 0 151 163 -12 10 11
7 AZS-AWF Warszawa 8 3 5 0 0 227 220 7 9 15
8 UMKS Trójka Ostrołęka 8 1 7 0 2 230 250 -20 5 19
Kolejka 1 / 2019-02-09
1 2019-02-09 13:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UMKS Orlęta Zwoleń 36 : 36 (19 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
2 2019-02-09 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Azoty-Puławy II 20 : 27 (5 : 14)
image_icon Protokół >>>
3 2019-02-10 15:00:00 AZS-AWF Warszawa Hutchinson Anilana Łódź 31 : 32 (15 : 16)
image_icon Protokół >>>
4 2019-02-10 13:00:00 SPR Handball Płock Pabiks FormauDyBy Pabianice 24 : 30 (13 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2019-02-16
5 2019-02-16 17:00:00 UMKS Orlęta Zwoleń AZS-AWF Warszawa 35 : 28 (21 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
6 2019-03-09 00:00:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
7 2019-02-17 15:00:00 Hutchinson Anilana Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 31 : 27 (18 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
8 2019-02-17 12:00:00 Azoty-Puławy II SPR Handball Płock 33 : 32 (17 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-02-23
9 2019-02-23 19:15:00 SPR Handball Płock UMKS Orlęta Zwoleń : ( : )
10 2019-02-23 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Hutchinson Anilana Łódź : ( : )
11 2019-02-23 15:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka Pabiks FormauDyBy Pabianice : ( : )
12 2019-02-24 15:30:00 AZS-AWF Warszawa Azoty-Puławy II : ( : )
Kolejka 4 / 2019-03-02
13 UMKS Orlęta Zwoleń KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
14 2019-03-02 18:30:00 Pabiks FormauDyBy Pabianice AZS-AWF Warszawa : ( : )
15 2019-03-02 17:00:00 Hutchinson Anilana Łódź SPR Handball Płock : ( : )
16 2019-03-02 18:00:00 Azoty-Puławy II UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Kolejka 5 / 2019-03-16
17 2019-03-16 15:00:00 UMKS Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
18 Azoty-Puławy II KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
19 2019-03-16 17:00:00 Hutchinson Anilana Łódź AZS-AWF Warszawa : ( : )
20 Pabiks FormauDyBy Pabianice SPR Handball Płock : ( : )
Kolejka 6 / 2019-03-23
21 AZS-AWF Warszawa UMKS Orlęta Zwoleń : ( : )
22 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Pabiks FormauDyBy Pabianice : ( : )
23 UMKS Trójka Ostrołęka Hutchinson Anilana Łódź : ( : )
24 SPR Handball Płock Azoty-Puławy II : ( : )
Kolejka 7 / 2019-03-30
25 UMKS Orlęta Zwoleń SPR Handball Płock : ( : )
26 2019-03-30 18:00:00 Hutchinson Anilana Łódź KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka : ( : )
27 Pabiks FormauDyBy Pabianice UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
28 Azoty-Puławy II AZS-AWF Warszawa : ( : )
Kolejka 8 / 2019-04-06
29 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Orlęta Zwoleń : ( : )
30 AZS-AWF Warszawa Pabiks FormauDyBy Pabianice : ( : )
31 SPR Handball Płock Hutchinson Anilana Łódź : ( : )
32 UMKS Trójka Ostrołęka Azoty-Puławy II : ( : )
zaliczone wyniki /
0 Azoty-Puławy II Pabiks FormauDyBy Pabianice 32 : 24 (22 : 9)
0 UMKS Orlęta Zwoleń Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 : 25 (11 : 11)
0 Azoty-Puławy II Hutchinson Anilana Łódź 33 : 34 (19 : 19)
0 Hutchinson Anilana Łódź UMKS Orlęta Zwoleń 24 : 23 (12 : 12)
0 UMKS Orlęta Zwoleń Azoty-Puławy II 35 : 30 (20 : 17)
0 Hutchinson Anilana Łódź Pabiks FormauDyBy Pabianice 10 : 0 ( : )
0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS-AWF Warszawa 29 : 26 (16 : 14)
0 SPR Handball Płock AZS-AWF Warszawa 20 : 25 (9 : 11)
0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka 36 : 28 (16 : 15)
0 AZS-AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 31 : 25 (15 : 10)
0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Handball Płock 29 : 20 (15 : 9)
0 SPR Handball Płock UMKS Trójka Ostrołęka 26 : 26 (12 : 13)
zaliczone wyniki /
0 Pabiks FormauDyBy Pabianice Azoty-Puławy II 27 : 25 (11 : 10)
0 Pabiks FormauDyBy Pabianice UMKS Orlęta Zwoleń 24 : 26 (8 : 13)
0 Hutchinson Anilana Łódź Azoty-Puławy II 28 : 27 (14 : 12)
0 UMKS Orlęta Zwoleń Hutchinson Anilana Łódź 29 : 24 (15 : 14)
0 Azoty-Puławy II UMKS Orlęta Zwoleń 26 : 26 (10 : 14)
0 Pabiks FormauDyBy Pabianice Hutchinson Anilana Łódź 21 : 21 (10 : 15)
0 AZS-AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 32 : 20 (15 : 11)
0 AZS-AWF Warszawa SPR Handball Płock 24 : 25 (15 : 11)
0 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 28 (11 : 13)
0 UMKS Trójka Ostrołęka AZS-AWF Warszawa 34 : 30 (20 : 12)
0 SPR Handball Płock KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 : 26 (14 : 9)
0 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Handball Płock 29 : 32 (14 : 13)
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo