WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS AZS AWF Warszawa 2 2 0 0 0 70 61 9 6 0
2 UKPR Agrykola Victoria Warszawa 2 1 1 0 1 67 41 26 4 2
3 SKF ORLEN Wisła I Płock 1 1 0 0 0 44 24 20 3 0
4 UMKS Trójka Ostrołęka 1 1 0 1 0 27 27 0 2 1
5 KS Enea Orlęta Zwoleń 2 0 2 0 0 54 78 -24 0 6
6 SKF ORLEN Wisła II Płock 2 0 2 0 0 45 76 -31 0 6

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

101 NLO SMS ZPRP Płock SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
102 NLO SMS ZPRP Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
103 SKF ORLEN Wisła I Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
104 UKPR Agrykola Victoria Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
105 KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

106 SKF ORLEN Wisła I Płock NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
107 SKF ORLEN Wisła II Płock NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
108 SKF ORLEN Wisła II Płock SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
109 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
110 UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 1 / 2022-11-19

1 NLO SMS ZPRP Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-11-21 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

30:34 (15:21)
image_icon Protokół >>>
3 2022-11-19 10:00:00 UKPR Agrykola Victoria Warszawa SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

40:14 (20:7)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-11-26

4 2022-11-26 10:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

31:36 (13:14)
image_icon Protokół >>>
5 2022-11-26 16:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

27:27 (13:14)
pdf_icon Protokół >>>
6 2022-11-26 12:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

44:24 (17:11)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-12-03

7 UKPR Agrykola Victoria Warszawa NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 UMKS Trójka Ostrołęka KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
9 KS AZS AWF Warszawa SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-12-10

10 KS AZS AWF Warszawa NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 SKF ORLEN Wisła I Płock UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 SKF ORLEN Wisła II Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2022-12-17

13 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2023-01-07

14 NLO SMS ZPRP Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 UMKS Trójka Ostrołęka SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 UKPR Agrykola Victoria Warszawa KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2023-01-14

17 UMKS Trójka Ostrołęka NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 KS AZS AWF Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 SKF ORLEN Wisła II Płock UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2023-01-21

20 KS AZS AWF Warszawa SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKPR Agrykola Victoria Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2023-01-28

23 NLO SMS ZPRP Płock UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 KS Enea Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 SKF ORLEN Wisła I Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2023-02-04

26 NLO SMS ZPRP Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKPR Agrykola Victoria Warszawa SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 UMKS Trójka Ostrołęka SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2023-03-04

29 SKF ORLEN Wisła II Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2023-03-11

30 KS Enea Orlęta Zwoleń NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
31 SKF ORLEN Wisła I Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
Joma