WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZICZEK GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Rusiec 1 1 0 0 0 35 25 10 3 0
2 KPR ROKiS Radzymin 1 1 0 0 0 38 32 6 3 0
3 KS AZS AWF Warszawa 1 0 1 0 0 32 38 -6 0 3
4 MKS Pogoń Siedlce 1 0 1 0 0 25 35 -10 0 3

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-11-20

1 UKPR Agrykola Warszawa LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-11-20 14:00:00 KPR ROKiS Radzymin KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

38:32 (18:14)
pdf_icon Protokół >>>
3 2022-11-20 10:00:00 UKS Rusiec MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

35:25 (17:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-11-27

4 2022-11-27 11:00:00 LUKS 19 Winnica MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2022-11-27 11:00:00 UKS Rusiec
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 UKPR Agrykola Warszawa KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 3 / 2022-12-04

7 KPR ROKiS Radzymin LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 UKS Rusiec UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
9 MKS Pogoń Siedlce KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-12-11

10 LUKS 19 Winnica KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 UKPR Agrykola Warszawa MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 KPR ROKiS Radzymin UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2023-01-15

13 UKS Rusiec LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 MKS Pogoń Siedlce KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2023-01-22

16 LUKS 19 Winnica UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 KS AZS AWF Warszawa KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 MKS Pogoń Siedlce UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2023-01-29

19 MKS Pogoń Siedlce LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 KS AZS AWF Warszawa
(po zmianie gospodarza)
UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2023-02-05

22 LUKS 19 Winnica KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 UKPR Agrykola Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 KS AZS AWF Warszawa MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2023-03-05

25 KS AZS AWF Warszawa LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 MKS Pogoń Siedlce UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKS Rusiec KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2023-03-26

28 LUKS 19 Winnica UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 KPR ROKiS Radzymin MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKPR Agrykola Warszawa KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
Joma