WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIOREK


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 AZS AWF Warszawa 7 6 1 0 1 265 194 71 19 2
2 PreZero APR Radom 8 6 2 0 0 278 189 89 18 6
3 UKS Varsovia Warszawa 8 6 2 1 0 252 221 31 17 7
4 MKS Karczew 10 4 6 0 0 272 301 -29 12 18
5 C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 2 6 0 0 213 252 -39 6 18
6 KPR ROKiS Radzymin 9 1 8 0 0 225 348 -123 3 24

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-18

1 2022-10-04 19:00:00 MKS Karczew
(po zmianie gospodarza)
AZS AWF Warszawa Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PATYK Sebastian
Delegat:

30:36 (15:18)
image_icon Protokół >>>
2 2022-09-20 17:30:00 UKS Varsovia Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

42:29 (24:12)
image_icon Protokół >>>
3 2022-09-18 12:00:00 PreZero APR Radom KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

GRUSZCZYŃSKI Patryk
Delegat:

55:11 (29:7)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-25

4 2022-09-25 12:00:00 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
BIJAK Weronika
GRUSZCZYŃSKI Patryk
Delegat:

33:24 (17:10)
image_icon Protokół >>>
5 2022-10-04 17:30:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa PreZero APR Radom Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

21:25 (14:9)
image_icon Protokół >>>
6 2022-09-25 13:00:00 AZS AWF Warszawa UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

30:30 (17:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-02

7 2022-10-11 17:30:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Karczew Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

29:23 (14:14)
image_icon Protokół >>>
8 2022-11-18 17:40:00 AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
PreZero APR Radom Sędziowie:
BIJAK Weronika
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

37:35 (21:15)
pdf_icon Protokół >>>
9 2022-10-02 15:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa
(po zmianie gospodarza)
KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

36:29 (19:17)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-09

10 2022-10-20 19:00:00 MKS Karczew C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

30:22 (18:11)
image_icon Protokół >>>
11 2022-10-09 13:30:00 AZS AWF Warszawa KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

37:24 (19:14)
pdf_icon Protokół >>>
12 2022-10-09 12:30:00 UKS Varsovia Warszawa PreZero APR Radom Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

30:38 (11:18)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-16

13 2022-10-16 11:00:00 PreZero APR Radom MKS Karczew Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
ŻAK Dariusz
Delegat:

35:19 (20:12)
image_icon Protokół >>>
14 2022-10-16 15:15:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

24:34 (11:19)
pdf_icon Protokół >>>
15 2022-10-16 12:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa AZS AWF Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

21:33 (10:13)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-10-23

16 2022-10-23 15:30:00 AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
MKS Karczew Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
GOŚ Mateusz
Delegat:

38:27 (23:13)
pdf_icon Protokół >>>
17 2022-11-08 17:30:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

22:29 (8:16)
image_icon Protokół >>>
18 2022-11-04 17:30:00 KPR ROKiS Radzymin PreZero APR Radom Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

23:38 (13:19)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2022-10-30

19 2022-10-30 14:45:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew Sędziowie:
SALUK Jakub
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

29:32 (15:19)
pdf_icon Protokół >>>
20 PreZero APR Radom C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKS Varsovia Warszawa AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2022-11-06

22 2022-11-06 17:00:00 MKS Karczew UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
GOŚ Mateusz
BIJAK Weronika
Delegat:

25:33 (12:16)
image_icon Protokół >>>
23 PreZero APR Radom
(po zmianie gospodarza)
AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 2022-11-06 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin
(po zmianie gospodarza)
C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

34:29 (17:14)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2022-11-20

25 2022-11-19 12:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa MKS Karczew Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

33:30 (20:16)
image_icon Protokół >>>
26 2022-11-20 12:00:00 KPR ROKiS Radzymin AZS AWF Warszawa Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

27:54 (13:26)
pdf_icon Protokół >>>
27 2022-11-20 17:00:00 PreZero APR Radom UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:

30:25 (14:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2022-11-27

28 2022-11-25 19:30:00 MKS Karczew PreZero APR Radom Sędziowie:

Delegat:

23:22 (13:11)
image_icon Protokół >>>
29 2022-12-01 17:30:00 UKS Varsovia Warszawa KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 2022-11-27 18:30:00 AZS AWF Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Maja OLSZANKA MKS Karczew 9 119
2 Weronika JARZĄBEK KPR ROKiS Radzymin 9 63
3 Kamila KOGUT KPR ROKiS Radzymin 8 50
4 Amelia NAROŻNIAK C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 50
5 Maria MAZURKIEWICZ PreZero APR Radom 6 49
6 Amelia DYLEWSKA AZS AWF Warszawa 7 42
7 Katarzyna RÓŻYCKA UKS Varsovia Warszawa 7 42
8 Marta CZACHOR C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 41
9 Wiktoria ZAKRZEWSKA AZS AWF Warszawa 6 41
10 Patrycja DREWNIK AZS AWF Warszawa 6 39
11 Martyna DYDEK PreZero APR Radom 6 38
12 Karolina SIEWIRSKA AZS AWF Warszawa 7 34
13 Maja NAROŻNA PreZero APR Radom 7 33
14 Małgorzata PIETRAS UKS Varsovia Warszawa 8 32
15 Gabriela SAWCZUK UKS Varsovia Warszawa 7 32
16 Michalina MACHNIO PreZero APR Radom 4 31
17 Oliwia SZMAROWSKA KPR ROKiS Radzymin 8 31
18 Agnieszka BĄBIK MKS Karczew 9 28
19 Martyna NIEDZIÓŁKA MKS Karczew 9 27
20 Aleksandra ZABIELNY UKS Varsovia Warszawa 4 27
21 Martyna KURYŚ C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 25
22 Kamila GRZESISTA AZS AWF Warszawa 3 23
23 Klaudia RESZKA KPR ROKiS Radzymin 8 23
24 Daria ZIÓŁKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 8 23
25 Katarzyna ADACZYŃSKA AZS AWF Warszawa 6 22
26 Weronika NOWAK PreZero APR Radom 7 22
27 Aleksandra WIŚNIEWSKA UKS Varsovia Warszawa 6 22
28 Iga BIEDRZYCKA UKS Varsovia Warszawa 5 21
29 Zarina GOWIN-BĄCZEK C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 20
30 Karolina KUBAJEK MKS Karczew 9 20
31 Martyna GAJEK AZS AWF Warszawa 6 19
32 Aleksandra SŁODOWNIK MKS Karczew 9 19
33 Katarzyna OGLĘDZKA PreZero APR Radom 7 18
34 Oliwia JARONIEC C&F UKPR Agrykola Warszawa 5 17
35 Pola MUSIAŁEK UKS Varsovia Warszawa 4 16
36 Wiktoria MIKOS PreZero APR Radom 7 15
37 Zofia RYBAK PreZero APR Radom 6 15
38 Emilia WĘGRZYNOWICZ MKS Karczew 7 15
39 Amelia CHYLIŃSKA UKS Varsovia Warszawa 6 13
40 Natalia KOZICKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 13
41 Wiktoria MARTYNIUK AZS AWF Warszawa 6 13
42 Anna SAWICKA KPR ROKiS Radzymin 8 13
43 Małgorzata PIĄTKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 8 12
44 Lena BACZEWSKA PreZero APR Radom 7 11
45 Daria KORGUL MKS Karczew 8 11
46 Julia KOZAK AZS AWF Warszawa 2 11
47 Pola STĘPNIEWSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 11
48 Hanna JAROSIEWICZ UKS Varsovia Warszawa 7 10
49 Karolina ADAMCZYK UKS Varsovia Warszawa 2 9
50 Lena DWORNICZUK UKS Varsovia Warszawa 8 9
51 Dagmara PIASECZNA PreZero APR Radom 6 9
52 Joanna RĄPAŁA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 8
53 Oliwia SZCZOTKA KPR ROKiS Radzymin 7 8
54 Anna JURKIEWICZ C&F UKPR Agrykola Warszawa 4 7
55 Antonina PARUZEL C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 7
56 Julia STĘPIEŃ AZS AWF Warszawa 5 7
57 Marta WRZESIŃSKA AZS AWF Warszawa 4 7
58 Blanka ZAJĄC C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 7
59 Małgorzata BORKOWSKA UKS Varsovia Warszawa 6 6
60 Emilia KARKOWSKA UKS Varsovia Warszawa 6 5
61 Weronika DYMIŃSKA PreZero APR Radom 6 4
62 Wioletta DYMIŃSKA PreZero APR Radom 4 4
63 Gabriela JAGIEŁŁO AZS AWF Warszawa 3 4
64 Julia JANCZYK PreZero APR Radom 6 4
65 Anna CZECHMAŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 3
66 Maria MALESA UKS Varsovia Warszawa 8 3
67 Oliwia PIEKARSKA MKS Karczew 8 3
68 Oliwia WÓJCIK UKS Varsovia Warszawa 3 3
69 Zuzanna BĄBIK MKS Karczew 6 2
70 Lena BRONISZEWSKA MKS Karczew 8 2
71 Maja CELEJ PreZero APR Radom 1 2
72 Oliwia DOMOWICZ AZS AWF Warszawa 5 2
73 Magdalena JAWORSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 5 2
74 Zofia NURZYŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 2
75 Wiktoria PAJDZIŃSKA UKS Varsovia Warszawa 1 2
76 Maja ROLKA MKS Karczew 8 2
77 Liliana WIŚNIEWSKA KPR ROKiS Radzymin 8 2
78 Aleksandra CZARNECKA PreZero APR Radom 1 1
79 Weronika DUBIŃSKA MKS Karczew 3 1
80 Anna ROJEK AZS AWF Warszawa 1 1
81 Natasza BRATEK AZS AWF Warszawa 5 0
Joma