II Liga Mężczyzn 2021/2022 gr. 3


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 AZS UMCS Lublin 20 19 1 1 0 697 520 177 56 4
2 UMKS Trójka Ostrołęka 20 16 4 0 0 631 562 69 48 12
3 MKS Padwa II Zamość 20 11 9 0 2 637 603 34 35 25
4 SPR Nowe Piekuty 20 11 9 0 1 601 578 23 34 26
5 KS AZS AWF Warszawa 20 11 9 0 0 604 577 27 33 27
6 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 20 9 11 1 2 544 505 39 28 32
7 UKS Olimpia Biała Podlaska 20 9 11 2 0 555 590 -35 25 35
8 UKPR Agrykola Ochota Warszawa 20 8 12 2 2 520 546 -26 24 36
9 UKS MSMS Victoria Łódź 20 8 12 2 1 528 570 -42 23 37
10 BESTIOS Białystok 20 4 16 0 0 566 678 -112 12 48
11 Pabiks IMPACT II Pabianice 20 4 16 0 0 523 677 -154 12 48

Terminarz

Kolejka 1 / 2021-09-25

1 2021-09-25 12:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
BRYŁA Mateusz
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

21:21 (14:13)
image_icon Protokół >>>
2 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
3 2021-09-25 17:00:00 BESTIOS Białystok MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
BIJAK Weronika
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

28:36 (13:19)
image_icon Protokół >>>
4 2021-09-25 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:
CZAPLICKI Robert
38:22 (16:9)
image_icon Protokół >>>
5 2021-09-26 12:00:00 AZS UMCS Lublin KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
GRZELA Dominik
KASPRZYK Jakub
Delegat:
KWAPISZ Paweł
37:29 (21:15)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-09-24 19:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:
PISAREK Tomasz
26:21 (14:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2021-10-02

7 2021-10-02 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
KLIBER Witold
Delegat:

26:21 (13:8)
pdf_icon Protokół >>>
8 2021-10-02 18:30:00 KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

32:39 (13:16)
pdf_icon Protokół >>>
9 2021-10-02 17:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice AZS UMCS Lublin Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:

24:37 (10:18)
pdf_icon Protokół >>>
10 2021-10-02 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(po zmianie gospodarza)
MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

36:25 (17:10)
image_icon Protokół >>>
11 2021-10-03 14:30:00 SPR Nowe Piekuty BESTIOS Białystok Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

33:25 (12:14)
pdf_icon Protokół >>>
12 UKS MSMS Victoria Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 3 / 2021-10-09

13 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2021-10-09 14:00:00 BESTIOS Białystok UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:
PISAREK Tomasz
34:33 (18:21)
image_icon Protokół >>>
15 2021-10-09 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

33:22 (14:11)
image_icon Protokół >>>
16 2021-10-09 13:00:00 AZS UMCS Lublin MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

38:25 (15:12)
image_icon Protokół >>>
17 2021-10-10 15:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

34:24 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>
18 2021-10-09 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CHOJNACKI Przemysław
SALUK Jakub
Delegat:

30:28 (14:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2021-10-16

19 2021-10-16 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

25:26 (13:13)
pdf_icon Protokół >>>
20 2021-10-16 16:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

19:34 (10:18)
pdf_icon Protokół >>>
21 2021-10-16 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka
(po zmianie gospodarza)
MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

41:24 (20:11)
image_icon Protokół >>>
22 2021-10-17 14:30:00 SPR Nowe Piekuty AZS UMCS Lublin Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

24:23 (14:10)
image_icon Protokół >>>
23 2022-02-13 14:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
SANDURSKI Bartosz
ZALEWSKI Michał
Delegat:

21:20 (10:10)
image_icon Protokół >>>
24 BESTIOS Białystok
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2021-10-23

25 2021-10-23 16:00:00 BESTIOS Białystok UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

27:32 (12:17)
image_icon Protokół >>>
26 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 2021-10-24 15:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź
(po zmianie gospodarza)
AZS UMCS Lublin Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

25:33 (10:17)
image_icon Protokół >>>
28 2021-10-23 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

28:27 (16:12)
image_icon Protokół >>>
29 2021-10-24 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

29:35 (11:19)
image_icon Protokół >>>
30 2021-10-23 18:30:00 KS AZS AWF Warszawa Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
PODSIADŁO Paweł
ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

36:16 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2021-11-06

31 2021-11-06 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

10:0 (:)
pdf_icon Protokół >>>
32 2021-11-07 13:00:00 MKS Padwa II Zamość KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
PIĄTEK Paweł
SZESTAKOW Maciej
Delegat:

27:29 (11:17)
pdf_icon Protokół >>>
33 2021-11-10 20:00:00 SPR Nowe Piekuty UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

23:21 (10:13)
image_icon Protokół >>>
34 2021-11-06 17:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka
(po zmianie gospodarza)
UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

28:25 (12:10)
image_icon Protokół >>>
35 AZS UMCS Lublin
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
36 2021-11-17 20:00:00 BESTIOS Białystok KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

23:26 (8:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2021-11-13

37 2021-11-13 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

23:23 (7:13)
image_icon Protokół >>>
38 2021-11-13 18:00:00 AZS UMCS Lublin BESTIOS Białystok Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

37:24 (15:9)
image_icon Protokół >>>
39 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
40 2021-11-13 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:

34:30 (17:18)
image_icon Protokół >>>
41 2021-11-14 14:30:00 SPR Nowe Piekuty
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

23:24 (12:13)
image_icon Protokół >>>
42 2021-11-13 16:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
OSOBIŃSKI Bartosz
RUTECKI Filip
Delegat:

43:32 (18:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2021-11-20

43 2022-01-08 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
SOŁODKO Leszek
30:32 (17:12)
pdf_icon Protokół >>>
44 2021-12-18 17:00:00 SPR Nowe Piekuty Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

38:31 (17:15)
image_icon Protokół >>>
45 2021-11-20 13:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
OSOBIŃSKI Bartosz
RUTECKI Filip
Delegat:

19:27 (9:11)
image_icon Protokół >>>
46 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
47 2021-11-20 17:00:00 BESTIOS Białystok UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

24:30 (12:16)
image_icon Protokół >>>
48 2021-11-20 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

28:29 (13:13)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2021-11-27

49 2021-11-27 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(po zmianie gospodarza)
AZS UMCS Lublin Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:
SOŁODKO Leszek
25:38 (12:18)
pdf_icon Protokół >>>
50 2021-11-27 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

25:24 (12:10)
pdf_icon Protokół >>>
51 2021-11-27 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska BESTIOS Białystok Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

28:26 (15:9)
image_icon Protokół >>>
52 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
53 2021-11-27 16:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

27:31 (16:15)
pdf_icon Protokół >>>
54 2021-11-28 15:00:00 MKS Padwa II Zamość SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

34:30 (17:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2021-12-04

55 2021-12-04 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
BRYŁA Mateusz
OLEKSYK Piotr
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
32:32 (19:16)
pdf_icon Protokół >>>
56 2022-01-07 15:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

35:28 (14:10)
image_icon Protokół >>>
57 Pabiks IMPACT II Pabianice
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
58 2021-12-04 17:00:00 BESTIOS Białystok KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

24:28 (13:15)
image_icon Protokół >>>
59 2021-12-04 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

35:21 (16:9)
image_icon Protokół >>>
60 2021-12-04 11:00:00 AZS UMCS Lublin UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

33:27 (15:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2021-12-11

61 2021-12-11 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

27:25 (13:9)
image_icon Protokół >>>
62 2022-02-15 17:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska AZS UMCS Lublin Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

27:30 (15:16)
image_icon Protokół >>>
63 2021-12-11 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CIEŚLAK Paulina
GÓRALCZYK Sylwia
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
35:26 (17:16)
pdf_icon Protokół >>>
64 2021-12-12 12:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice BESTIOS Białystok Sędziowie:
GRZELA Dominik
KASPRZYK Jakub
Delegat:

40:33 (15:16)
pdf_icon Protokół >>>
65 MKS Padwa II Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
66 2021-12-14 19:00:00 SPR Nowe Piekuty UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:
ŚWIĘTOŃ Janusz
34:26 (15:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 12 / 2022-01-15

67 2022-01-15 18:30:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CIEŚLIK Michał
OLEKSYK Piotr
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz
27:16 (17:7)
pdf_icon Protokół >>>
68 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
69 2022-04-09 15:00:00 MKS Padwa II Zamość BESTIOS Białystok Sędziowie:
PIĄTEK Paweł
SZESTAKOW Maciej
Delegat:

48:24 (24:14)
pdf_icon Protokół >>>
70 2022-01-15 17:30:00 Pabiks IMPACT II Pabianice KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
PODSIADŁO Paweł
ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

20:28 (11:15)
pdf_icon Protokół >>>
71 2022-02-12 18:30:00 KS AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

31:33 (17:17)
pdf_icon Protokół >>>
72 2022-01-15 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

34:26 (14:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 13 / 2022-01-29

73 2022-01-29 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
PODSIADŁO Paweł
ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

29:29 (10:11)
image_icon Protokół >>>
74 2022-02-19 16:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

32:26 (14:11)
image_icon Protokół >>>
75 2022-03-23 15:00:00 AZS UMCS Lublin Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
KUCHARSKI Paweł
STACHOWICZ Michał
Delegat:

46:26 (24:15)
image_icon Protokół >>>
76 2022-01-30 14:00:00 MKS Padwa II Zamość
(po zmianie gospodarza)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:

23:21 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>
77 2022-01-29 17:00:00 BESTIOS Białystok SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

28:25 (15:12)
image_icon Protokół >>>
78 UKS MSMS Victoria Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2022-02-26

79 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
80 2022-02-25 20:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź BESTIOS Białystok Sędziowie:
PIETRASIEWICZ Kamil
RODACKI Artur
Delegat:

36:28 (18:13)
image_icon Protokół >>>
81 2022-02-18 20:00:00 SPR Nowe Piekuty KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

31:28 (18:12)
image_icon Protokół >>>
82 2022-02-27 14:00:00 MKS Padwa II Zamość AZS UMCS Lublin Sędziowie:
KOWALCZYK Bartłomiej L
SZCZĘSNY Michał
Delegat:

31:31 (17:13)
pdf_icon Protokół >>>
83 2022-02-27 13:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
GRZELA Dominik
KASPRZYK Jakub
Delegat:

28:36 (13:22)
pdf_icon Protokół >>>
84 2022-02-27 14:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

38:31 (18:18)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 15 / 2022-03-05

85 2022-03-05 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

28:21 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>
86 2022-05-08 14:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
PODSIADŁO Paweł
ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

35:27 (16:12)
image_icon Protokół >>>
87 2022-03-05 14:00:00 MKS Padwa II Zamość
(po zmianie gospodarza)
UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
PIĄTEK Paweł
SZESTAKOW Maciej
Delegat:

33:34 (18:16)
pdf_icon Protokół >>>
88 2022-04-09 15:00:00 AZS UMCS Lublin SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

36:18 (14:11)
image_icon Protokół >>>
89 2022-03-05 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

22:22 (10:11)
image_icon Protokół >>>
90 BESTIOS Białystok
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 16 / 2022-03-12

91 2022-03-13 15:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa BESTIOS Białystok Sędziowie:
KOWALCZYK Bartłomiej L
SZCZĘSNY Michał
Delegat:
BAUM Mirosław
34:29 (18:10)
pdf_icon Protokół >>>
92 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
93 2022-03-13 17:30:00 AZS UMCS Lublin
(po zmianie gospodarza)
UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
KUCHARSKI Paweł
STACHOWICZ Michał
Delegat:

35:22 (18:7)
image_icon Protokół >>>
94 2022-03-13 14:30:00 SPR Nowe Piekuty UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

25:29 (13:13)
image_icon Protokół >>>
95 2022-03-11 17:00:00 MKS Padwa II Zamość UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CHOJNACKI Przemysław
SALUK Jakub
Delegat:

34:24 (14:10)
image_icon Protokół >>>
96 2022-03-13 12:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
OSOBIŃSKI Bartosz
RUTECKI Filip
Delegat:

38:35 (21:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 17 / 2022-03-19

97 2022-03-19 17:30:00 Pabiks IMPACT II Pabianice UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
GRZELA Dominik
KASPRZYK Jakub
Delegat:

32:26 (12:14)
pdf_icon Protokół >>>
98 2022-03-19 19:30:00 KS AZS AWF Warszawa MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
SANDURSKI Bartosz
ZALEWSKI Michał
Delegat:

21:33 (9:13)
pdf_icon Protokół >>>
99 2022-05-10 20:00:00 SPR Nowe Piekuty
(po zmianie gospodarza)
UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
SZCZĘSNY Michał
Delegat:

43:32 (25:12)
image_icon Protokół >>>
100 2022-03-19 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

35:31 (14:17)
image_icon Protokół >>>
101 AZS UMCS Lublin
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
102 2022-03-19 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka BESTIOS Białystok Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

31:23 (15:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 18 / 2022-03-26

103 2022-03-26 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
BRYŁA Mateusz
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:
SOŁODKO Leszek
27:19 (10:9)
pdf_icon Protokół >>>
104 2022-03-26 17:00:00 BESTIOS Białystok AZS UMCS Lublin Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
GOŚ Mateusz
Delegat:

29:38 (17:19)
image_icon Protokół >>>
105 UMKS Trójka Ostrołęka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
106 2022-03-26 14:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
OSOBIŃSKI Bartosz
RUTECKI Filip
Delegat:

20:25 (8:9)
image_icon Protokół >>>
107 2022-03-26 18:30:00 KS AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

29:32 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>
108 2022-03-26 14:00:00 MKS Padwa II Zamość Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

41:26 (21:12)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 19 / 2022-04-02

109 2022-04-03 14:00:00 MKS Padwa II Zamość UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
PIĄTEK Paweł
SZESTAKOW Maciej
Delegat:

34:23 (17:12)
pdf_icon Protokół >>>
110 2022-04-03 15:00:00 Pabiks IMPACT II Pabianice SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:

28:40 (11:19)
pdf_icon Protokół >>>
111 2022-04-14 19:30:00 KS AZS AWF Warszawa UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

27:29 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>
112 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
113 2022-04-02 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka BESTIOS Białystok Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

46:33 (23:19)
image_icon Protokół >>>
114 2022-04-03 15:15:00 AZS UMCS Lublin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

34:25 (19:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 20 / 2022-04-23

115 2022-04-24 16:00:00 AZS UMCS Lublin
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

36:26 (16:10)
image_icon Protokół >>>
116 2022-04-23 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

31:24 (15:14)
image_icon Protokół >>>
117 2022-04-24 17:00:00 BESTIOS Białystok UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

28:26 (15:13)
image_icon Protokół >>>
118 KS AZS AWF Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
119 2022-04-24 16:30:00 UKS MSMS Victoria Łódź Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
CIEŚLIK Michał
OLEKSYK Piotr
Delegat:

28:26 (14:14)
image_icon Protokół >>>
120 2022-04-24 15:00:00 SPR Nowe Piekuty MKS Padwa II Zamość Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:

32:34 (14:18)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 21 / 2022-05-07

121 2022-05-07 16:00:00 SPR Nowe Piekuty UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
DĄBROWSKI Jakub
KORNOWSKI Tomasz
Delegat:

38:27 (17:12)
image_icon Protokół >>>
122 2022-05-11 16:00:00 MKS Padwa II Zamość UKS MSMS Victoria Łódź Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:

28:28 (11:14)
pdf_icon Protokół >>>
123 Pabiks IMPACT II Pabianice
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
124 2022-05-07 19:30:00 KS AZS AWF Warszawa BESTIOS Białystok Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

45:37 (22:18)
pdf_icon Protokół >>>
125 2022-05-07 14:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

25:25 (12:16)
image_icon Protokół >>>
126 2022-05-07 12:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

26:31 (12:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 22 / 2022-05-14

127 2022-05-14 15:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
31:38 (12:19)
pdf_icon Protokół >>>
128 2022-05-12 18:30:00 AZS UMCS Lublin UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

42:28 (18:13)
image_icon Protokół >>>
129 2022-05-14 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

25:30 (10:19)
image_icon Protokół >>>
130 2022-05-14 17:00:00 BESTIOS Białystok Pabiks IMPACT II Pabianice Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

39:26 (24:12)
image_icon Protokół >>>
131 MKS Padwa II Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
132 2022-05-15 17:00:00 UKS MSMS Victoria Łódź SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
GRZELA Dominik
KASPRZYK Jakub
Delegat:

30:31 (13:15)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Marcin PIEKUTOWSKI SPR Nowe Piekuty 19 170
2 Antoni MACIĄG AZS UMCS Lublin 20 166
3 Bartosz SALACH KS AZS AWF Warszawa 19 139
4 Mateusz PUCHALSKI BESTIOS Białystok 18 128
5 Damian TOBOLSKI UMKS Trójka Ostrołęka 19 128
6 Krystian KRAJEWSKI UKS MSMS Victoria Łódź 18 122
7 Mateusz CZERWONKA MKS Padwa II Zamość 20 114
8 Kamil LUDWICZAK UMKS Trójka Ostrołęka 18 112
9 Patryk OBIDZIŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 19 103
10 Szymon DUDZIAK Pabiks IMPACT II Pabianice 19 101
11 Dawid SKIBA MKS Padwa II Zamość 18 101
12 Karol PRUSZYŃSKI SPR Nowe Piekuty 17 100
13 Paweł KOWALCZYK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 98
14 Michał DZIEMIACH KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 17 96
15 Jakub PIETRZAK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 17 93
16 Nikodem IGNATOWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 15 89
17 Michał ROGALSKI AZS UMCS Lublin 20 87
18 Michał KOZŁOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 17 85
19 Jakub RYCERZ AZS UMCS Lublin 20 83
20 Paweł DANIEL AZS UMCS Lublin 20 82
21 Julian GADAJ MKS Padwa II Zamość 19 80
22 Wojciech MAZUREK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 15 78
23 Sebastian PERS KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 77
24 Filip WITKOWSKI KS AZS AWF Warszawa 17 77
25 Jakub SŁOMIŃSKI KS AZS AWF Warszawa 17 76
26 Bartosz BAHONKO UKS Olimpia Biała Podlaska 19 74
27 Rafał ROMAŃCZUK MKS Padwa II Zamość 14 73
28 Jakub KASPROWICZ KS AZS AWF Warszawa 20 72
29 Krzysztof JANICKI AZS UMCS Lublin 20 69
30 Karol SZCZEPAŃSKI BESTIOS Białystok 17 69
31 Adam GAWZA BESTIOS Białystok 19 66
32 Adam LEWKOWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 20 65
33 Filip PIĄTEK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 10 63
34 Adrian SZOSTEK UKS MSMS Victoria Łódź 16 62
35 Filip ZIELIŃSKI-ANDRYSIAK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 15 60
36 Mateusz GRZEGORCZYK UKS MSMS Victoria Łódź 19 58
37 Maciej PORZEZIŃSKI SPR Nowe Piekuty 19 58
38 Paweł ROMAŃCZUK MKS Padwa II Zamość 17 58
39 Bartosz TURULA UKS Olimpia Biała Podlaska 19 58
40 Marcin KNIOTEK BESTIOS Białystok 20 57
41 Sławomir DMOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 55
42 Sebastian GACA MKS Padwa II Zamość 18 55
43 Szymon MAŁECKI UKS MSMS Victoria Łódź 8 54
44 Łukasz PŁOŃSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 53
45 Kacper ROMANOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 17 53
46 Artur KRASZEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 17 52
47 Damian ZANIEWICZ UKS MSMS Victoria Łódź 17 52
48 Jakub ARENT UKPR Agrykola Ochota Warszawa 14 51
49 Nikita BARNAU BESTIOS Białystok 5 51
50 Maciej SAWCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 19 51
51 Wiktor WACH MKS Padwa II Zamość 16 51
52 Wojciech BRONIARCZYK Pabiks IMPACT II Pabianice 18 49
53 Piotr GAŁASZKIEWICZ AZS UMCS Lublin 18 49
54 Patryk GRYGLEWSKI UKS MSMS Victoria Łódź 19 47
55 Jakub BARTOSIAK SPR Nowe Piekuty 19 46
56 Hubert FILIPIUK SPR Nowe Piekuty 16 46
57 Patrycjusz JASKURZYŃSKI BESTIOS Białystok 19 45
58 Kamil MIKOŁAJEK UKS Olimpia Biała Podlaska 20 44
59 Przemysław KALINOWSKI BESTIOS Białystok 11 43
60 Hubert MIELCZAREK Pabiks IMPACT II Pabianice 4 39
61 Jan ROGOWSKI KS AZS AWF Warszawa 19 39
62 Jakub KOBYLIŃSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 15 38
63 Patryk MELAŃCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 18 38
64 Szymon WASILEWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 17 37
65 Artur KONIECZNY UKS Olimpia Biała Podlaska 19 36
66 Krystian KONSTAŃCZUK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 36
67 Grzegorz WIELGUS AZS UMCS Lublin 18 35
68 Emil BORKOWSKI UKS MSMS Victoria Łódź 20 34
69 Rafał NIEĆKO UMKS Trójka Ostrołęka 12 34
70 Adam PYTKA AZS UMCS Lublin 12 32
71 Rafał BRONIEK SPR Nowe Piekuty 13 31
72 Artur CIECHOMSKI KS AZS AWF Warszawa 17 30
73 Arkadiusz GUMIENIAK SPR Nowe Piekuty 18 29
74 Patryk KSIĄŻKA MKS Padwa II Zamość 17 29
75 Daniel MURAWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 18 29
76 Gracjan PACHUCKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 29
77 Rafał KRZYŻANOWSKI UKS MSMS Victoria Łódź 19 28
78 Carlos MEIRA BESTIOS Białystok 5 28
79 Adrian PISKOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 15 28
80 Kacper KOMADOWSKI MKS Padwa II Zamość 17 27
81 Szymon SADOWSKI MKS Padwa II Zamość 10 26
82 Filip RUDNICKI Pabiks IMPACT II Pabianice 17 25
83 Daniel BUREK AZS UMCS Lublin 19 24
84 Andrzej KOSIK UMKS Trójka Ostrołęka 5 23
85 Adrian KOSTRO SPR Nowe Piekuty 18 23
86 Rafał ŁAPIŃSKI BESTIOS Białystok 14 22
87 Oskar NIEDZIELSKI KS AZS AWF Warszawa 12 22
88 Marek STARZEC Pabiks IMPACT II Pabianice 4 22
89 Jakub MUCHA UKPR Agrykola Ochota Warszawa 15 21
90 Mateusz RESZCZYŃSKI KS AZS AWF Warszawa 13 21
91 Mateusz BRUSZEWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 8 20
92 Piotr BRZOZOWSKI SPR Nowe Piekuty 14 20
93 Bartosz DEMEDIUK UKS Olimpia Biała Podlaska 15 20
94 Kajetan DOMERADZKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 5 20
95 Rafał KOSTRO SPR Nowe Piekuty 12 20
96 Jakub SKALSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 13 20
97 Igor CHMIELEWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 9 19
98 Marcin CITKO KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 8 19
99 Kamil NOGAL SPR Nowe Piekuty 7 19
100 Grzegorz PRZEWOŹNY UKPR Agrykola Ochota Warszawa 18 19
101 Gracjan KOŁODZIEJ UKPR Agrykola Ochota Warszawa 12 18
102 Jakub MALINOWSKI KS AZS AWF Warszawa 5 18
103 Bartosz PRUSKO KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 18
104 Jakub TOKARSKI KS AZS AWF Warszawa 10 18
105 Wiktor WYPYCH UKS MSMS Victoria Łódź 8 18
106 Oier ARRIOLA LEYARISTI BESTIOS Białystok 4 17
107 Michał GONOS UKPR Agrykola Ochota Warszawa 12 17
108 Piotr ARCIUCH UKPR Agrykola Ochota Warszawa 14 16
109 Karol KOMOROWSKI KS AZS AWF Warszawa 5 16
110 Michał OKIŃSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 12 16
111 Damian SKOCZYLAS AZS UMCS Lublin 7 16
112 Damian SKOWROŃSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 3 15
113 Eryk GŁADYCH UKS MSMS Victoria Łódź 19 14
114 Dominik PACIUSZKIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 12 14
115 Kacper POPIELEWICZ UKS Olimpia Biała Podlaska 16 14
116 Konrad WITCZAK Pabiks IMPACT II Pabianice 5 14
117 Łukasz ANTONIK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 13
118 Oskar MAJEWSKI AZS UMCS Lublin 15 13
119 Oskar NIEDZIÓŁKA KS AZS AWF Warszawa 7 13
120 Kornel ROMOTOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 13
121 Karol ROSZKOWSKI SPR Nowe Piekuty 16 13
122 Jacek STACHOWICZ AZS UMCS Lublin 20 13
123 Damian KOWALCZUK BESTIOS Białystok 2 12
124 Filip KURPETA Pabiks IMPACT II Pabianice 16 12
125 Bartosz LEWANDOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 10 12
126 Piotr LIPSKI KS AZS AWF Warszawa 14 12
127 Krystian CYSAK UKS MSMS Victoria Łódź 15 11
128 Arkadiusz MARKOWSKI SPR Nowe Piekuty 17 11
129 Paweł ŚWIDEREK UKS MSMS Victoria Łódź 7 11
130 Paweł ZAMBRZYCKI BESTIOS Białystok 13 11
131 Wojciech KACZOR UKPR Agrykola Ochota Warszawa 11 10
132 Patryk LASKOWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 2 10
133 Adrian NOWICKI Pabiks IMPACT II Pabianice 4 10
134 Patryk TRYZNA KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 17 10
135 Krzysztof ZIELIŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 6 10
136 Maciej BARANOWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 3 9
137 Jakub GRZANOWSKI KS AZS AWF Warszawa 14 9
138 Tomasz SAŁACH MKS Padwa II Zamość 1 9
139 Krystian STAWIEREJ SPR Nowe Piekuty 9 9
140 Mateusz KOSAKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 16 8
141 Wiktor PODGÓRSKI MKS Padwa II Zamość 16 8
142 Mateusz SIEDLECKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 8
143 Hubert STĘŻAŁA Pabiks IMPACT II Pabianice 4 8
144 Kacper WOŹNIAK Pabiks IMPACT II Pabianice 7 8
145 Jakub BRODZIAK AZS UMCS Lublin 8 7
146 Wiktor LUDWISIAK Pabiks IMPACT II Pabianice 11 7
147 Michał SIEMIASZKO KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 8 7
148 Bartłomiej TUREK UKS MSMS Victoria Łódź 17 7
149 Joachim URBAN UKS Olimpia Biała Podlaska 18 7
150 Damian WŁADA AZS UMCS Lublin 11 7
151 Marcin DOMAGALSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 2 6
152 Daniel GĄSKA UMKS Trójka Ostrołęka 17 6
153 Kacper KOZAK Pabiks IMPACT II Pabianice 1 6
154 Andrzej MAZUREK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 6
155 Hubert OWCZARCZUK BESTIOS Białystok 12 6
156 Jakub RUTKOWSKI KS AZS AWF Warszawa 19 6
157 Mateusz ŚWIERŻEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 7 6
158 Tymoteusz GALUŚ UKS MSMS Victoria Łódź 3 5
159 Jakub KAŹMIERCZAK Pabiks IMPACT II Pabianice 5 5
160 Mariusz KUŚMIERCZYK Pabiks IMPACT II Pabianice 1 5
161 Kyrylo MATYASH BESTIOS Białystok 2 5
162 Adam POZNAŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 4 5
163 Maciej RETKIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 12 5
164 Maksymilian WOJTYRA KS AZS AWF Warszawa 4 5
165 Piotr WULTAŃSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 5
166 Marcin ZUBERT Pabiks IMPACT II Pabianice 2 5
167 Łukasz BUKŁAHA BESTIOS Białystok 8 4
168 Miłosz DROZD AZS UMCS Lublin 6 4
169 Tymoteusz JAWORSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 4
170 Oliwier MAŁKOWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 5 4
171 Oskar MARECKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 3 4
172 Krystian NIEMYJSKI SPR Nowe Piekuty 13 4
173 Kamil PUCHAŁA AZS UMCS Lublin 6 4
174 Łukasz RABIEJ KS AZS AWF Warszawa 5 4
175 Nikodem SŁABĘCKI Pabiks IMPACT II Pabianice 8 4
176 Jakub WALOCHA Pabiks IMPACT II Pabianice 5 4
177 Rafał CZARNECKI KS AZS AWF Warszawa 9 3
178 Mikołaj GOWIN KS AZS AWF Warszawa 2 3
179 Rafał MAJKOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 9 3
180 Igor MITURA UKS Olimpia Biała Podlaska 6 3
181 Sebastian PAWLIK AZS UMCS Lublin 4 3
182 Sebastian STAWICKI Pabiks IMPACT II Pabianice 4 3
183 Paweł STYK MKS Padwa II Zamość 4 3
184 Kacper TYLMAN KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 3
185 Piotr WOCHNA UKS MSMS Victoria Łódź 2 3
186 Aleksander ŻEGARSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 4 3
187 Rafał BANACZEK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 1 2
188 Piotr CIELECKI UKS Olimpia Biała Podlaska 3 2
189 Krystian CIEŚLAK Pabiks IMPACT II Pabianice 8 2
190 Hubert GACKIEWICZ Pabiks IMPACT II Pabianice 5 2
191 Kacper HALEJ MKS Padwa II Zamość 5 2
192 Dominik JANICKI AZS UMCS Lublin 18 2
193 Adrian KACZYŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 2 2
194 Damian SKOWROŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 19 2
195 Jakub ADAMEK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 8 1
196 Dawid BILICHOWSKI Pabiks IMPACT II Pabianice 1 1
197 Maciej CHEŁSTOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 1 1
198 Valery HASTSILOVICH BESTIOS Białystok 4 1
199 Damian JABŁOŃSKI SPR Nowe Piekuty 1 1
200 Marcin JACKOWSKI BESTIOS Białystok 19 1
201 Rafał KAMIONOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 1 1
202 Karol KOŁODZIEJCZYK AZS UMCS Lublin 12 1
203 Adam KOWALCZYK Pabiks IMPACT II Pabianice 1 1
204 Adrian LEWANDOWSKI UKS MSMS Victoria Łódź 20 1
205 Maksymilian MALANGIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 4 1
206 Kacper MARCHLEWICZ UKS MSMS Victoria Łódź 2 1
207 Adrian NIEMYJSKI SPR Nowe Piekuty 13 1
208 Jakub POLAK UKS Olimpia Biała Podlaska 12 1
209 Paweł PROĆ MKS Padwa II Zamość 17 1
210 Eryk ŚWIĘCKI KS AZS AWF Warszawa 3 1
211 Szymon TURSKI UMKS Trójka Ostrołęka 5 1
212 Jakub WITOWSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 2 1
213 Bartłomiej WOJDYNA UMKS Trójka Ostrołęka 2 1
214 Tymoteusz WYDRYCH UKPR Agrykola Ochota Warszawa 1 1
215 Julian ZIÓŁKOWSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 1 1
216 Michał MARKOWICZ MKS Padwa II Zamość 4 0
217 Franciszek SAPUŁA MKS Padwa II Zamość 3 0
Joma