WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

101 MKS Mazur Sierpc SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
102 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
103 KS Warszawianka UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2022-09-10

104 SCKS Jurand Ciechanów MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
105 UKPR Agrykola II Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
106 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 1 / 2022-11-26

1 KS Warszawianka MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-11-27 12:45:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
3 2022-11-26 10:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-12-03

4 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 SCKS Jurand Ciechanów UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 MTS Lider Radom KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 3 / 2022-12-10

7 MTS Lider Radom MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 KS Warszawianka SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
9 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-12-17

10 MKS Mazur Sierpc UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 UKPR Agrykola II Warszawa KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 SCKS Jurand Ciechanów MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2023-01-28

13 MKS Mazur Sierpc KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 MTS Lider Radom UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2023-02-04

16 UKPR Agrykola II Warszawa MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 UKS Szczypiorniak Lesznowola SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 KS Warszawianka MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2023-03-04

19 MKS Mazur Sierpc MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 SCKS Jurand Ciechanów KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKPR Agrykola II Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2023-03-11

22 UKS Szczypiorniak Lesznowola MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 KS Warszawianka UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 MTS Lider Radom SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
Joma