WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁ.ELIMINACYJNA GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF ORLEN Wisła I Płock 8 8 0 0 0 372 139 233 24 0
2 NLO SMS ZPRP Płock 8 5 3 0 0 238 155 83 15 9
3 SKF ORLEN Wisła II Płock 8 4 4 0 0 210 266 -56 12 12
4 SCKS Jurand Ciechanów 8 3 5 1 0 163 269 -106 8 16
5 MKS Mazur Sierpc 8 0 8 0 1 144 298 -154 1 23

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-10

1 SKF ORLEN Wisła I Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-09-14 20:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ZALEWSKI Michał
Delegat:

36:23 (16:6)
image_icon Protokół >>>
3 2022-09-10 13:00:00 SCKS Jurand Ciechanów
(po zmianie gospodarza)
NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

14:36 (7:17)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-17

4 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2022-09-17 11:00:00 MKS Mazur Sierpc NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ZALEWSKI Michał
Delegat:

12:40 (9:19)
image_icon Protokół >>>
6 2022-09-21 20:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz

Delegat:

48:20 (24:6)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-09-24

7 SKF ORLEN Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2022-10-05 17:00:00 NLO SMS ZPRP Płock SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
ZALEWSKI Michał
Delegat:

23:32 (9:15)
image_icon Protokół >>>
9 2022-09-24 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

23:22 (10:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-01

10 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 2022-10-12 20:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
KOZIŃSKI Krzysztof
Delegat:

66:11 (29:5)
image_icon Protokół >>>
12 2022-09-30 20:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:

Delegat:

20:33 (7:13)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-08

13 NLO SMS ZPRP Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2022-10-09 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

25:32 (13:18)
pdf_icon Protokół >>>
15 2022-10-08 11:00:00 MKS Mazur Sierpc SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

13:51 (6:25)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-10-15

16 SKF ORLEN Wisła I Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2022-10-14 16:30:00 MKS Mazur Sierpc SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

20:24 (12:9)
image_icon Protokół >>>
18 2022-10-15 12:30:00 NLO SMS ZPRP Płock
(po zmianie gospodarza)
SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
IGNACZAK Wojciech
— —
Delegat:

0:10 (:)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2022-10-22

19 SCKS Jurand Ciechanów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 2022-10-26 16:00:00 NLO SMS ZPRP Płock MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

43:15 (20:2)
image_icon Protokół >>>
21 2022-10-21 20:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
ZALEWSKI Michał
SANDURSKI Bartosz
Delegat:

20:47 (9:19)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2022-10-29

22 SKF ORLEN Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 2022-10-28 19:30:00 SKF ORLEN Wisła I Płock NLO SMS ZPRP Płock Sędziowie:
ZALEWSKI Michał
SANDURSKI Bartosz
Delegat:

32:24 (18:10)
image_icon Protokół >>>
24 2022-10-29 15:00:00 MKS Mazur Sierpc SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

30:30 (12:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2022-11-05

25 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 2022-11-05 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

19:45 (10:21)
pdf_icon Protokół >>>
27 2022-11-08 18:00:00 NLO SMS ZPRP Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz

Delegat:

39:20 (16:10)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2022-11-12

28 NLO SMS ZPRP Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 2022-11-10 20:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
PIECHOTA Marcin

Delegat:

38:31 (18:15)
image_icon Protokół >>>
30 2022-11-16 20:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

51:9 (21:3)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Krystian SZOSTAK SKF ORLEN Wisła I Płock 6 55
2 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 7 51
3 Szymon KOMOROWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 8 44
4 Paweł KOŚCIELSKI MKS Mazur Sierpc 7 40
5 Wiktor SZYDLIK SKF ORLEN Wisła II Płock 8 39
6 Bartłomiej KĘPCZYŃSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 7 37
7 Igor GROBELSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 8 34
8 Jakub DULA SKF ORLEN Wisła I Płock 6 32
9 Maciej ŁAZICKI SCKS Jurand Ciechanów 7 32
10 Jonatan OSTROWSKI NLO SMS ZPRP Płock 7 28
11 Oliwier ŻURAWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 7 28
12 Szymon BACZYŃSKI NLO SMS ZPRP Płock 7 27
13 Mikołaj KOPEĆ SKF ORLEN Wisła I Płock 6 23
14 Aleksander RACZKOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 8 23
15 Kamil FALKOWSKI MKS Mazur Sierpc 7 22
16 Oliwier FREJ SKF ORLEN Wisła I Płock 7 22
17 Cezary ABRAMOWICZ SCKS Jurand Ciechanów 6 21
18 Oliwier BŁASZCZAK SKF ORLEN Wisła I Płock 7 21
19 Kacper KŁUSEK NLO SMS ZPRP Płock 5 21
20 Kamil OWSIK SKF ORLEN Wisła I Płock 5 21
21 Bartosz MARKOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 7 20
22 Cezary DROBIK NLO SMS ZPRP Płock 7 19
23 Wojciech INEROWICZ NLO SMS ZPRP Płock 7 19
24 Wojciech POŁASKI NLO SMS ZPRP Płock 7 19
25 Bartłomiej KOSIOREK MKS Mazur Sierpc 7 18
26 Iwo RACHMIEL NLO SMS ZPRP Płock 7 18
27 Bartosz WOCHOWSKI NLO SMS ZPRP Płock 5 18
28 Jakub DOLNY NLO SMS ZPRP Płock 7 16
29 Paweł WNĘK NLO SMS ZPRP Płock 6 16
30 Bartosz DREWNICKI MKS Mazur Sierpc 7 15
31 Szymon BEDNARSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 5 14
32 Adam TARNOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 4 13
33 Mikołaj BALCERZAK SKF ORLEN Wisła II Płock 7 12
34 Bartosz KAMIŃSKI MKS Mazur Sierpc 7 12
35 Artur KRUK SKF ORLEN Wisła I Płock 4 12
36 Jacek RESZCZYŃSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 7 12
37 Igor SZMANIA NLO SMS ZPRP Płock 6 12
38 Kacper GŁOWACKI SKF ORLEN Wisła II Płock 4 11
39 Oliwier SZCZAŁUBA SKF ORLEN Wisła II Płock 8 11
40 Jan WOŹNIAK MKS Mazur Sierpc 7 11
41 Jakub KARAŚ SKF ORLEN Wisła I Płock 5 10
42 Mateusz MAŚLANKA SCKS Jurand Ciechanów 6 10
43 Mateusz PAWLATA SKF ORLEN Wisła II Płock 8 10
44 Kuba ŁUKASZEWICZ SKF ORLEN Wisła I Płock 6 9
45 Łukasz MIĄCZYŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 5 9
46 Maksym MATYSZCZYK NLO SMS ZPRP Płock 1 8
47 Oliwier DĘBEK NLO SMS ZPRP Płock 6 7
48 Wiktor GRUSZCZYŃSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 5 7
49 Jakub SOWUL SKF ORLEN Wisła II Płock 3 7
50 Bartłomiej TYC SKF ORLEN Wisła II Płock 8 7
51 Krzysztof MINOTA NLO SMS ZPRP Płock 4 6
52 Szymon SKOWYRSKI MKS Mazur Sierpc 6 6
53 Karol ABRAMIK MKS Mazur Sierpc 7 4
54 Bartosz CEPEK SCKS Jurand Ciechanów 7 4
55 Aleksander HERNER SCKS Jurand Ciechanów 7 4
56 Karol LATKO NLO SMS ZPRP Płock 4 4
57 Eryk RESIAK SKF ORLEN Wisła I Płock 3 4
58 Adrian WĘDERLICH SKF ORLEN Wisła I Płock 1 4
59 Bartosz LEWANDOWSKI MKS Mazur Sierpc 7 3
60 Szymon SZYMAŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 7 3
61 Kamil BUCHOLSKI MKS Mazur Sierpc 6 2
62 Michał MACFAŁDA SCKS Jurand Ciechanów 7 2
63 Kacper MICHALAK SCKS Jurand Ciechanów 6 2
64 Karol GRUDZIŃSKI MKS Mazur Sierpc 7 1
65 Jakub JAWORSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 1 1
66 Sebastian KOŁAKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 6 1
67 Kamil RUTKOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 7 1
68 Bartosz SYPNIEWSKI MKS Mazur Sierpc 7 1
69 Karol TUCHEWICZ SCKS Jurand Ciechanów 3 1
Joma