Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MUKS Czarni Regimin 9 7 2 0 0 342 264 78 21 6
2 KS AZS AWF II Warszawa 9 5 4 0 0 288 258 30 15 12
3 KS Zawkrze Mława 8 4 4 0 0 259 261 -2 12 12
4 KS Orlęta Zwoleń 7 4 3 1 1 205 218 -13 12 9
5 KPR ROKiS Radzymin 6 4 2 1 0 222 210 12 11 7
6 UKS Varsovia II Warszawa 8 3 5 0 1 183 215 -32 10 14
7 PreZero APR II Radom 9 1 8 1 1 201 274 -73 3 24

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

101 KS Orlęta Zwoleń KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

29:28 (12:14)
102 KS Orlęta Zwoleń PreZero APR II Radom Sędziowie:

Delegat:

28:27 (16:16)
103 KS AZS AWF II Warszawa PreZero APR II Radom Sędziowie:

Delegat:

29:23 (18:15)
104 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

35:39 (17:16)
105 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

31:18 (18:6)
106 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

30:26 (20:13)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

107 KS AZS AWF II Warszawa KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

30:31 (13:12)
108 PreZero APR II Radom KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

27:27 (16:10)
109 PreZero APR II Radom KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

17:29 (8:19)
110 KS Zawkrze Mława MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

33:35 (16:15)
111 UKS Varsovia II Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

25:35 (12:14)
112 UKS Varsovia II Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

24:23 (11:12)

Kolejka 1 / 2022-11-26

1 2022-11-26 12:30:00 KS Zawkrze Mława
(po zmianie gospodarza)
KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

35:32 (17:16)
image_icon Protokół >>>
2 2022-11-26 12:00:00 MUKS Czarni Regimin PreZero APR II Radom Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

41:24 (21:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-12-03

3 KS Zawkrze Mława KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
4 2022-12-03 13:30:00 KPR ROKiS Radzymin
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
MROCZKOWSKI Jakub
Delegat:

40:34 (21:18)
pdf_icon Protokół >>>
5 2022-12-03 17:30:00 PreZero APR II Radom UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

— —
Delegat:

20:22 (11:10)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-11-26

6 MUKS Czarni Regimin KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
7 KS Orlęta Zwoleń UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-12-10

8 2022-12-13 17:00:00 KS Zawkrze Mława
(po zmianie gospodarza)
PreZero APR II Radom Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

42:29 (21:12)
image_icon Protokół >>>
9 2022-12-10 16:00:00 KS AZS AWF II Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

31:38 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>
10 2022-12-10 11:00:00 KS Orlęta Zwoleń
(po zmianie gospodarza)
KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel
— —
Delegat:

31:31 (16:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-12-17

11 UKS Varsovia II Warszawa KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 2023-01-28 15:30:00 KS AZS AWF II Warszawa
(po zmianie gospodarza)
KS Zawkrze Mława Sędziowie:

GÓRALCZYK Sylwia
Delegat:

36:26 (15:11)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2023-01-07

13 2023-01-24 17:30:00 UKS Varsovia II Warszawa KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
FILIPIAK Tomasz
Delegat:

22:34 (12:20)
image_icon Protokół >>>
14 2023-03-01 17:00:00 KPR ROKiS Radzymin PreZero APR II Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 2023-01-07 13:00:00 KS Orlęta Zwoleń MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej

Delegat:

34:46 (14:23)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2023-01-14

16 2023-01-13 17:30:00 KPR ROKiS Radzymin
(po zmianie gospodarza)
KS Zawkrze Mława Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
PATYK Sebastian
Delegat:

44:31 (23:16)
pdf_icon Protokół >>>
17 2022-12-18 11:00:00 PreZero APR II Radom MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
ŻAK Damian

Delegat:

17:39 (8:21)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2023-01-21

18 KS Orlęta Zwoleń KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 2023-01-21 12:00:00 KS AZS AWF II Warszawa
(po zmianie gospodarza)
KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
PATYK Sebastian
Delegat:

37:32 (20:15)
image_icon Protokół >>>
20 2022-12-20 16:20:00 UKS Varsovia II Warszawa PreZero APR II Radom Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

17:17 (10:8)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2023-01-28

21 2023-01-28 14:00:00 KPR ROKiS Radzymin MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

43:42 (24:24)
pdf_icon Protokół >>>
22 2023-01-29 14:00:00 UKS Varsovia II Warszawa KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:
BANASZEK Piotr
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

29:25 (19:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2023-02-04

23 PreZero APR II Radom
(po zmianie gospodarza)
KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 2023-02-04 14:00:00 MUKS Czarni Regimin KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 2023-02-04 12:30:00 KPR ROKiS Radzymin
(po zmianie gospodarza)
KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2023-03-04

26 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 KS Zawkrze Mława
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2023-03-11

28 KS AZS AWF II Warszawa UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 PreZero APR II Radom KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 MUKS Czarni Regimin KS Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Kamila KOGUT KPR ROKiS Radzymin 6 93
2 Weronika KOPER KS AZS AWF II Warszawa 5 45
3 Aleksandra KOLANKOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 44
4 Dominika CZARNEWICZ MUKS Czarni Regimin 5 41
5 Nadia LIPOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 37
6 Kornelia MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 37
7 Dominika ROMANOWICZ PreZero APR II Radom 5 34
8 Oliwia CALIK KS Zawkrze Mława 4 33
9 Martyna SMORĄGIEWICZ KS Orlęta Zwoleń 3 32
10 Natalia GORLEWSKA KS Zawkrze Mława 4 29
11 Maria GÓRKA PreZero APR II Radom 5 27
12 Maja PAWŁOWSKA KS Zawkrze Mława 4 26
13 Oliwia SZCZOTKA KPR ROKiS Radzymin 6 25
14 Maria KONIECZNA UKS Varsovia II Warszawa 3 24
15 Julia GÓRAL KPR ROKiS Radzymin 3 23
16 Maja SIEROTA KS AZS AWF II Warszawa 4 21
17 Jagoda WÓJCIK KS AZS AWF II Warszawa 5 20
18 Kira SMYK KS AZS AWF II Warszawa 4 18
19 Lena SOBCZYK UKS Varsovia II Warszawa 4 17
20 Małgorzata PIĄTKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 5 16
21 Oliwia PIOTROWSKA KS Zawkrze Mława 3 16
22 Gabriela JAKUBOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 4 15
23 Martyna STANKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin 3 15
24 Zuzanna CHOROŚ KS Orlęta Zwoleń 3 14
25 Amelia CISZEK PreZero APR II Radom 5 14
26 Hanna GÓRKA PreZero APR II Radom 5 14
27 Klara KARAŚ KS AZS AWF II Warszawa 5 14
28 Karolina SMORĄGIEWICZ KS Orlęta Zwoleń 3 13
29 Julia GUMOWSKA KS Zawkrze Mława 4 11
30 Natalia MIEDZOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 11
31 Anna SAWICKA KPR ROKiS Radzymin 5 11
32 Kinga SOCHAJ KS Orlęta Zwoleń 2 11
33 Daria ZIÓŁKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 6 11
34 Zuzanna BŁASZCZYK KS AZS AWF II Warszawa 4 10
35 Maja PIKUS KS Zawkrze Mława 4 10
36 Emilia SYCHNIAK KS AZS AWF II Warszawa 3 10
37 Maja GLISTA PreZero APR II Radom 5 9
38 Iga KARAŚ KS Orlęta Zwoleń 3 9
39 Michalina MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 9
40 Gabriela BONIAKOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 8
41 Natalia GERSIŃSKA KS AZS AWF II Warszawa 2 8
42 Wiktoria SOŁTYS PreZero APR II Radom 4 8
43 Oliwia BARSZCZ KS AZS AWF II Warszawa 1 7
44 Łucja BIELECKA UKS Varsovia II Warszawa 3 7
45 Justyna BONIAKOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 7
46 Anna PIELECH KS AZS AWF II Warszawa 4 7
47 Aleksandra KRAMEK KS Orlęta Zwoleń 3 6
48 Katarzyna LEGUCKA KPR ROKiS Radzymin 5 6
49 Julia LITWINIUK KPR ROKiS Radzymin 2 6
50 Paulina SOBOTA MUKS Czarni Regimin 2 6
51 Zofia KLOS KPR ROKiS Radzymin 4 5
52 Maja PODGÓRSKA UKS Varsovia II Warszawa 3 5
53 Aleksandra ZGÓDKA UKS Varsovia II Warszawa 4 5
54 Sara CZUMAJ KPR ROKiS Radzymin 2 4
55 Gabriela KONIECZNA KS AZS AWF II Warszawa 1 4
56 Maja MIELKO UKS Varsovia II Warszawa 4 4
57 Wiktoria OSIŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 4 4
58 Zofia STENCEL KPR ROKiS Radzymin 2 4
59 Aleksandra BUGAJSKA KS Zawkrze Mława 4 3
60 Natalia CHODKOWSKA MUKS Czarni Regimin 2 3
61 Julia CHWAŁA UKS Varsovia II Warszawa 2 3
62 Maja KAMIŃSKA MUKS Czarni Regimin 3 3
63 Zuzanna KLECZAJ UKS Varsovia II Warszawa 1 3
64 Amelia NOWOSIELSKA KS Zawkrze Mława 4 3
65 Karolina PYRGIEL KS Orlęta Zwoleń 3 3
66 Blanka WOJTKOWSKA KS AZS AWF II Warszawa 3 3
67 Julia CHILLO UKS Varsovia II Warszawa 4 2
68 Natalia KOWALIK KS AZS AWF II Warszawa 2 2
69 Aleksandra REMBELSKA KPR ROKiS Radzymin 1 2
70 Emilia TRZASKOWSKA KS Zawkrze Mława 2 2
71 Julia BIELECKA UKS Varsovia II Warszawa 3 1
72 Natalia JASKULSKA KS Orlęta Zwoleń 3 1
73 Martyna KLIMASZEWSKA KPR ROKiS Radzymin 2 1
74 Anna KULESZA KS AZS AWF II Warszawa 3 1
75 Maria NIŻNIK-KNOBLOCH KS AZS AWF II Warszawa 5 1
76 Amelia PODLEWSKA KS Zawkrze Mława 2 1
77 Anna ROJEK KS AZS AWF II Warszawa 1 1
78 Weronika SOWA PreZero APR II Radom 2 1
79 Zofia STRUZIK KS Orlęta Zwoleń 3 1
80 Weronika LIPKA-KOZANKA KPR ROKiS Radzymin 3 0
Joma