WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁ.


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS AZS AWF Warszawa 18 17 1 0 0 616 419 197 51 3
2 SKF Wisła Płock 18 14 4 0 0 576 392 184 42 12
3 UKPR Agrykola Warszawa 18 13 5 1 2 478 358 120 40 14
4 UKPR Agrykola II Warszawa 18 12 6 0 1 492 349 143 37 17
5 SKF Wisła II Płock 18 13 5 3 1 494 423 71 37 17
6 UMKS Trójka Ostrołęka 18 9 9 2 0 450 498 -48 25 29
7 UKS Szczypiorniak Lesznowola 18 5 13 1 0 413 506 -93 14 40
8 SCKS Jurand Ciechanów 18 3 15 0 1 268 384 -116 10 44
9 MTS Lider Radom 18 2 16 0 1 421 625 -204 7 47
10 KS Enea Orlęta Zwoleń 18 2 16 0 1 413 667 -254 7 47

Terminarz

Kolejka 1 / 2021-09-11

1 2021-09-11 16:00:00 SKF Wisła II Płock SKF Wisła Płock Sędziowie:
KOWALEWSKI Mariusz
RADZKA Daria
Delegat:

14:29 (7:12)
image_icon Protokół >>>
2 UKPR Agrykola II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
3 2022-03-11 18:30:00 MTS Lider Radom UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

29:29 (17:13)
image_icon Protokół >>>
4 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2021-09-11 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

38:13 (22:3)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-09-11 13:00:00 SCKS Jurand Ciechanów
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
STĘPKOWSKI Igor
Delegat:

23:35 (11:18)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2021-09-18

7 2021-09-19 13:30:00 SKF Wisła Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
RADZKA Daria
Delegat:

37:20 (16:8)
image_icon Protokół >>>
8 2021-09-18 10:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
— —
Delegat:

19:43 (13:21)
pdf_icon Protokół >>>
9 UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
10 2021-12-03 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka
(po zmianie gospodarza)
UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

29:26 (11:15)
pdf_icon Protokół >>>
11 2021-09-18 11:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

39:17 (18:9)
pdf_icon Protokół >>>
12 SKF Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 3 / 2021-09-25

13 SKF Wisła Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2021-09-25 12:00:00 SKF Wisła II Płock
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
WIERCIŃSKI Maciej
Delegat:

45:21 (20:7)
image_icon Protokół >>>
15 2021-09-25 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

14:34 (6:17)
pdf_icon Protokół >>>
16 2021-09-25 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

25:14 (10:7)
pdf_icon Protokół >>>
17 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2021-09-25 12:00:00 SCKS Jurand Ciechanów KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
STĘPKOWSKI Igor
DANISZEWSKI Maciej
Delegat:

34:21 (14:11)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2021-10-02

19 2021-10-02 10:00:00 SKF Wisła Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
— —
Delegat:

46:14 (29:4)
image_icon Protokół >>>
20 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 2021-10-02 12:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

20:33 (6:17)
pdf_icon Protokół >>>
22 2021-10-02 13:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

16:21 (9:11)
pdf_icon Protokół >>>
23 2021-10-03 11:00:00 SKF Wisła II Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
SANDURSKI Bartosz
Delegat:

27:27 (14:15)
image_icon Protokół >>>
24 MTS Lider Radom
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2021-10-09

25 2021-10-09 10:00:00 SKF Wisła Płock
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
— —
Delegat:

42:22 (22:13)
image_icon Protokół >>>
26 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 2021-10-09 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła II Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

25:25 (13:17)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-10-09 15:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
— —
Delegat:

22:31 (8:18)
pdf_icon Protokół >>>
29 2021-10-21 17:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
STĘPKOWSKI Igor
Delegat:

30:25 (15:10)
pdf_icon Protokół >>>
30 KS Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2021-10-16

31 SKF Wisła Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 2021-10-16 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
BANASZEK Piotr
Delegat:

39:28 (19:15)
pdf_icon Protokół >>>
33 2021-11-09 17:30:00 SCKS Jurand Ciechanów
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

24:35 (10:14)
pdf_icon Protokół >>>
34 2021-10-16 10:00:00 SKF Wisła II Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
IGNACZAK Wojciech
— —
Delegat:

24:37 (12:18)
image_icon Protokół >>>
35 UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
36 2021-11-21 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
NIEĆKO Rafał
Delegat:

41:21 (19:11)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2021-10-23

37 2021-10-23 11:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła Płock Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
NIEĆKO Rafał
Delegat:

23:39 (10:20)
pdf_icon Protokół >>>
38 2021-10-23 09:30:00 UKPR Agrykola Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

37:21 (19:9)
pdf_icon Protokół >>>
39 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
40 2021-10-23 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów SKF Wisła II Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
DANISZEWSKI Maciej
Delegat:

23:23 (12:12)
pdf_icon Protokół >>>
41 2021-10-24 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel
— —
Delegat:

23:35 (11:18)
image_icon Protokół >>>
42 UKS Szczypiorniak Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2021-10-30

43 2021-10-30 10:00:00 SKF Wisła Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
IGNACZAK Wojciech
Delegat:

39:11 (18:4)
image_icon Protokół >>>
44 UKPR Agrykola II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
45 2021-10-30 12:00:00 SKF Wisła II Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
IGNACZAK Wojciech
Delegat:

50:20 (20:11)
image_icon Protokół >>>
46 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
47 2021-10-28 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

47:29 (27:15)
pdf_icon Protokół >>>
48 2021-10-30 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
WOJDYNA Bartłomiej
— —
Delegat:

21:24 (10:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2021-11-06

49 2021-11-06 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła Płock Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

23:24 (15:12)
pdf_icon Protokół >>>
50 2021-12-09 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
PATYK Sebastian
— —
Delegat:

29:19 (15:5)
image_icon Protokół >>>
51 2021-11-06 12:00:00 SCKS Jurand Ciechanów MTS Lider Radom Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
SKOWROŃSKI Damian
Delegat:

39:25 (15:15)
pdf_icon Protokół >>>
52 KS Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
53 SKF Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
54 2021-11-06 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

17:29 (7:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2021-11-13

55 2021-11-13 10:00:00 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
RADZKA Daria
— —
Delegat:

30:23 (17:11)
image_icon Protokół >>>
56 2021-11-17 19:45:00 SKF Wisła II Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
IGNACZAK Wojciech
WIERCIŃSKI Maciej
Delegat:

28:20 (11:12)
image_icon Protokół >>>
57 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
58 2021-11-15 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

33:32 (20:17)
image_icon Protokół >>>
59 2021-11-14 10:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

31:30 (19:15)
pdf_icon Protokół >>>
60 2021-11-13 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

26:30 (14:18)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2021-11-20

61 2021-12-13 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa SKF Wisła Płock Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

24:29 (12:12)
image_icon Protokół >>>
62 2021-11-20 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
TOBOLSKI Damian
STĘPKOWSKI Igor
Delegat:

20:35 (9:18)
pdf_icon Protokół >>>
63 2021-11-19 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel
— —
Delegat:

34:35 (15:15)
image_icon Protokół >>>
64 MTS Lider Radom
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
65 UKS Szczypiorniak Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
66 2021-11-21 12:30:00 UKPR Agrykola II Warszawa SKF Wisła II Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

17:18 (10:12)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 12 / 2021-11-27

67 2022-03-08 19:50:00 SKF Wisła Płock SKF Wisła II Płock Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
RADZKA Daria
Delegat:

25:32 (16:13)
image_icon Protokół >>>
68 UKPR Agrykola II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
69 2022-03-12 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola MTS Lider Radom Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

33:18 (18:7)
pdf_icon Protokół >>>
70 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
71 2021-11-27 13:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel
— —
Delegat:

20:40 (6:21)
image_icon Protokół >>>
72 SCKS Jurand Ciechanów KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

0:10 (:)

Kolejka 13 / 2021-12-04

73 SCKS Jurand Ciechanów SKF Wisła Płock Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

0:10 (:)
74 2021-12-04 11:00:00 KS AZS AWF Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

49:26 (26:11)
pdf_icon Protokół >>>
75 UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
76 2022-03-27 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola
(po zmianie gospodarza)
UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MAGDA Leokadia
Delegat:

23:32 (11:16)
pdf_icon Protokół >>>
77 2021-12-04 11:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

18:32 (7:13)
pdf_icon Protokół >>>
78 SKF Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2021-12-11

79 SKF Wisła Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
80 2021-12-15 18:30:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
SKF Wisła II Płock Sędziowie:
KUCHARSKI Paweł
STACHOWICZ Michał
Delegat:

25:28 (15:14)
pdf_icon Protokół >>>
81 2021-12-12 14:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

42:20 (19:11)
pdf_icon Protokół >>>
82 2021-12-12 09:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GOŚ Mateusz
Delegat:

16:27 (9:14)
pdf_icon Protokół >>>
83 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
84 2021-12-11 12:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
— —
Delegat:

37:25 (15:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 15 / 2021-12-18

85 2021-12-18 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF Wisła Płock Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel
— —
Delegat:

29:41 (12:19)
image_icon Protokół >>>
86 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
87 2022-02-28 17:45:00 KS AZS AWF Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
GOŚ Mateusz

Delegat:

34:26 (19:15)
image_icon Protokół >>>
88 2022-03-20 14:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

16:16 (5:7)
pdf_icon Protokół >>>
89 2021-12-18 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła II Płock Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

26:27 (14:14)
pdf_icon Protokół >>>
90 MTS Lider Radom
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 16 / 2022-01-08

91 2022-01-08 11:30:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
SKF Wisła Płock Sędziowie:
ŻAK Damian
MARZĘDA Kacper
Delegat:

23:40 (11:18)
pdf_icon Protokół >>>
92 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
93 2022-03-10 19:45:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
ZALEWSKI Michał
Delegat:

23:23 (14:12)
image_icon Protokół >>>
94 2022-01-08 12:00:00 KS AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

25:24 (15:11)
image_icon Protokół >>>
95 UKS Szczypiorniak Lesznowola SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

10:0 (:)
96 KS Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 17 / 2022-01-15

97 SKF Wisła Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
98 2022-01-15 09:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

28:36 (17:17)
image_icon Protokół >>>
99 UKPR Agrykola II Warszawa
(po zmianie gospodarza)
SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

10:0 (:)
100 2022-01-20 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

33:26 (17:14)
image_icon Protokół >>>
101 UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
102 2022-01-15 11:30:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

32:37 (13:16)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 18 / 2022-01-22

103 2022-03-02 19:50:00 SKF Wisła Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
ZALEWSKI Michał
Delegat:

37:27 (21:11)
image_icon Protokół >>>
104 2022-03-18 18:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
KUCHARSKI Mikołaj
STACHOWICZ Michał
Delegat:

19:30 (10:18)
image_icon Protokół >>>
105 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
106 SKF Wisła II Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

10:0 (:)
107 2022-03-02 17:40:00 UKPR Agrykola II Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

41:13 (24:4)
image_icon Protokół >>>
108 UKS Szczypiorniak Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 19 / 2022-02-19

109 2022-02-19 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła Płock Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub

Delegat:

25:35 (11:17)
pdf_icon Protokół >>>
110 UKPR Agrykola II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
111 2022-02-19 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF Wisła II Płock Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
— —
Delegat:

25:41 (12:21)
image_icon Protokół >>>
112 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
113 2022-02-19 11:30:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

27:43 (12:22)
pdf_icon Protokół >>>
114 2022-02-19 13:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

32:20 (13:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 20 / 2022-02-26

115 2022-02-26 19:30:00 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj

Delegat:

22:24 (11:10)
image_icon Protokół >>>
116 2022-02-24 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

28:41 (15:22)
pdf_icon Protokół >>>
117 MTS Lider Radom SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

10:0 (:)
118 KS Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
119 SKF Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
120 2022-02-27 10:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

30:19 (15:9)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 21 / 2022-03-05

121 2022-03-06 11:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa SKF Wisła Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

24:22 (12:7)
pdf_icon Protokół >>>
122 2022-03-05 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła II Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

24:32 (13:17)
image_icon Protokół >>>
123 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
124 2022-03-05 11:30:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

32:30 (13:12)
pdf_icon Protokół >>>
125 SCKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

0:10 (:)
126 2022-03-07 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

38:22 (19:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 22 / 2022-03-12

127 2022-03-13 13:00:00 SKF Wisła Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz

Delegat:

29:34 (13:18)
image_icon Protokół >>>
128 UKPR Agrykola Warszawa SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

10:0 (:)
129 UMKS Trójka Ostrołęka KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

10:0 (:)
130 MTS Lider Radom
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
131 UKS Szczypiorniak Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
132 2022-03-12 19:15:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
IGNACZAK Wojciech
Delegat:

21:23 (11:9)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Tymoteusz JAWORSKI UKPR Agrykola Warszawa 17 164
2 Hubert OLSZEWSKI KS AZS AWF Warszawa 17 158
3 Krystian SZOSTAK SKF Wisła II Płock 16 135
4 Jan PRZYKŁOTA SKF Wisła Płock 17 125
5 Bartosz SOKOŁOWSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 14 112
6 Oskar MARECKI UKPR Agrykola II Warszawa 15 108
7 Szymon TURSKI UMKS Trójka Ostrołęka 15 104
8 Adrian KACZYŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 102
9 Aleksander ŻEGARSKI UKPR Agrykola Warszawa 16 97
10 Szymon GÓRALSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 90
11 Maciej BIAŁKOWSKI UKPR Agrykola II Warszawa 17 81
12 Bartłomiej KĘPCZYŃSKI SKF Wisła II Płock 17 78
13 Karol GNYŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 16 77
14 Maciej CHEŁSTOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 74
15 Bartosz CHMIELNICKI KS AZS AWF Warszawa 11 73
16 Igor CHOJNACKI KS AZS AWF Warszawa 16 73
17 Jakub TRZASKOWSKI MTS Lider Radom 13 73
18 Mateusz NODZAK UKPR Agrykola II Warszawa 12 71
19 Szymon STOLARCZYK UMKS Trójka Ostrołęka 16 69
20 Oliwier ŻURAWSKI SKF Wisła II Płock 17 69
21 Artur KRUK SCKS Jurand Ciechanów 9 68
22 Witold MICHAŁOWSKI KS AZS AWF Warszawa 16 66
23 Oskar TRONIARZ UKS Szczypiorniak Lesznowola 14 66
24 Paweł MAŁACZEK MTS Lider Radom 17 65
25 Alan MŁODZIEJEWSKI SKF Wisła Płock 17 63
26 Szymon PYSZKO UKPR Agrykola Warszawa 17 63
27 Jan NIEDZIELSKI SKF Wisła Płock 14 60
28 Szymon KSIĘŻOPOLSKI UKPR Agrykola II Warszawa 10 56
29 Filip PIWOWARCZYK SKF Wisła Płock 14 55
30 Piotr MARTYNIUK KS AZS AWF Warszawa 12 53
31 Bartosz SIWIC UKPR Agrykola Warszawa 17 53
32 Filip WÓJCIK MTS Lider Radom 16 52
33 Antoni FILIPOWSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 14 49
34 Marcin OLSZEWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 49
35 Kacper SOBOLEWSKI MTS Lider Radom 17 47
36 Tomasz MACIEJEK UKS Szczypiorniak Lesznowola 13 46
37 Damian PIÓRKOWSKI SKF Wisła Płock 15 46
38 Adam JAGIELSKI SKF Wisła Płock 17 45
39 Łukasz NOWOPOLSKI UKPR Agrykola Warszawa 15 45
40 Dominik DUDA MTS Lider Radom 12 41
41 Mikołaj PIECHOCKI SKF Wisła Płock 11 41
42 Jakub CZERWIŃSKI KS AZS AWF Warszawa 16 40
43 Kamil OWSIK SKF Wisła II Płock 16 40
44 Paweł SCHWEIZER UKS Szczypiorniak Lesznowola 16 40
45 Antoni WINIARSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 14 40
46 Aleksander BIEŃ UKPR Agrykola II Warszawa 13 39
47 Jakub SOŃTA MTS Lider Radom 15 39
48 Kacper PACZKOWSKI SKF Wisła Płock 13 37
49 Wiktor SZAŁECKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 36
50 Szymon BEDNARSKI SKF Wisła II Płock 16 32
51 Adam TARNOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 32
52 Mikołaj BLISZCZYK UKPR Agrykola II Warszawa 12 31
53 Oliwier BŁASZCZAK SKF Wisła II Płock 16 31
54 Jakub LASKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 31
55 Maksymilian GIELNIOWSKI MTS Lider Radom 16 29
56 Tymoteusz MARKIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 14 28
57 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 27
58 Kacper PÓŹNIEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 14 27
59 Przemysław ZIEMBICKI UKPR Agrykola II Warszawa 16 27
60 Adrian IMBIRSKI SKF Wisła Płock 9 26
61 Jakub KARAŚ SKF Wisła II Płock 15 26
62 Maciej ŁAZICKI SCKS Jurand Ciechanów 9 26
63 Michał MROZOWSKI SKF Wisła Płock 14 24
64 Julian SZYMAŃCZYK UKPR Agrykola II Warszawa 12 24
65 Jakub WOJCIECHOWSKI SKF Wisła Płock 14 24
66 Bartłomiej PERZYNA UKS Szczypiorniak Lesznowola 7 23
67 Jakub AMANOWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 17 22
68 Marcin DENKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 9 22
69 Kamil JAROSZEK KS Enea Orlęta Zwoleń 14 22
70 Jan KALIWODA UKPR Agrykola Warszawa 15 22
71 Marek SENDROWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 13 20
72 Oskar STOPKA MTS Lider Radom 16 20
73 Tomasz KOSIEC UKS Szczypiorniak Lesznowola 15 19
74 Piotr KUSZTAL UKPR Agrykola II Warszawa 9 19
75 Franciszek GÓRSKI UKPR Agrykola II Warszawa 14 18
76 Łukasz LIPKA KS AZS AWF Warszawa 15 18
77 Maciej MACIASZCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 15 18
78 Michał SAŁBUT KS Enea Orlęta Zwoleń 5 18
79 Stanisław SZAWLIŃSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 10 18
80 Tymoteusz WYDRYCH UKPR Agrykola Warszawa 13 18
81 Karol GUDELSKI UMKS Trójka Ostrołęka 14 17
82 Igor DOMAGAŁA KS Enea Orlęta Zwoleń 6 16
83 Kacper FRĄCZEK KS Enea Orlęta Zwoleń 15 16
84 Mikołaj KOPEĆ SKF Wisła II Płock 17 16
85 Alan WOJNO SKF Wisła Płock 16 16
86 Jakub DULA SKF Wisła II Płock 14 15
87 Bartosz KRUPIŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 15
88 Filip PIESTRAK UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 15
89 Mikołaj TARNOWSKI MTS Lider Radom 14 15
90 Serhii CHEPYHA KS AZS AWF Warszawa 8 14
91 Kacper GRABOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 14
92 Michał TROSSOWSKI KS AZS AWF Warszawa 4 14
93 Miłosz LEŚNIEWSKI MTS Lider Radom 13 13
94 Kacper MACIEJCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 9 12
95 Bartosz MARKOWSKI SKF Wisła II Płock 14 12
96 Filip CIEPLUCH KS AZS AWF Warszawa 15 11
97 Maciej WOJTKOWSKI KS AZS AWF Warszawa 11 11
98 Jakub STRUŚ KS AZS AWF Warszawa 6 10
99 Filip KOWALSKI KS AZS AWF Warszawa 9 9
100 Kuba ŁUKASZEWICZ SKF Wisła II Płock 9 9
101 Neoto OKAZAKI KS AZS AWF Warszawa 8 9
102 Mikołaj SZYMCZYK UMKS Trójka Ostrołęka 13 9
103 Konrad LASEK KS Enea Orlęta Zwoleń 5 8
104 Arkadiusz KOWALCZYK MTS Lider Radom 13 7
105 Jakub PIECHOWSKI KS AZS AWF Warszawa 10 7
106 Adrian WĘDERLICH SKF Wisła II Płock 12 7
107 Igor WŁODARCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 7 7
108 Gabriel KIEWRA KS Enea Orlęta Zwoleń 12 6
109 Rafał OBRĘBSKI UKPR Agrykola II Warszawa 12 6
110 Sebastian PIĘTA KS AZS AWF Warszawa 6 6
111 Dawid RENTFLEISZ UKPR Agrykola Warszawa 14 6
112 Karol CHMIELEWSKI SKF Wisła II Płock 3 5
113 Tomasz FLONT KS AZS AWF Warszawa 13 5
114 Szymon KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 3 5
115 Mikołaj LECH UMKS Trójka Ostrołęka 12 5
116 Antoni KAMIŃSKI MTS Lider Radom 9 4
117 Dawid KRZEŚNIAK SKF Wisła Płock 6 4
118 Oskar MARECKI SKF Wisła II Płock 4 4
119 Kamil PODSIADŁY KS Enea Orlęta Zwoleń 3 4
120 Dominik BOROWIECKI UMKS Trójka Ostrołęka 1 3
121 Jakub GOGACZ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 3
122 Maksymilian KNIOTEK KS Enea Orlęta Zwoleń 7 3
123 Jeremi FOKS UKPR Agrykola II Warszawa 2 2
124 Bartłomiej KNIEĆ KS Enea Orlęta Zwoleń 3 2
125 Szymon MOLGA MTS Lider Radom 17 2
126 Sebastian STĘPIEŃ KS Enea Orlęta Zwoleń 3 2
127 Dariusz ZEGADŁO MTS Lider Radom 11 2
128 Mateusz DUDEK KS AZS AWF Warszawa 1 1
129 Benjamin DZIEWGUĆ UKS Szczypiorniak Lesznowola 3 1
130 Wojciech GALBARCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 6 1
131 Jakub JAWORSKI SKF Wisła II Płock 9 1
132 Filip LEWANDOWSKI SKF Wisła II Płock 1 1
133 Bartosz MOLENDOWSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 1 1
134 Jakub ORZECHOWSKI MTS Lider Radom 3 1
135 Bartłomiej PAWELEC KS Enea Orlęta Zwoleń 2 1
136 Kamil RUTKOWSKI SKF Wisła II Płock 16 1
137 Filip SZCZEPAŃSKI SKF Wisła II Płock 3 1
138 Wiktor SZYDLIK SKF Wisła II Płock 7 1
139 Mikołaj TOKARSKI SCKS Jurand Ciechanów 3 1
140 Aleks TRZECIAK MTS Lider Radom 6 1
Joma