WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH – GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS VARSOVIA 14 12 2 0 0 468 319 149 36 6
2 MUKS Czarni Regimin 14 11 3 0 0 407 348 59 33 9
3 UKS SP 1 Wyszków 14 9 5 1 0 415 403 12 26 16
4 PreZero APR II Radom 14 8 6 0 1 365 364 1 25 17
5 UKS VARSOVIA II 14 6 8 1 0 367 362 5 17 25
6 MMKS Jutrzenka Płock 14 4 10 0 1 355 417 -62 13 29
7 MKS Znicz Pruszków 14 4 10 0 0 309 383 -74 12 30
8 KS Enea Orlęta Zwoleń 14 2 12 0 0 323 413 -90 6 36

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 /
101 UKS VARSOVIA PreZero APR II Radom 36 : 20 (19 : 7)
102 UKS VARSOVIA MKS Znicz Pruszków 50 : 14 (28 : 6)
103 UKS VARSOVIA KS Enea Orlęta Zwoleń 34 : 23 (15 : 9)
104 PreZero APR II Radom MKS Znicz Pruszków 27 : 29 (13 : 14)
105 PreZero APR II Radom KS Enea Orlęta Zwoleń 26 : 19 (9 : 5)
106 MKS Znicz Pruszków KS Enea Orlęta Zwoleń 30 : 16 (16 : 5)
107 MUKS Czarni Regimin MMKS Jutrzenka Płock 28 : 24 (13 : 8)
108 MUKS Czarni Regimin UKS SP 1 Wyszków 33 : 22 (16 : 14)
109 MUKS Czarni Regimin UKS VARSOVIA II 31 : 20 (20 : 10)
110 MMKS Jutrzenka Płock UKS SP 1 Wyszków 33 : 26 (16 : 14)
111 MMKS Jutrzenka Płock UKS VARSOVIA II 30 : 29 (17 : 10)
112 UKS SP 1 Wyszków UKS VARSOVIA II 26 : 21 (10 : 10)
Kolejka 1 / 2022-01-08
1 2022-01-12 16:00:00 UKS VARSOVIA UKS VARSOVIA II 26 : 23 (15 : 10)
image_icon Protokół >>>
2 2022-01-08 17:00:00 PreZero APR II Radom UKS SP 1 Wyszków 28 : 33 (13 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
3 MKS Znicz Pruszków MMKS Jutrzenka Płock 10 : 0 ( : )
4 2022-01-08 11:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MUKS Czarni Regimin 28 : 34 (15 : 19)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2022-01-15
5 2022-03-12 14:30:00 UKS SP 1 Wyszków UKS VARSOVIA 34 : 33 (16 : 16)
image_icon Protokół >>>
6 2022-01-18 17:00:00 MMKS Jutrzenka Płock PreZero APR II Radom 19 : 25 (7 : 14)
image_icon Protokół >>>
7 2022-01-15 11:00:00 MUKS Czarni Regimin MKS Znicz Pruszków 29 : 19 (15 : 7)
image_icon Protokół >>>
8 2022-01-16 16:30:00 UKS VARSOVIA II KS Enea Orlęta Zwoleń 38 : 17 (17 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 /
113 PreZero APR II Radom UKS VARSOVIA 20 : 33 (13 : 17)
114 MKS Znicz Pruszków UKS VARSOVIA 26 : 31 (10 : 15)
115 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS VARSOVIA 28 : 38 (18 : 18)
116 MKS Znicz Pruszków PreZero APR II Radom 18 : 24 (10 : 13)
117 KS Enea Orlęta Zwoleń PreZero APR II Radom 20 : 21 (11 : 6)
118 KS Enea Orlęta Zwoleń MKS Znicz Pruszków 22 : 27 (10 : 10)
119 MMKS Jutrzenka Płock MUKS Czarni Regimin 39 : 44 (17 : 18)
120 UKS SP 1 Wyszków MUKS Czarni Regimin 28 : 29 (13 : 15)
121 UKS VARSOVIA II MUKS Czarni Regimin 33 : 26 (16 : 14)
122 UKS SP 1 Wyszków MMKS Jutrzenka Płock 32 : 32 (18 : 19)
123 UKS VARSOVIA II MMKS Jutrzenka Płock 26 : 32 (14 : 15)
124 UKS VARSOVIA II UKS SP 1 Wyszków 25 : 28 (12 : 14)
Kolejka 3 / 2022-01-22
9 2022-01-22 09:30:00 UKS VARSOVIA MMKS Jutrzenka Płock 35 : 21 (11 : 13)
image_icon Protokół >>>
10 2022-01-22 12:30:00 PreZero APR II Radom MUKS Czarni Regimin 23 : 34 (11 : 19)
image_icon Protokół >>>
11 2022-01-26 15:30:00 MKS Znicz Pruszków UKS VARSOVIA II 21 : 24 (7 : 10)
image_icon Protokół >>>
12 2022-01-30 12:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS SP 1 Wyszków 29 : 38 (15 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2022-02-19
13 2022-02-26 11:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS VARSOVIA 30 : 25 (18 : 14)
image_icon Protokół >>>
14 2022-02-19 13:00:00 UKS VARSOVIA II PreZero APR II Radom 15 : 25 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
15 2022-02-19 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków MKS Znicz Pruszków 31 : 25 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
16 2022-02-19 12:00:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Enea Orlęta Zwoleń 25 : 28 (11 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2022-03-05
17 2022-03-08 16:00:00 UKS VARSOVIA II UKS VARSOVIA 23 : 27 (10 : 15)
image_icon Protokół >>>
18 2022-04-02 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków PreZero APR II Radom 31 : 38 (12 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
19 2022-03-05 11:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Znicz Pruszków 31 : 23 (13 : 12)
image_icon Protokół >>>
20 2022-04-26 17:00:00 MUKS Czarni Regimin KS Enea Orlęta Zwoleń 10 : 0 (0 : 0)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2022-03-12
21 2022-04-10 09:30:00 UKS VARSOVIA UKS SP 1 Wyszków 26 : 20 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
22 2022-03-12 12:00:00 PreZero APR II Radom MMKS Jutrzenka Płock 31 : 24 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
23 2022-03-12 14:00:00 MKS Znicz Pruszków MUKS Czarni Regimin 24 : 32 (11 : 18)
image_icon Protokół >>>
24 2022-03-12 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS VARSOVIA II 28 : 30 (13 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2022-03-19
25 2022-03-20 14:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS VARSOVIA 16 : 41 (7 : 23)
image_icon Protokół >>>
26 2022-03-19 12:00:00 MUKS Czarni Regimin PreZero APR II Radom 26 : 30 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
27 2022-03-23 16:00:00 UKS VARSOVIA II MKS Znicz Pruszków 33 : 18 (17 : 9)
image_icon Protokół >>>
28 2022-03-19 09:30:00 UKS SP 1 Wyszków KS Enea Orlęta Zwoleń 33 : 26 (20 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2022-03-26
29 2022-03-24 16:00:00 UKS VARSOVIA MUKS Czarni Regimin 33 : 21 (15 : 10)
image_icon Protokół >>>
30 2022-03-25 19:00:00 PreZero APR II Radom UKS VARSOVIA II 27 : 27 (15 : 11)
image_icon Protokół >>>
31 2022-04-24 13:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS SP 1 Wyszków 25 : 33 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
32 2022-03-26 11:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MMKS Jutrzenka Płock 39 : 29 (20 : 13)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Oliwia PNIEWSKA UKS SP 1 Wyszków 8 99
2 Klaudia KRZYMOWSKA PreZero APR II Radom 8 68
3 Katarzyna OGLĘDZKA MUKS Czarni Regimin 7 59
4 Adriana RATAJCZYK MKS Znicz Pruszków 7 58
5 Oliwia WÓJCIK UKS VARSOVIA 8 46
6 Manuela MUSZYŃSKA UKS VARSOVIA II 7 38
7 Bui BAO DIEP UKS SP 1 Wyszków 8 37
8 Maja GIZIŃSKA UKS SP 1 Wyszków 8 36
9 Milena SKÓRA MKS Znicz Pruszków 7 36
10 Martyna SMORĄGIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 35
11 Zuzanna BALASIEWICZ MMKS Jutrzenka Płock 7 34
12 Laura SENATOR KS Enea Orlęta Zwoleń 7 34
13 Aleksandra KOLANKOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 33
14 Lena BACZEWSKA PreZero APR II Radom 8 32
15 Jagoda LAUFER UKS VARSOVIA 5 32
16 Tina ŁUKASZUK UKS VARSOVIA 5 32
17 Julia SPORCZYK UKS VARSOVIA II 8 32
18 Kinga SOCHAJ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 31
19 Iga BIEDRZYCKA UKS VARSOVIA 6 30
20 Lena DWORNICZUK UKS VARSOVIA II 4 29
21 Maria KŁÓSEK UKS VARSOVIA 8 29
22 Zuzanna WERESZCZYŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 7 29
23 Zuzanna CHOROŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 28
24 Martyna DUDZIK MMKS Jutrzenka Płock 7 28
25 Karolina KRÓLAK UKS SP 1 Wyszków 8 28
26 Zofia RYBAK PreZero APR II Radom 8 28
27 Wiktoria ZYŚK UKS VARSOVIA II 6 28
28 Emilia KARKOWSKA UKS VARSOVIA 8 25
29 Amelia CHYLIŃSKA UKS VARSOVIA II 5 23
30 Dominika CZARNEWICZ MUKS Czarni Regimin 7 22
31 Kornelia MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 20
32 Aleksandra PIELACH MKS Znicz Pruszków 6 19
33 Alicja ROLEK UKS SP 1 Wyszków 8 19
34 Iga KARAŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 18
35 Maria KONIECZNA UKS VARSOVIA II 7 18
36 Klaudia KOPERSKA MMKS Jutrzenka Płock 7 17
37 Dominika ROMANOWICZ PreZero APR II Radom 8 17
38 Weronika DYMIŃSKA PreZero APR II Radom 7 16
39 Nadia LIPOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 16
40 Dagmara PIASECZNA PreZero APR II Radom 8 14
41 Julia SMORĄGIEWICZ PreZero APR II Radom 8 14
42 Maja CELEJ PreZero APR II Radom 4 13
43 Natalia CHODKOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 13
44 Amelia TARNOWSKA KS Enea Orlęta Zwoleń 6 13
45 Aleksandra WIŚNIEWSKA UKS VARSOVIA 2 13
46 Wioletta DYMIŃSKA PreZero APR II Radom 7 12
47 Karolina ORLIŃSKA UKS VARSOVIA 8 12
48 Wiktoria PAJDZIŃSKA UKS VARSOVIA 6 12
49 Karolina SMORĄGIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 12
50 Aleksandra ZEMBRZYCKA MMKS Jutrzenka Płock 7 12
51 Patrycja GRZYBOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 7 11
52 Gabriela JAKUBOWSKA MKS Znicz Pruszków 7 11
53 Zuzanna MARCZEWSKA MKS Znicz Pruszków 5 11
54 Julia NAŁĘCZ MUKS Czarni Regimin 7 11
55 Natalia JASKULSKA KS Enea Orlęta Zwoleń 7 9
56 Zuzanna KLECZAJ UKS VARSOVIA II 4 9
57 Natalia MIEDZOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 9
58 Antonina NISIO UKS SP 1 Wyszków 8 9
59 Laura WINCENCIAK MMKS Jutrzenka Płock 6 9
60 Natalia AUGUSTYNIAK MMKS Jutrzenka Płock 7 8
61 Maria MALESA UKS VARSOVIA 5 8
62 Zofia BERNASIŃSKA UKS VARSOVIA II 3 7
63 Wiktoria BRALEWSKA UKS SP 1 Wyszków 5 7
64 Magdalena PIETRAK MKS Znicz Pruszków 7 7
65 Paulina SOBOTA MUKS Czarni Regimin 7 7
66 Zuzanna ZAŁÓG KS Enea Orlęta Zwoleń 6 7
67 Anna DELUGA UKS SP 1 Wyszków 8 6
68 Maja KAMIŃSKA MUKS Czarni Regimin 6 6
69 Zuzanna KOSINIAK UKS VARSOVIA II 5 6
70 Wiktoria OSIŃSKA UKS VARSOVIA II 8 6
71 Maja PAWŁOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 6
72 Martyna PIECHOCIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 6
73 Alicja ANTOLIK MKS Znicz Pruszków 6 5
74 Nicole LIS UKS VARSOVIA II 8 5
75 Natalia NIEDZIELAK MMKS Jutrzenka Płock 6 5
76 Maja PODGÓRSKA UKS VARSOVIA II 5 5
77 Aleksandra CZARNECKA PreZero APR II Radom 7 4
78 Maria GÓRKA PreZero APR II Radom 5 4
79 Michalina MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 4
80 Angelika SUCHECKA UKS VARSOVIA 3 4
81 Wiktoria SZYMAŃSKA UKS SP 1 Wyszków 4 4
82 Małgorzata BORKOWSKA UKS VARSOVIA 2 3
83 Sandra LANGIEWICZ UKS VARSOVIA II 6 3
84 Karolina PYRGIEL KS Enea Orlęta Zwoleń 4 3
85 Lena SOBCZYK MKS Znicz Pruszków 4 3
86 Zuzanna WIECZOREK UKS SP 1 Wyszków 4 3
87 Emilia WÓJCIK MKS Znicz Pruszków 5 3
88 Roksana ZAWADZKA MMKS Jutrzenka Płock 2 3
89 Weronika BOCIŃSKA MKS Znicz Pruszków 3 2
90 Aleksandra KRAMEK KS Enea Orlęta Zwoleń 7 2
91 Klaudia NIEDŹWIEDŹ UKS VARSOVIA II 3 2
92 Laura NOWAKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 3 2
93 Paulina PUŚCIAN UKS SP 1 Wyszków 1 2
94 Paulina PYRGIEL KS Enea Orlęta Zwoleń 2 2
95 Emilia SAMSEL UKS SP 1 Wyszków 7 2
96 Zofia WAŚKIEWICZ PreZero APR II Radom 6 2
97 Kaja ABRAMCZYK UKS SP 1 Wyszków 5 1
98 Hanna GÓRKA PreZero APR II Radom 6 1
99 Natalia GRUDNIEWSKA PreZero APR II Radom 2 1
100 Aleksandra KĄCKA KS Enea Orlęta Zwoleń 4 1
101 Michalina KWIATKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 1 1
102 Pola STACHURSKA UKS VARSOVIA II 4 1
103 Lena TOMCZYK PreZero APR II Radom 1 1
104 Zofia TRZEBIENIAK UKS VARSOVIA II 2 1
105 Amelia CISZEK PreZero APR II Radom 3 0
Joma