Tabela
Msc. | Logo | Nazwa drużyny | M | Zw | P | Rw | Rp | Zd | St | Zd-St | P_Zd | P_St |
1 | PreZero APR Radom | 12 | 12 | 0 | 2 | 0 | 408 | 251 | 157 | 34 | 2 | |
2 | MKS Karczew | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 364 | 225 | 139 | 30 | 6 | |
3 | UKS Zielonka | 12 | 8 | 4 | 0 | 1 | 405 | 326 | 79 | 25 | 11 | |
4 | UKS VARSOVIA | 12 | 6 | 6 | 0 | 1 | 364 | 293 | 71 | 19 | 17 | |
5 | PreZero APR II Radom | 12 | 3 | 9 | 0 | 0 | 273 | 392 | -119 | 9 | 27 | |
6 | MKS Znicz Pruszków | 12 | 3 | 9 | 0 | 0 | 263 | 411 | -148 | 9 | 27 | |
7 | KS Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 0 | 12 | 0 | 0 | 249 | 428 | -179 | 0 | 36 |
Terminarz
Kolejka 1 / 2021-09-11 |
|||||
1 | UKS VARSOVIA (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
2 | 2021-09-17 18:00:00 | UKS Zielonka | PreZero APR II Radom | Sędziowie: BANASZEK Piotr PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
41:29 (21:13) Protokół >>> |
3 | 2021-09-11 11:00:00 | MKS Karczew | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: GŁUPCZYŃSKI Maciej MIŁOSZ Maciej Delegat: |
45:9 (23:5) Protokół >>> |
4 | 2021-10-25 16:00:00 | MKS Znicz Pruszków | PreZero APR Radom | Sędziowie: KIETLIŃSKI Michał PATYK Sebastian Delegat: |
24:46 (13:21) Protokół >>> |
Kolejka 2 / 2021-09-18 |
|||||
5 | PreZero APR Radom (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
6 | 2021-09-18 12:30:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: MARZĘDA Kacper — — Delegat: |
22:27 (10:10) Protokół >>> |
7 | 2021-09-18 12:00:00 | PreZero APR II Radom | MKS Karczew | Sędziowie: PODSIADŁO Paweł ŚWIOSTEK Adam Delegat: |
18:32 (10:15) Protokół >>> |
8 | 2021-09-19 15:30:00 | UKS VARSOVIA | UKS Zielonka | Sędziowie: BANASZEK Piotr BIJAK Weronika Delegat: |
29:37 (17:16) Protokół >>> |
Kolejka 3 / 2021-09-25 |
|||||
9 | UKS Zielonka (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
10 | 2021-09-25 17:30:00 | MKS Karczew | UKS VARSOVIA | Sędziowie: BANASZEK Piotr — — Delegat: |
21:16 (8:8) Protokół >>> |
11 | 2021-09-25 11:00:00 | MKS Znicz Pruszków | PreZero APR II Radom | Sędziowie: GOŚ Mateusz WIŚNIEWSKI Marcin Delegat: |
18:24 (10:13) Protokół >>> |
12 | 2021-09-25 11:00:00 | PreZero APR Radom | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: MŁYŃSKI Grzegorz — — Delegat: |
41:24 (23:15) Protokół >>> |
Kolejka 4 / 2021-10-02 |
|||||
13 | KS Enea Orlęta Zwoleń (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
14 | 2021-10-28 19:30:00 | PreZero APR II Radom | PreZero APR Radom | Sędziowie: ŚWIOSTEK Adam — — Delegat: |
24:47 (12:27) Protokół >>> |
15 | 2021-10-01 17:30:00 | UKS VARSOVIA | MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: BANASZEK Piotr PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
50:14 (28:6) Protokół >>> |
16 | 2021-10-02 16:00:00 | UKS Zielonka | MKS Karczew | Sędziowie: KALBARCZYK Kamil PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
19:26 (9:14) Protokół >>> |
Kolejka 5 / 2021-10-09 |
|||||
17 | MKS Karczew (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
18 | 2021-10-09 11:00:00 | UKS Zielonka (po zmianie gospodarza) |
MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: LEKAN Angelika BELKIEWICZ Klaudia Delegat: |
39:21 (21:7) Protokół >>> |
19 | 2021-10-09 11:00:00 | PreZero APR Radom | UKS VARSOVIA | Sędziowie: POPIEL Paweł RODACKI Artur Delegat: |
25:21 (11:10) Protokół >>> |
20 | 2021-10-09 10:00:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | PreZero APR II Radom | Sędziowie: JARZYNKA Andrzej — — Delegat: |
20:21 (11:6) Protokół >>> |
Kolejka 6 / 2021-10-16 |
|||||
21 | PreZero APR II Radom (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
22 | 2021-10-28 17:30:00 | UKS VARSOVIA | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: KUCHARSKI Paweł — — Delegat: |
34:23 (15:9) Protokół >>> |
23 | 2021-10-18 18:00:00 | UKS Zielonka | PreZero APR Radom | Sędziowie: PUSZKARSKI Rafał PATYK Sebastian Delegat: |
28:28 (14:13) Protokół >>> |
24 | 2021-10-17 11:00:00 | MKS Karczew | MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: CHEŁMIŃSKI Rafał MARSZAŁEK Kamil Delegat: |
35:19 (24:12) Protokół >>> |
Kolejka 7 / 2021-10-23 |
|||||
25 | MKS Znicz Pruszków (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
26 | 2021-10-23 13:00:00 | PreZero APR Radom | MKS Karczew | Sędziowie: ŻAK Dariusz ŻAK Damian Delegat: |
21:14 (10:7) Protokół >>> |
27 | 2021-10-23 10:00:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | UKS Zielonka | Sędziowie: SĘTOWSKI Daniel — — Delegat: |
21:32 (12:18) Protokół >>> |
28 | 2021-10-23 10:00:00 | PreZero APR II Radom | UKS VARSOVIA | Sędziowie: ŻAK Damian KOTOWICZ Mikołaj Delegat: |
20:33 (13:17) Protokół >>> |
Kolejka 8 / 2021-10-30 |
|||||
29 | UKS VARSOVIA (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
30 | 2021-10-30 10:00:00 | PreZero APR II Radom | UKS Zielonka | Sędziowie: KALBARCZYK Kamil ŻAK Damian Delegat: |
26:46 (15:24) Protokół >>> |
31 | 2021-10-30 11:00:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | MKS Karczew | Sędziowie: MARZĘDA Kacper — — Delegat: |
26:47 (10:26) Protokół >>> |
32 | 2021-10-30 12:45:00 | PreZero APR Radom | MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: KALBARCZYK Kamil KUCHARSKI Paweł Delegat: |
51:19 (23:6) Protokół >>> |
Kolejka 9 / 2021-11-06 |
|||||
33 | PreZero APR Radom (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
34 | 2022-05-22 14:30:00 | MKS Znicz Pruszków | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: SKOWRONEK Maciej — — Delegat: |
30:16 (16:5) Protokół >>> |
35 | 2021-11-06 11:00:00 | MKS Karczew | PreZero APR II Radom | Sędziowie: MIŁOSZ Maciej GŁUPCZYŃSKI Maciej Delegat: |
46:18 (24:8) Protokół >>> |
36 | 2021-11-06 13:00:00 | UKS Zielonka | UKS VARSOVIA | Sędziowie: PUSZKARSKI Rafał SZCZEPANIK Kinga Delegat: |
35:34 (21:15) Protokół >>> |
Kolejka 10 / 2021-11-13 |
|||||
37 | UKS Zielonka (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
38 | 2021-12-08 16:15:00 | UKS VARSOVIA | MKS Karczew | Sędziowie: CHEŁMIŃSKI Rafał MARSZAŁEK Kamil Delegat: |
19:21 (12:9) Protokół >>> |
39 | 2022-01-20 19:00:00 | PreZero APR II Radom | MKS Znicz Pruszków | Sędziowie: PODSIADŁO Paweł ŚWIOSTEK Adam Delegat: |
27:29 (13:14) Protokół >>> |
40 | 2021-11-18 17:30:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | PreZero APR Radom | Sędziowie: MŁYŃSKI Grzegorz — — Delegat: |
14:42 (7:20) Protokół >>> |
Kolejka 11 / 2021-11-20 |
|||||
41 | KS Enea Orlęta Zwoleń (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
42 | 2021-12-30 10:00:00 | PreZero APR Radom | PreZero APR II Radom | Sędziowie: KOTOWICZ Mikołaj — — Delegat: |
25:20 (11:11) Protokół >>> |
43 | 2022-04-02 13:00:00 | MKS Znicz Pruszków | UKS VARSOVIA | Sędziowie: MAGDA Leokadia SZCZEPANIK Kinga Delegat: |
26:31 (10:15) Protokół >>> |
44 | 2021-11-20 18:00:00 | MKS Karczew | UKS Zielonka | Sędziowie: LEKAN Angelika KALBARCZYK Kamil Delegat: |
29:21 (17:12) Protokół >>> |
Kolejka 12 / 2021-11-27 |
|||||
45 | MKS Karczew (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
46 | 2021-11-27 12:00:00 | MKS Znicz Pruszków (po zmianie gospodarza) |
UKS Zielonka | Sędziowie: BELKIEWICZ Klaudia PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
22:44 (12:21) Protokół >>> |
47 | 2021-12-01 17:30:00 | UKS VARSOVIA | PreZero APR Radom | Sędziowie: BANASZEK Piotr CHEŁMIŃSKI Rafał Delegat: |
23:23 (9:14) Protokół >>> |
48 | 2021-12-16 19:30:00 | PreZero APR II Radom | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: ŻAK Damian — — Delegat: |
26:19 (9:5) Protokół >>> |
Kolejka 13 / 2021-12-04 |
|||||
49 | PreZero APR II Radom (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
50 | 2021-12-04 11:00:00 | KS Enea Orlęta Zwoleń | UKS VARSOVIA | Sędziowie: MARZĘDA Kacper — — Delegat: |
28:38 (18:18) Protokół >>> |
51 | 2021-12-04 17:00:00 | PreZero APR Radom | UKS Zielonka | Sędziowie: STACHOWICZ Michał ŻAK Damian Delegat: |
34:18 (19:10) Protokół >>> |
52 | 2021-12-04 13:00:00 | MKS Znicz Pruszków | MKS Karczew | Sędziowie: BANASZEK Piotr LEKAN Angelika Delegat: |
14:26 (9:15) Protokół >>> |
Kolejka 14 / 2021-12-11 |
|||||
53 | MKS Znicz Pruszków (pauzuje) |
Sędziowie:
Delegat: |
: (:) | ||
54 | 2022-01-31 18:00:00 | MKS Karczew | PreZero APR Radom | Sędziowie: BIJAK Weronika PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
22:25 (10:17) Protokół >>> |
55 | 2021-12-10 18:30:00 | UKS Zielonka | KS Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: GOŚ Mateusz PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
45:27 (23:13) Protokół >>> |
56 | 2021-12-15 16:15:00 | UKS VARSOVIA | PreZero APR II Radom | Sędziowie: KOZIK Mateusz SZCZEPANIK Kinga Delegat: |
36:20 (19:7) Protokół >>> |
Klasyfikacja strzelczyń
Miejsce | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
1 | Maja SADZYŃSKA | UKS Zielonka | 12 | 94 | |
2 | Maja ŻOCHOWSKA | UKS Zielonka | 11 | 89 | |
3 | Adriana RATAJCZYK | MKS Znicz Pruszków | 12 | 88 | |
4 | Klaudia KRZYMOWSKA | PreZero APR II Radom | 12 | 77 | |
5 | Iga BIEDRZYCKA | UKS VARSOVIA | 12 | 72 | |
6 | Michalina MACHNIO | PreZero APR Radom | 12 | 70 | |
7 | Aleksandra WIŚNIEWSKA | UKS VARSOVIA | 11 | 69 | |
8 | Agnieszka BĄBIK | MKS Karczew | 11 | 68 | |
9 | Milena SKÓRA | MKS Znicz Pruszków | 12 | 64 | |
10 | Maria MAZURKIEWICZ | PreZero APR Radom | 11 | 61 | |
11 | Martyna DYDEK | PreZero APR Radom | 12 | 60 | |
12 | Weronika ORMIAŃSKA | PreZero APR Radom | 12 | 55 | |
13 | Kamila WOJTKOWSKA | UKS Zielonka | 12 | 54 | |
14 | Laura SENATOR | KS Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 51 | |
15 | Natalia SOCHA | UKS Zielonka | 12 | 51 | |
16 | Marta JABŁECKA | MKS Karczew | 12 | 49 | |
17 | Emilia WĘGRZYNOWICZ | MKS Karczew | 12 | 47 | |
18 | Martyna SMORĄGIEWICZ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 46 | |
19 | Julia SMOLIŃSKA | PreZero APR Radom | 11 | 45 | |
20 | Julia JANCZYK | PreZero APR Radom | 11 | 44 | |
21 | Martyna NIEDZIÓŁKA | MKS Karczew | 11 | 44 | |
22 | Julia KORNACKA | UKS Zielonka | 12 | 41 | |
23 | Daria KOWALSKA | UKS Zielonka | 12 | 40 | |
24 | Oliwia WÓJCIK | UKS VARSOVIA | 12 | 40 | |
25 | Kinga SOCHAJ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 38 | |
26 | Lena BACZEWSKA | PreZero APR II Radom | 12 | 37 | |
27 | Tina ŁUKASZUK | UKS VARSOVIA | 11 | 37 | |
28 | Maria MALESA | UKS VARSOVIA | 11 | 35 | |
29 | Maria KŁÓSEK | UKS VARSOVIA | 9 | 34 | |
30 | Gabriela JAKUBOWSKA | MKS Znicz Pruszków | 12 | 32 | |
31 | Zofia CISZEWSKA | PreZero APR II Radom | 10 | 30 | |
32 | Zuzanna BĄBIK | MKS Karczew | 11 | 26 | |
33 | Karolina KUBAJEK | MKS Karczew | 11 | 26 | |
34 | Natalia RUTKOWSKA | MKS Karczew | 7 | 26 | |
35 | Aleksandra PIELACH | MKS Znicz Pruszków | 10 | 24 | |
36 | Julia KOWALSKA | UKS Zielonka | 11 | 23 | |
37 | Wiktoria PAJDZIŃSKA | UKS VARSOVIA | 10 | 23 | |
38 | Zuzanna CHOROŚ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 22 | |
39 | Weronika DYMIŃSKA | PreZero APR II Radom | 11 | 22 | |
40 | Maja CELEJ | PreZero APR II Radom | 8 | 21 | |
41 | Karolina SMORĄGIEWICZ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 21 | |
42 | Iga KARAŚ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 11 | 19 | |
43 | Weronika NOWAK | PreZero APR Radom | 12 | 19 | |
44 | Dagmara PIASECZNA | PreZero APR II Radom | 12 | 19 | |
45 | Jagoda LAUFER | UKS VARSOVIA | 5 | 18 | |
46 | Aleksandra SŁODOWNIK | MKS Karczew | 12 | 18 | |
47 | Amelia TARNOWSKA | KS Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 18 | |
48 | Emilia KARKOWSKA | UKS VARSOVIA | 11 | 17 | |
49 | Julia DRYJA | PreZero APR Radom | 9 | 16 | |
50 | Magdalena PIETRAK | MKS Znicz Pruszków | 11 | 16 | |
51 | Maja ROLKA | MKS Karczew | 11 | 16 | |
52 | Katarzyna STACHOWCZ | PreZero APR Radom | 11 | 16 | |
53 | Emilia WÓJCIK | MKS Znicz Pruszków | 12 | 16 | |
54 | Daria KORGUL | MKS Karczew | 12 | 14 | |
55 | Magdalena KURYS | PreZero APR Radom | 12 | 13 | |
56 | Lena BRONISZEWSKA | MKS Karczew | 9 | 11 | |
57 | Gabriela ESMAN | MKS Karczew | 7 | 11 | |
58 | Dominika ROMANOWICZ | PreZero APR II Radom | 10 | 11 | |
59 | Julia SMORĄGIEWICZ | PreZero APR II Radom | 4 | 11 | |
60 | Małgorzata BORKOWSKA | UKS VARSOVIA | 4 | 10 | |
61 | Wioletta DYMIŃSKA | PreZero APR II Radom | 7 | 9 | |
62 | Zofia WAŚKIEWICZ | PreZero APR II Radom | 8 | 9 | |
63 | Natalia JASKULSKA | KS Enea Orlęta Zwoleń | 11 | 8 | |
64 | Aleksandra KRAMEK | KS Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 8 | |
65 | Julia OBRZYDZIŃSKA | PreZero APR Radom | 12 | 8 | |
66 | Maria GÓRKA | PreZero APR II Radom | 6 | 7 | |
67 | Gabriela ŁUKASIK | MKS Znicz Pruszków | 10 | 7 | |
68 | Oliwia PIEKARSKA | MKS Karczew | 10 | 7 | |
69 | Wiktoria WŁODARZ | UKS Zielonka | 11 | 7 | |
70 | Zuzanna MARCZEWSKA | MKS Znicz Pruszków | 4 | 6 | |
71 | Karolina PYRGIEL | KS Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 6 | |
72 | Amelia CISZEK | PreZero APR II Radom | 4 | 5 | |
73 | Karolina KUC | UKS Zielonka | 6 | 5 | |
74 | Lena TOMCZYK | PreZero APR II Radom | 3 | 5 | |
75 | Zuzanna ZAŁÓG | KS Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 5 | |
76 | Julia TRAWIŃSKA | UKS VARSOVIA | 3 | 4 | |
77 | Oktawia AMANOWICZ | KS Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 3 | |
78 | Aleksandra CZARNECKA | PreZero APR II Radom | 11 | 3 | |
79 | Angelika SUCHECKA | UKS VARSOVIA | 3 | 3 | |
80 | Karolina WĘGORZEWSKA | PreZero APR II Radom | 3 | 3 | |
81 | Alicja ANTOLIK | MKS Znicz Pruszków | 4 | 2 | |
82 | Hanna GÓRKA | PreZero APR II Radom | 6 | 2 | |
83 | Zofia KRASNODĘBSKA | MKS Znicz Pruszków | 4 | 2 | |
84 | Emilia LEWANDOWSKA | UKS VARSOVIA | 1 | 2 | |
85 | Lena SOBCZYK | MKS Znicz Pruszków | 2 | 2 | |
86 | Lena ŚMIETANKA | KS Enea Orlęta Zwoleń | 2 | 2 | |
87 | Weronika BOCIŃSKA | MKS Znicz Pruszków | 1 | 1 | |
88 | Amelia BOROWIK | MKS Znicz Pruszków | 1 | 1 | |
89 | Katarzyna ILCZEWSKA | PreZero APR II Radom | 2 | 1 | |
90 | Zuzanna KALETA | PreZero APR Radom | 5 | 1 | |
91 | Aleksandra KĄCKA | KS Enea Orlęta Zwoleń | 3 | 1 | |
92 | Paulina PYRGIEL | KS Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 1 | |
93 | Natalia RODEK | MKS Znicz Pruszków | 5 | 1 | |
94 | Angelika SZPARAGA | PreZero APR II Radom | 3 | 1 | |
95 | Gabriela WIECZOREK | MKS Karczew | 4 | 1 | |
96 | Gabriela WYSZOMIERSKA | MKS Znicz Pruszków | 5 | 1 | |
97 | Maja ŻÓŁTKIEWICZ | UKS Zielonka | 3 | 1 | |
98 | Julia CZUBAK | PreZero APR II Radom | 1 | 0 | |
99 | Karolina ORLIŃSKA | UKS VARSOVIA | 6 | 0 |