Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 PreZero APR I Radom 9 8 1 0 0 262 206 56 24 3
2 C&F UKPR Agrykola Warszawa 9 7 2 0 0 233 198 35 21 6
3 NLO SMS ZPRP Płock 9 6 3 1 0 253 230 23 17 10
4 UKS Varsovia I Warszawa 9 5 4 0 1 239 210 29 16 11
5 UKS Zielonka 10 3 7 0 0 245 271 -26 9 21
6 MKS Karczew 9 2 7 0 0 189 240 -51 6 21
7 KS AZS AWF I Warszawa 9 1 8 0 0 230 296 -66 3 24

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

101 NLO SMS ZPRP Płock UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

28:16 (11:8)
102 NLO SMS ZPRP Płock MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

28:20 (12:13)
103 UKS Zielonka MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

37:26 (16:11)
104 C&F UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:

Delegat:

28:25 (12:7)
105 PreZero APR I Radom KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:

Delegat:

36:19 (17:9)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

106 UKS Zielonka NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

23:24 (15:14)
107 MKS Karczew NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

21:22 (11:12)
108 MKS Karczew UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

28:22 (15:14)
109 UKS Varsovia I Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

14:19 (7:9)
110 KS AZS AWF I Warszawa PreZero APR I Radom Sędziowie:

Delegat:

22:30 (10:17)

Kolejka 1 / 2022-11-26

1 2022-12-20 17:00:00 PreZero APR I Radom UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:

ŻAK Damian
Delegat:

22:26 (8:15)
image_icon Protokół >>>
2 2022-11-26 12:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa
(po zmianie gospodarza)
UKS Zielonka Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
SZCZEPANIK Kinga
Delegat:

21:22 (10:10)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-12-03

3 2022-12-04 11:00:00 UKS Zielonka PreZero APR I Radom Sędziowie:
BIJAK Weronika
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

26:28 (13:18)
image_icon Protokół >>>
4 2022-12-04 12:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

33:18 (16:7)
image_icon Protokół >>>
5 2023-01-10 17:30:00 UKS Varsovia I Warszawa MKS Karczew Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

33:20 (23:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-12-10

6 2022-12-10 12:30:00 UKS Varsovia I Warszawa NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
— —
Delegat:

27:27 (15:12)
image_icon Protokół >>>
7 2023-01-31 19:00:00 MKS Karczew KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:
BANASZEK Piotr
BELKIEWICZ Klaudia
Delegat:

29:28 (19:13)
image_icon Protokół >>>
8 2022-12-10 17:30:00 PreZero APR I Radom C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PODSIADŁO Paweł
ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

29:23 (15:11)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-12-17

9 2022-12-08 18:00:00 NLO SMS ZPRP Płock PreZero APR I Radom Sędziowie:

LESZCZYŃSKI Bartosz
Delegat:

28:36 (13:21)
pdf_icon Protokół >>>
10 2023-01-16 17:15:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa MKS Karczew Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PATYK Sebastian
Delegat:

22:14 (11:7)
image_icon Protokół >>>
11 2022-12-17 13:30:00 KS AZS AWF I Warszawa UKS Zielonka Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

30:33 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2023-01-07

12 2023-01-07 10:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa
(po zmianie gospodarza)
NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

31:26 (11:13)
image_icon Protokół >>>
13 2023-01-07 15:00:00 UKS Varsovia I Warszawa KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

38:31 (21:16)
image_icon Protokół >>>
14 2023-01-07 16:30:00 MKS Karczew PreZero APR I Radom Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

18:22 (11:8)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-11-26

15 2023-01-10 16:00:00 KS AZS AWF I Warszawa NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
GOŚ Mateusz

Delegat:

32:29 (14:15)
pdf_icon Protokół >>>
16 2022-12-14 16:30:00 UKS Varsovia I Warszawa
(po zmianie gospodarza)
UKS Zielonka Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

28:20 (12:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2023-01-14

17 2023-01-12 18:00:00 NLO SMS ZPRP Płock KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:
SANDURSKI Bartosz

Delegat:

41:24 (16:12)
image_icon Protokół >>>
18 2023-01-17 17:30:00 UKS Varsovia I Warszawa PreZero APR I Radom Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

22:30 (12:16)
image_icon Protokół >>>
19 2023-01-14 14:30:00 UKS Zielonka
(po zmianie gospodarza)
C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

24:29 (9:18)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2023-01-21

20 2023-01-21 13:00:00 PreZero APR I Radom UKS Zielonka Sędziowie:
ŻAK Damian

Delegat:

29:22 (13:10)
pdf_icon Protokół >>>
21 2023-01-21 14:00:00 KS AZS AWF I Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
PATYK Sebastian
Delegat:

26:27 (15:15)
image_icon Protokół >>>
22 2023-01-21 18:00:00 MKS Karczew UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

13:26 (9:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2023-01-28

23 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 KS AZS AWF I Warszawa MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 C&F UKPR Agrykola Warszawa PreZero APR I Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2023-02-04

26 2023-02-04 16:30:00 PreZero APR I Radom NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 2023-02-04 16:00:00 MKS Karczew C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 2023-02-03 17:45:00 UKS Zielonka KS AZS AWF I Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2023-03-04

29 UKS Varsovia I Warszawa UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2023-03-11

30 C&F UKPR Agrykola Warszawa NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
31 KS AZS AWF I Warszawa UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 PreZero APR I Radom MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Amelia DYLEWSKA KS AZS AWF I Warszawa 7 67
2 Maria MAZURKIEWICZ PreZero APR I Radom 7 52
3 Amelia CHYLIŃSKA UKS Varsovia I Warszawa 7 44
4 Maja SADZYŃSKA UKS Zielonka 6 41
5 Marta CZACHOR C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 40
6 Amelia NAROŻNIAK C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 39
7 Julia KORNACKA UKS Zielonka 6 37
8 Lena DWORNICZUK UKS Varsovia I Warszawa 7 34
9 Michalina MACHNIO PreZero APR I Radom 7 34
10 Katarzyna ADACZYŃSKA KS AZS AWF I Warszawa 7 33
11 Anna CZECHMAŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 33
12 Julia JANCZYK PreZero APR I Radom 7 31
13 Mia ŁASIŃSKA NLO SMS ZPRP Płock 5 26
14 Amelia PUSZ NLO SMS ZPRP Płock 5 25
15 Pola MUSIAŁEK UKS Varsovia I Warszawa 7 24
16 Kamila WOJTKOWSKA UKS Zielonka 6 24
17 Martyna NIEDZIÓŁKA MKS Karczew 5 23
18 Zofia RYBAK PreZero APR I Radom 7 23
19 Maja ROLKA MKS Karczew 5 22
20 Jagoda LAUFER UKS Varsovia I Warszawa 7 19
21 Oliwia WÓJCIK UKS Varsovia I Warszawa 7 18
22 Maria BIESAGA NLO SMS ZPRP Płock 5 17
23 Zarina GOWIN-BĄCZEK C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 17
24 Julia KOWALSKA UKS Zielonka 6 17
25 Marta WRZESIŃSKA KS AZS AWF I Warszawa 5 17
26 Maja ŻOCHOWSKA NLO SMS ZPRP Płock 5 16
27 Emilia KARKOWSKA UKS Varsovia I Warszawa 7 15
28 Zuzanna KORPOWSKA NLO SMS ZPRP Płock 5 15
29 Tina ŁUKASZUK UKS Varsovia I Warszawa 7 14
30 Julia STĘPIEŃ KS AZS AWF I Warszawa 6 14
31 Dagmara PIASECZNA PreZero APR I Radom 7 13
32 Weronika DYMIŃSKA PreZero APR I Radom 6 12
33 Wioletta DYMIŃSKA PreZero APR I Radom 7 12
34 Martyna GAJEK KS AZS AWF I Warszawa 4 12
35 Daria KORGUL MKS Karczew 5 12
36 Natalia KOZICKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 12
37 Kinga SMUGA NLO SMS ZPRP Płock 5 12
38 Lena BACZEWSKA PreZero APR I Radom 4 11
39 Zofia KRUSZEWSKA KS AZS AWF I Warszawa 6 11
40 Natalia SOCHA UKS Zielonka 5 11
41 Lena KĘPKA NLO SMS ZPRP Płock 3 10
42 Martyna KURYŚ C&F UKPR Agrykola Warszawa 5 10
43 Maria PASTERUK KS AZS AWF I Warszawa 1 10
44 Magdalena PIETRAK UKS Varsovia I Warszawa 7 10
45 Daria KOWALSKA UKS Zielonka 3 9
46 Wiktoria PAJDZIŃSKA UKS Varsovia I Warszawa 6 9
47 Laura SENATOR NLO SMS ZPRP Płock 5 8
48 Aleksandra SŁODOWNIK MKS Karczew 5 8
49 Pola STĘPNIEWSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 4 8
50 Marianna BASAJ MKS Karczew 4 7
51 Zuzanna BĄBIK MKS Karczew 5 7
52 Oliwia JASIŃSKA NLO SMS ZPRP Płock 5 7
53 Anna JURKIEWICZ C&F UKPR Agrykola Warszawa 5 7
54 Agata SANTOREK MKS Karczew 3 7
55 Oliwia DOMOWICZ KS AZS AWF I Warszawa 6 6
56 Maja ADAMCZYK KS AZS AWF I Warszawa 5 5
57 Anika GRUŻEWSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 1 5
58 Maria KŁÓSEK UKS Varsovia I Warszawa 6 5
59 Alicja ROLEK PreZero APR I Radom 7 5
60 Marcelina WAWRZYŃSKA NLO SMS ZPRP Płock 4 5
61 Wiktoria WŁODARZ UKS Zielonka 6 5
62 Wiktoria CZERWIŃSKA KS AZS AWF I Warszawa 4 4
63 Amelia GŁADYSZ MKS Karczew 5 4
64 Gabriela JAGIEŁŁO KS AZS AWF I Warszawa 6 4
65 Kinga JANKOWSKA MKS Karczew 4 4
66 Wiktoria KOSIDŁO NLO SMS ZPRP Płock 4 4
67 Klaudia NIEDŹWIEDŹ UKS Varsovia I Warszawa 7 4
68 Joanna RĄPAŁA C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 4
69 Julia ŻYWCZAK NLO SMS ZPRP Płock 4 4
70 Oliwia JARONIEC C&F UKPR Agrykola Warszawa 1 3
71 Natasza BRATEK KS AZS AWF I Warszawa 6 2
72 Magdalena JAWORSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 4 2
73 Iga KUCHCZYŃSKA NLO SMS ZPRP Płock 3 2
74 Antonina PARUZEL C&F UKPR Agrykola Warszawa 4 2
75 Zuzanna PASIEKA KS AZS AWF I Warszawa 6 2
76 Julia SPORCZYK UKS Varsovia I Warszawa 4 2
77 Anna TOMASZEWSKA UKS Zielonka 4 2
78 Alona YAKYMENKO KS AZS AWF I Warszawa 1 2
79 Blanka ZAJĄC C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 2
80 Julia BOGUCKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 1
81 Aleksandra CZARNECKA PreZero APR I Radom 5 1
82 Agata GWAREK PreZero APR I Radom 7 1
83 Julia KOŁODZIEJ UKS Zielonka 4 1
84 Klaudia KRZYMOWSKA PreZero APR I Radom 2 1
85 Milena MISIEK UKS Varsovia I Warszawa 4 1
86 Zofia NURZYŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 1
87 Wiktoria ZYŚK UKS Varsovia I Warszawa 4 1
Joma