WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIOREK MŁ. GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 PreZero APR Radom 12 12 0 2 0 408 251 157 34 2
2 MKS Karczew 12 10 2 0 0 364 225 139 30 6
3 UKS Zielonka 12 8 4 0 1 405 326 79 25 11
4 UKS VARSOVIA 12 6 6 0 1 364 293 71 19 17
5 PreZero APR II Radom 12 3 9 0 0 273 392 -119 9 27
6 MKS Znicz Pruszków 12 3 9 0 0 263 411 -148 9 27
7 KS Enea Orlęta Zwoleń 12 0 12 0 0 249 428 -179 0 36

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 / 2021-09-11
1 UKS VARSOVIA : ( : )
2 2021-09-17 18:00:00 UKS Zielonka PreZero APR II Radom 41 : 29 (21 : 13)
image_icon Protokół >>>
3 2021-09-11 11:00:00 MKS Karczew KS Enea Orlęta Zwoleń 45 : 9 (23 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
4 2021-10-25 16:00:00 MKS Znicz Pruszków PreZero APR Radom 24 : 46 (13 : 21)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-09-18
5 PreZero APR Radom : ( : )
6 2021-09-18 12:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MKS Znicz Pruszków 22 : 27 (10 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
7 2021-09-18 12:00:00 PreZero APR II Radom MKS Karczew 18 : 32 (10 : 15)
image_icon Protokół >>>
8 2021-09-19 15:30:00 UKS VARSOVIA UKS Zielonka 29 : 37 (17 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2021-09-25
9 UKS Zielonka : ( : )
10 2021-09-25 17:30:00 MKS Karczew UKS VARSOVIA 21 : 16 (8 : 8)
image_icon Protokół >>>
11 2021-09-25 11:00:00 MKS Znicz Pruszków PreZero APR II Radom 18 : 24 (10 : 13)
image_icon Protokół >>>
12 2021-09-25 11:00:00 PreZero APR Radom KS Enea Orlęta Zwoleń 41 : 24 (23 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-10-02
13 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
14 2021-10-28 19:30:00 PreZero APR II Radom PreZero APR Radom 24 : 47 (12 : 27)
image_icon Protokół >>>
15 2021-10-01 17:30:00 UKS VARSOVIA MKS Znicz Pruszków 50 : 14 (28 : 6)
image_icon Protokół >>>
16 2021-10-02 16:00:00 UKS Zielonka MKS Karczew 19 : 26 (9 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2021-10-09
17 MKS Karczew : ( : )
18 2021-10-09 11:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Zielonka 21 : 39 (7 : 21)
image_icon Protokół >>>
19 2021-10-09 11:00:00 PreZero APR Radom UKS VARSOVIA 25 : 21 (11 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
20 2021-10-09 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń PreZero APR II Radom 20 : 21 (11 : 6)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2021-10-16
21 PreZero APR II Radom : ( : )
22 2021-10-28 17:30:00 UKS VARSOVIA KS Enea Orlęta Zwoleń 34 : 23 (15 : 9)
image_icon Protokół >>>
23 2021-10-18 18:00:00 UKS Zielonka PreZero APR Radom 28 : 28 (14 : 13)
image_icon Protokół >>>
24 2021-10-17 11:00:00 MKS Karczew MKS Znicz Pruszków 35 : 19 (24 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2021-10-23
25 MKS Znicz Pruszków : ( : )
26 2021-10-23 13:00:00 PreZero APR Radom MKS Karczew 21 : 14 (10 : 7)
image_icon Protokół >>>
27 2021-10-23 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS Zielonka 21 : 32 (12 : 18)
image_icon Protokół >>>
28 2021-10-23 10:00:00 PreZero APR II Radom UKS VARSOVIA 20 : 33 (13 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2021-10-30
29 UKS VARSOVIA : ( : )
30 2021-10-30 10:00:00 PreZero APR II Radom UKS Zielonka 26 : 46 (15 : 24)
image_icon Protokół >>>
31 2021-10-30 11:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MKS Karczew 26 : 47 (10 : 26)
image_icon Protokół >>>
32 2021-10-30 12:45:00 PreZero APR Radom MKS Znicz Pruszków 51 : 19 (23 : 6)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2021-11-06
33 PreZero APR Radom : ( : )
34 2022-05-22 14:30:00 MKS Znicz Pruszków KS Enea Orlęta Zwoleń 30 : 16 (16 : 5)
image_icon Protokół >>>
35 2021-11-06 11:00:00 MKS Karczew PreZero APR II Radom 46 : 18 (24 : 8)
image_icon Protokół >>>
36 2021-11-06 13:00:00 UKS Zielonka UKS VARSOVIA 35 : 34 (21 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2021-11-13
37 UKS Zielonka : ( : )
38 2021-12-08 16:15:00 UKS VARSOVIA MKS Karczew 19 : 21 (12 : 9)
image_icon Protokół >>>
39 2022-01-20 19:00:00 PreZero APR II Radom MKS Znicz Pruszków 27 : 29 (13 : 14)
image_icon Protokół >>>
40 2021-11-18 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń PreZero APR Radom 14 : 42 (7 : 20)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2021-11-20
41 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
42 2021-12-30 10:00:00 PreZero APR Radom PreZero APR II Radom 25 : 20 (11 : 11)
image_icon Protokół >>>
43 2022-04-02 13:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS VARSOVIA 26 : 31 (10 : 15)
image_icon Protokół >>>
44 2021-11-20 18:00:00 MKS Karczew UKS Zielonka 29 : 21 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2021-11-27
45 MKS Karczew : ( : )
46 2021-11-27 12:00:00 UKS Zielonka MKS Znicz Pruszków 44 : 22 (21 : 12)
image_icon Protokół >>>
47 2021-12-01 17:30:00 UKS VARSOVIA PreZero APR Radom 23 : 23 (9 : 14)
image_icon Protokół >>>
48 2021-12-16 19:30:00 PreZero APR II Radom KS Enea Orlęta Zwoleń 26 : 19 (9 : 5)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2021-12-04
49 PreZero APR II Radom : ( : )
50 2021-12-04 11:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS VARSOVIA 28 : 38 (18 : 18)
image_icon Protokół >>>
51 2021-12-04 17:00:00 PreZero APR Radom UKS Zielonka 34 : 18 (19 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
52 2021-12-04 13:00:00 MKS Znicz Pruszków MKS Karczew 14 : 26 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2021-12-11
53 MKS Znicz Pruszków : ( : )
54 2022-01-31 18:00:00 MKS Karczew PreZero APR Radom 22 : 25 (10 : 17)
image_icon Protokół >>>
55 2021-12-10 18:30:00 UKS Zielonka KS Enea Orlęta Zwoleń 45 : 27 (23 : 13)
image_icon Protokół >>>
56 2021-12-15 16:15:00 UKS VARSOVIA PreZero APR II Radom 36 : 20 (19 : 7)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Maja SADZYŃSKA UKS Zielonka 12 94
2 Maja ŻOCHOWSKA UKS Zielonka 11 89
3 Adriana RATAJCZYK MKS Znicz Pruszków 12 88
4 Klaudia KRZYMOWSKA PreZero APR II Radom 12 77
5 Iga BIEDRZYCKA UKS VARSOVIA 12 72
6 Michalina MACHNIO PreZero APR Radom 12 70
7 Aleksandra WIŚNIEWSKA UKS VARSOVIA 11 69
8 Agnieszka BĄBIK MKS Karczew 11 68
9 Milena SKÓRA MKS Znicz Pruszków 12 64
10 Maria MAZURKIEWICZ PreZero APR Radom 11 61
11 Martyna DYDEK PreZero APR Radom 12 60
12 Weronika ORMIAŃSKA PreZero APR Radom 12 55
13 Kamila WOJTKOWSKA UKS Zielonka 12 54
14 Laura SENATOR KS Enea Orlęta Zwoleń 10 51
15 Natalia SOCHA UKS Zielonka 12 51
16 Marta JABŁECKA MKS Karczew 12 49
17 Emilia WĘGRZYNOWICZ MKS Karczew 12 47
18 Martyna SMORĄGIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 12 46
19 Julia SMOLIŃSKA PreZero APR Radom 11 45
20 Julia JANCZYK PreZero APR Radom 11 44
21 Martyna NIEDZIÓŁKA MKS Karczew 11 44
22 Julia KORNACKA UKS Zielonka 12 41
23 Daria KOWALSKA UKS Zielonka 12 40
24 Oliwia WÓJCIK UKS VARSOVIA 12 40
25 Kinga SOCHAJ KS Enea Orlęta Zwoleń 12 38
26 Lena BACZEWSKA PreZero APR II Radom 12 37
27 Tina ŁUKASZUK UKS VARSOVIA 11 37
28 Maria MALESA UKS VARSOVIA 11 35
29 Maria KŁÓSEK UKS VARSOVIA 9 34
30 Gabriela JAKUBOWSKA MKS Znicz Pruszków 12 32
31 Zofia RYBAK PreZero APR II Radom 10 30
32 Zuzanna BĄBIK MKS Karczew 11 26
33 Karolina KUBAJEK MKS Karczew 11 26
34 Natalia RUTKOWSKA MKS Karczew 7 26
35 Aleksandra PIELACH MKS Znicz Pruszków 10 24
36 Julia KOWALSKA UKS Zielonka 11 23
37 Wiktoria PAJDZIŃSKA UKS VARSOVIA 10 23
38 Zuzanna CHOROŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 10 22
39 Weronika DYMIŃSKA PreZero APR II Radom 11 22
40 Maja CELEJ PreZero APR II Radom 8 21
41 Karolina SMORĄGIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 10 21
42 Iga KARAŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 11 19
43 Weronika NOWAK PreZero APR Radom 12 19
44 Dagmara PIASECZNA PreZero APR II Radom 12 19
45 Jagoda LAUFER UKS VARSOVIA 5 18
46 Aleksandra SŁODOWNIK MKS Karczew 12 18
47 Amelia TARNOWSKA KS Enea Orlęta Zwoleń 12 18
48 Emilia KARKOWSKA UKS VARSOVIA 11 17
49 Julia DRYJA PreZero APR Radom 9 16
50 Magdalena PIETRAK MKS Znicz Pruszków 11 16
51 Maja ROLKA MKS Karczew 11 16
52 Katarzyna STACHOWCZ PreZero APR Radom 11 16
53 Emilia WÓJCIK MKS Znicz Pruszków 12 16
54 Daria KORGUL MKS Karczew 12 14
55 Magdalena KURYS PreZero APR Radom 12 13
56 Lena BRONISZEWSKA MKS Karczew 9 11
57 Gabriela ESMAN MKS Karczew 7 11
58 Dominika ROMANOWICZ PreZero APR II Radom 10 11
59 Julia SMORĄGIEWICZ PreZero APR II Radom 4 11
60 Małgorzata BORKOWSKA UKS VARSOVIA 4 10
61 Wioletta DYMIŃSKA PreZero APR II Radom 7 9
62 Zofia WAŚKIEWICZ PreZero APR II Radom 8 9
63 Natalia JASKULSKA KS Enea Orlęta Zwoleń 11 8
64 Aleksandra KRAMEK KS Enea Orlęta Zwoleń 12 8
65 Julia OBRZYDZIŃSKA PreZero APR Radom 12 8
66 Maria GÓRKA PreZero APR II Radom 6 7
67 Gabriela ŁUKASIK MKS Znicz Pruszków 10 7
68 Oliwia PIEKARSKA MKS Karczew 10 7
69 Wiktoria WŁODARZ UKS Zielonka 11 7
70 Zuzanna MARCZEWSKA MKS Znicz Pruszków 4 6
71 Karolina PYRGIEL KS Enea Orlęta Zwoleń 6 6
72 Amelia CISZEK PreZero APR II Radom 4 5
73 Karolina KUC UKS Zielonka 6 5
74 Lena TOMCZYK PreZero APR II Radom 3 5
75 Zuzanna ZAŁÓG KS Enea Orlęta Zwoleń 6 5
76 Julia TRAWIŃSKA UKS VARSOVIA 3 4
77 Oktawia AMANOWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 6 3
78 Aleksandra CZARNECKA PreZero APR II Radom 11 3
79 Angelika SUCHECKA UKS VARSOVIA 3 3
80 Karolina WĘGORZEWSKA PreZero APR II Radom 3 3
81 Alicja ANTOLIK MKS Znicz Pruszków 4 2
82 Hanna GÓRKA PreZero APR II Radom 6 2
83 Zofia KRASNODĘBSKA MKS Znicz Pruszków 4 2
84 Emilia LEWANDOWSKA UKS VARSOVIA 1 2
85 Lena SOBCZYK MKS Znicz Pruszków 2 2
86 Lena ŚMIETANKA KS Enea Orlęta Zwoleń 2 2
87 Weronika BOCIŃSKA MKS Znicz Pruszków 1 1
88 Amelia BOROWIK MKS Znicz Pruszków 1 1
89 Katarzyna ILCZEWSKA PreZero APR II Radom 2 1
90 Zuzanna KALETA PreZero APR Radom 5 1
91 Aleksandra KĄCKA KS Enea Orlęta Zwoleń 3 1
92 Paulina PYRGIEL KS Enea Orlęta Zwoleń 4 1
93 Natalia RODEK MKS Znicz Pruszków 5 1
94 Angelika SZPARAGA PreZero APR II Radom 3 1
95 Gabriela WIECZOREK MKS Karczew 4 1
96 Gabriela WYSZOMIERSKA MKS Znicz Pruszków 5 1
97 Maja ŻÓŁTKIEWICZ UKS Zielonka 3 1
98 Julia CZUBAK PreZero APR II Radom 1 0
99 Karolina ORLIŃSKA UKS VARSOVIA 6 0
Joma