Samorząd Województwa Mazowieckiego i Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej grają RAZEM w 2023 roku!

16 marca 2023

Z wielką radością informujemy, że Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej nawiązał współpracę z Samorządem Województwa Mazowieckiego w zakresie promocji województwa Mazowieckiego oraz Marki Mazowsze poprzez rozgrywki wojewódzkie piłki ręcznej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego został Partnerem Tytularnym następujących rozgrywek: Liga Juniorek, Liga Juniorów, Liga Juniorek Młodszych, Liga Juniorów Młodszych, Liga Młodziczek, Liga Młodzików. Wspomniane rozgrywki otrzymały tytuł Partnera – „Mazowsze Serce Polski”.

Cieszę się, że tak silny i strategiczny Partner jakim jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego pomoże nam wzmacniać i rozwijać piłkę ręczną na Mazowszu. Naszym celem jest budowanie świadomości i promocja Marki Mazowsza w czasie organizowanych przez Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej rozgrywek, a w efekcie tych działań wspieranie naszych Klubów i popularyzacja piłki ręcznej na Mazowszu. Dziękuję bardzo Marszałkowi Województwa Mazowieckiego, Panu Adamowi Struzikowi, za zaufanie i otwartość na naszą dyscyplinę. Głęboko wierzę, że to początek kolejnych projektów, które będziemy mogli realizować wspólnie z Urzędem Marszałkowskim w naszym województwie – mówi prezes WMZPR Grzegorz Gutkowski.

Joma