WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIOREK MŁ. GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 NLO SMS ZPRP PŁOCK 12 12 0 0 0 423 261 162 36 0
2 AZS AWF Warszawa 12 9 3 0 0 377 317 60 27 9
3 KPR ROKiS Radzymin 12 9 3 0 0 385 334 51 27 9
4 MUKS Czarni Regimin 12 5 7 0 0 360 382 -22 15 21
5 MMKS Jutrzenka Płock 12 3 9 0 1 312 381 -69 10 26
6 UKS SP 1 Wyszków 12 3 9 1 0 293 363 -70 8 28
7 UKS VARSOVIA II 12 1 11 0 0 273 385 -112 3 33

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 / 2021-09-11
1 NLO SMS ZPRP PŁOCK : ( : )
2 2021-09-20 18:45:00 KPR ROKiS Radzymin UKS SP 1 Wyszków 26 : 21 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
3 2021-10-12 17:00:00 MUKS Czarni Regimin AZS AWF Warszawa 30 : 35 (14 : 21)
image_icon Protokół >>>
4 2021-10-28 16:00:00 UKS VARSOVIA II MMKS Jutrzenka Płock 26 : 32 (14 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-09-18
5 MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
6 2021-11-25 16:00:00 AZS AWF Warszawa UKS VARSOVIA II 37 : 18 (16 : 8)
image_icon Protokół >>>
7 2021-09-18 11:00:00 UKS SP 1 Wyszków MUKS Czarni Regimin 22 : 33 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
8 2021-10-26 17:45:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK KPR ROKiS Radzymin 44 : 31 (20 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2021-09-25
9 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
10 2021-09-25 11:00:00 MUKS Czarni Regimin NLO SMS ZPRP PŁOCK 26 : 45 (15 : 22)
pdf_icon Protokół >>>
11 2021-09-25 13:00:00 UKS VARSOVIA II UKS SP 1 Wyszków 25 : 28 (12 : 14)
image_icon Protokół >>>
12 2021-09-25 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock AZS AWF Warszawa 21 : 32 (12 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-10-02
13 AZS AWF Warszawa : ( : )
14 2021-10-02 12:00:00 UKS SP 1 Wyszków MMKS Jutrzenka Płock 26 : 33 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
15 2021-10-02 12:30:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK UKS VARSOVIA II 35 : 20 (20 : 7)
image_icon Protokół >>>
16 2021-10-02 13:30:00 KPR ROKiS Radzymin MUKS Czarni Regimin 34 : 33 (18 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2021-10-09
17 MUKS Czarni Regimin : ( : )
18 2021-10-09 15:30:00 UKS VARSOVIA II KPR ROKiS Radzymin 22 : 35 (12 : 17)
image_icon Protokół >>>
19 2021-10-11 17:00:00 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP PŁOCK 15 : 35 (12 : 16)
image_icon Protokół >>>
20 2021-10-09 17:30:00 AZS AWF Warszawa UKS SP 1 Wyszków 36 : 28 (18 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2021-10-16
21 UKS SP 1 Wyszków : ( : )
22 2021-10-14 17:30:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK AZS AWF Warszawa 32 : 28 (18 : 17)
image_icon Protokół >>>
23 2021-10-16 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 36 : 26 (21 : 10)
image_icon Protokół >>>
24 2021-10-16 10:30:00 MUKS Czarni Regimin UKS VARSOVIA II 31 : 20 (20 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2021-10-23
25 UKS VARSOVIA II : ( : )
26 2021-10-23 14:30:00 MMKS Jutrzenka Płock MUKS Czarni Regimin 39 : 44 (17 : 18)
image_icon Protokół >>>
27 2021-10-23 12:00:00 AZS AWF Warszawa KPR ROKiS Radzymin 32 : 30 (15 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-10-23 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków NLO SMS ZPRP PŁOCK 20 : 33 (8 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2021-10-30
29 NLO SMS ZPRP PŁOCK : ( : )
30 2021-10-30 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków KPR ROKiS Radzymin 24 : 36 (13 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
31 2021-10-26 17:00:00 AZS AWF Warszawa MUKS Czarni Regimin 34 : 30 (16 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
32 2021-10-30 10:30:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS VARSOVIA II 30 : 29 (17 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2021-11-06
33 MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
34 2021-12-08 17:30:00 UKS VARSOVIA II AZS AWF Warszawa 25 : 33 (9 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
35 2021-11-06 09:30:00 MUKS Czarni Regimin UKS SP 1 Wyszków 29 : 28 (15 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
36 2021-11-06 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP PŁOCK 29 : 36 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2021-11-13
37 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
38 2021-11-13 12:30:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK MUKS Czarni Regimin 28 : 20 (17 : 9)
image_icon Protokół >>>
39 2021-11-13 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków UKS VARSOVIA II 26 : 21 (10 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
40 2021-12-18 10:00:00 AZS AWF Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 29 : 23 (16 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2021-11-20
41 AZS AWF Warszawa : ( : )
42 2021-11-20 09:30:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS SP 1 Wyszków 32 : 32 (19 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
43 2022-01-24 16:00:00 UKS VARSOVIA II NLO SMS ZPRP PŁOCK 17 : 41 (7 : 22)
image_icon Protokół >>>
44 2021-12-10 17:00:00 MUKS Czarni Regimin KPR ROKiS Radzymin 30 : 40 (14 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2021-11-27
45 MUKS Czarni Regimin : ( : )
46 2021-11-27 10:30:00 KPR ROKiS Radzymin UKS VARSOVIA II 31 : 17 (17 : 11)
image_icon Protokół >>>
47 2021-11-27 15:00:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK MMKS Jutrzenka Płock 37 : 17 (15 : 9)
image_icon Protokół >>>
48 2021-11-27 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków AZS AWF Warszawa 19 : 33 (9 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2021-12-04
49 UKS SP 1 Wyszków : ( : )
50 2021-12-04 13:00:00 AZS AWF Warszawa NLO SMS ZPRP PŁOCK 19 : 31 (9 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
51 2021-11-30 17:15:00 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 20 : 27 (8 : 12)
image_icon Protokół >>>
52 2021-12-11 13:00:00 UKS VARSOVIA II MUKS Czarni Regimin 33 : 26 (16 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2021-12-11
53 UKS VARSOVIA II : ( : )
54 2021-12-16 17:00:00 MUKS Czarni Regimin MMKS Jutrzenka Płock 28 : 24 (13 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
55 2021-12-13 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin AZS AWF Warszawa 30 : 29 (19 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
56 2021-12-11 12:30:00 NLO SMS ZPRP PŁOCK UKS SP 1 Wyszków 26 : 19 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Oliwia PNIEWSKA UKS SP 1 Wyszków 12 117
2 Weronika JARZĄBEK KPR ROKiS Radzymin 12 90
3 Katarzyna OGLĘDZKA MUKS Czarni Regimin 12 87
4 Martyna DUDZIK MMKS Jutrzenka Płock 12 78
5 Julia KWIRANT KPR ROKiS Radzymin 12 76
6 Wiktoria ZYŚK UKS VARSOVIA II 12 76
7 Julia KOZAK AZS AWF Warszawa 12 71
8 Kamila KOGUT KPR ROKiS Radzymin 11 68
9 Zuzanna KLECZAJ UKS VARSOVIA II 8 59
10 Bui BAO DIEP UKS SP 1 Wyszków 12 51
11 Karolina SIEWIRSKA AZS AWF Warszawa 12 48
12 Aleksandra ZEMBRZYCKA MMKS Jutrzenka Płock 11 48
13 Kornelia MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 12 47
14 Zuzanna KURLEJ NLO SMS ZPRP PŁOCK 6 44
15 Nikola JUREK NLO SMS ZPRP PŁOCK 11 43
16 Zuzanna WERESZCZYŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 12 43
17 Amelka BASZEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 10 42
18 Aleksandra KOLANKOWSKA MUKS Czarni Regimin 11 42
19 Maria SOBIECH AZS AWF Warszawa 12 42
20 Zuzanna NAJDER NLO SMS ZPRP PŁOCK 9 40
21 Wiktoria PAWLAK NLO SMS ZPRP PŁOCK 11 39
22 Patrycja CHOCHÓŁ NLO SMS ZPRP PŁOCK 11 38
23 Dominika CZARNEWICZ MUKS Czarni Regimin 11 36
24 Amelia DYLEWSKA AZS AWF Warszawa 11 33
25 Maja WOJTYŃSKA KPR ROKiS Radzymin 12 33
26 Oliwia DOMOWICZ AZS AWF Warszawa 12 32
27 Klaudia RESZKA KPR ROKiS Radzymin 11 31
28 Oliwia PAWŁOWSKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 8 30
29 Zuzanna KRUPA NLO SMS ZPRP PŁOCK 7 29
30 Maja GIZIŃSKA UKS SP 1 Wyszków 10 28
31 Zofia KRUSZEWSKA AZS AWF Warszawa 10 28
32 Maja RATAJCZAK AZS AWF Warszawa 11 28
33 Michalina MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 12 27
34 Manuela MUSZYŃSKA UKS VARSOVIA II 11 27
35 Amelia TETELEWSKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 8 27
36 Nikola LEWANDOWSKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 11 26
37 Zuzanna BALASIEWICZ MMKS Jutrzenka Płock 6 25
38 Klaudia KOPERSKA MMKS Jutrzenka Płock 12 24
39 Nadia LIPOWSKA MUKS Czarni Regimin 12 24
40 Paulina SOBOTA MUKS Czarni Regimin 10 24
41 Zuzanna CZYŻEWSKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 10 20
42 Karolina KRÓLAK UKS SP 1 Wyszków 9 20
43 Julia OBRUSIEWICZ AZS AWF Warszawa 5 20
44 Daria ZIÓŁKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 10 20
45 Julia GRZESISTA NLO SMS ZPRP PŁOCK 6 19
46 Maja PARAFIAN NLO SMS ZPRP PŁOCK 6 19
47 Wiktoria OSIŃSKA UKS VARSOVIA II 8 18
48 Natalia PRZEŹDZIECKA KPR ROKiS Radzymin 7 18
49 Maja PAWŁOWSKA MUKS Czarni Regimin 12 17
50 Martyna PIECHOCIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 11 17
51 Gabriela PRZYBYŁKOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 17
52 Oliwia SZMAROWSKA KPR ROKiS Radzymin 7 17
53 Nikola WRÓBEL NLO SMS ZPRP PŁOCK 5 17
54 Katarzyna ADACZYŃSKA AZS AWF Warszawa 8 15
55 Alicja ROLEK UKS SP 1 Wyszków 12 15
56 Emilia SAMSEL UKS SP 1 Wyszków 12 15
57 Oliwia CZUBA AZS AWF Warszawa 9 14
58 Natalia MIEDZOWSKA MUKS Czarni Regimin 11 14
59 Oliwia SZCZOTKA KPR ROKiS Radzymin 11 14
60 Wiktoria SZYMAŃSKA UKS SP 1 Wyszków 12 14
61 Zofia BERNASIŃSKA UKS VARSOVIA II 5 13
62 Anna DELUGA UKS SP 1 Wyszków 12 13
63 Anna SAWICKA KPR ROKiS Radzymin 10 13
64 Julia STĘPIEŃ AZS AWF Warszawa 5 12
65 Marta WRZESIŃSKA AZS AWF Warszawa 12 12
66 Natalia CHODKOWSKA MUKS Czarni Regimin 10 11
67 Zofia CHWOJNICKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 2 11
68 Maja PODGÓRSKA UKS VARSOVIA II 10 11
69 Lena DWORNICZUK UKS VARSOVIA II 2 10
70 Julia SPORCZYK UKS VARSOVIA II 5 10
71 Zofia TRZEBIENIAK UKS VARSOVIA II 9 10
72 Anna ZIELENIEWSKA NLO SMS ZPRP PŁOCK 6 10
73 Amelia CHYLIŃSKA UKS VARSOVIA II 2 9
74 Wiktoria CZERWIŃSKA AZS AWF Warszawa 6 8
75 Patrycja GRZYBOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 11 8
76 Natalia NIEDZIELAK MMKS Jutrzenka Płock 10 8
77 Antonina NISIO UKS SP 1 Wyszków 12 8
78 Natalia AUGUSTYNIAK MMKS Jutrzenka Płock 9 7
79 Maria BARZYCZAK UKS VARSOVIA II 4 7
80 Maja KAMIŃSKA MUKS Czarni Regimin 11 7
81 Maja PIĄTEK NLO SMS ZPRP PŁOCK 5 7
82 Julia NAŁĘCZ MUKS Czarni Regimin 8 6
83 Gabriela WÓJCIK MMKS Jutrzenka Płock 7 6
84 Zuzanna KOSINIAK UKS VARSOVIA II 10 5
85 Sandra LANGIEWICZ UKS VARSOVIA II 9 5
86 Nicole LIS UKS VARSOVIA II 8 5
87 Wiktoria MARTYNIUK AZS AWF Warszawa 4 5
88 Julia BODNAR NLO SMS ZPRP PŁOCK 3 4
89 Aleksandra SALWIN UKS SP 1 Wyszków 8 4
90 Maria BIESAGA MMKS Jutrzenka Płock 3 3
91 Gabriela JAGIEŁŁO AZS AWF Warszawa 5 3
92 Maria KONIECZNA UKS VARSOVIA II 10 3
93 Małgorzata PIĄTKOWSKA KPR ROKiS Radzymin 6 3
94 Anna ROJEK AZS AWF Warszawa 3 3
95 Julia ŻURAWSKA UKS SP 1 Wyszków 8 3
96 Kaja ABRAMCZYK UKS SP 1 Wyszków 3 2
97 Łucja BIELECKA UKS VARSOVIA II 1 2
98 Anna MACIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 1 2
99 Zuzanna WIECZOREK UKS SP 1 Wyszków 4 2
100 Julia BIELECKA UKS VARSOVIA II 1 1
101 Wiktoria BRALEWSKA UKS SP 1 Wyszków 5 1
102 Natasza BRATEK AZS AWF Warszawa 1 1
103 Amelia HOŁUB KPR ROKiS Radzymin 7 1
104 Oliwia JASIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 3 1
105 Julia KOPKA KPR ROKiS Radzymin 6 1
106 Anna ŁYSIUK AZS AWF Warszawa 2 1
107 Klaudia NIEDŹWIEDŹ UKS VARSOVIA II 1 1
108 Aleksandra OLSZEWSKA UKS VARSOVIA II 4 1
109 Iga SELEROWICZ AZS AWF Warszawa 4 1
110 Amelia TOBOLSKA MUKS Czarni Regimin 5 1
111 Laura WINCENCIAK MMKS Jutrzenka Płock 12 0
Joma