WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁ.


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS AZS AWF Warszawa 18 17 1 0 0 616 419 197 51 3
2 SKF Wisła Płock 18 14 4 0 0 576 392 184 42 12
3 UKPR Agrykola Warszawa 18 13 5 1 2 478 358 120 40 14
4 UKPR Agrykola II Warszawa 18 12 6 0 1 492 349 143 37 17
5 SKF Wisła II Płock 18 13 5 3 1 494 423 71 37 17
6 UMKS Trójka Ostrołęka 18 9 9 2 0 450 498 -48 25 29
7 UKS Szczypiorniak Lesznowola 18 5 13 1 0 413 506 -93 14 40
8 SCKS Jurand Ciechanów 18 3 15 0 1 268 384 -116 10 44
9 MTS Lider Radom 18 2 16 0 1 421 625 -204 7 47
10 KS Enea Orlęta Zwoleń 18 2 16 0 1 413 667 -254 7 47

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 / 2021-09-11
1 2021-09-11 16:00:00 SKF Wisła II Płock SKF Wisła Płock 14 : 29 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
2 UKPR Agrykola II Warszawa : ( : )
3 2022-03-11 18:30:00 MTS Lider Radom UKS Szczypiorniak Lesznowola 29 : 29 (17 : 13)
image_icon Protokół >>>
4 UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
5 2021-09-11 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń 38 : 13 (22 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-09-11 13:00:00 KS AZS AWF Warszawa SCKS Jurand Ciechanów 35 : 23 (18 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-09-18
7 2021-09-19 13:30:00 SKF Wisła Płock SCKS Jurand Ciechanów 37 : 20 (16 : 8)
image_icon Protokół >>>
8 2021-09-18 10:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń KS AZS AWF Warszawa 19 : 43 (13 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
9 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
10 2021-12-03 18:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UMKS Trójka Ostrołęka 26 : 29 (15 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
11 2021-09-18 11:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa MTS Lider Radom 39 : 17 (18 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
12 SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 3 / 2021-09-25
13 SKF Wisła Płock : ( : )
14 2021-09-25 12:00:00 MTS Lider Radom SKF Wisła II Płock 21 : 45 (7 : 20)
image_icon Protokół >>>
15 2021-09-25 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola II Warszawa 14 : 34 (6 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
16 2021-09-25 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola 25 : 14 (10 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
17 KS AZS AWF Warszawa : ( : )
18 2021-09-25 12:00:00 SCKS Jurand Ciechanów KS Enea Orlęta Zwoleń 34 : 21 (14 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-10-02
19 2021-10-02 10:00:00 SKF Wisła Płock KS Enea Orlęta Zwoleń 46 : 14 (29 : 4)
image_icon Protokół >>>
20 SCKS Jurand Ciechanów : ( : )
21 2021-10-02 12:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS AZS AWF Warszawa 20 : 33 (6 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
22 2021-10-02 13:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 16 : 21 (9 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
23 2021-10-03 11:00:00 SKF Wisła II Płock UMKS Trójka Ostrołęka 27 : 27 (14 : 15)
image_icon Protokół >>>
24 MTS Lider Radom : ( : )
Kolejka 5 / 2021-10-09
25 2021-10-09 10:00:00 MTS Lider Radom SKF Wisła Płock 22 : 42 (13 : 22)
image_icon Protokół >>>
26 UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
27 2021-10-09 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła II Płock 25 : 25 (13 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-10-09 15:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola II Warszawa 31 : 22 (18 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
29 2021-10-21 17:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKS Szczypiorniak Lesznowola 30 : 25 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
30 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
Kolejka 6 / 2021-10-16
31 SKF Wisła Płock : ( : )
32 2021-10-16 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS Enea Orlęta Zwoleń 39 : 28 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
33 2021-11-09 17:30:00 UKPR Agrykola II Warszawa SCKS Jurand Ciechanów 35 : 24 (14 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
34 2021-10-16 10:00:00 SKF Wisła II Płock KS AZS AWF Warszawa 24 : 37 (12 : 18)
image_icon Protokół >>>
35 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
36 2021-11-21 12:00:00 MTS Lider Radom UMKS Trójka Ostrołęka 21 : 41 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2021-10-23
37 2021-10-23 11:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła Płock 23 : 39 (10 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
38 2021-10-23 09:30:00 UKPR Agrykola Warszawa MTS Lider Radom 37 : 21 (19 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
39 KS AZS AWF Warszawa : ( : )
40 2021-10-23 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów SKF Wisła II Płock 23 : 23 (12 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
41 2021-10-24 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II Warszawa 23 : 35 (11 : 18)
image_icon Protokół >>>
42 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 8 / 2021-10-30
43 2021-10-30 10:00:00 SKF Wisła Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 39 : 11 (18 : 4)
image_icon Protokół >>>
44 UKPR Agrykola II Warszawa : ( : )
45 2021-10-30 12:00:00 SKF Wisła II Płock KS Enea Orlęta Zwoleń 50 : 20 (20 : 11)
image_icon Protokół >>>
46 SCKS Jurand Ciechanów : ( : )
47 2021-10-28 16:00:00 MTS Lider Radom KS AZS AWF Warszawa 29 : 47 (15 : 27)
pdf_icon Protokół >>>
48 2021-10-30 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola Warszawa 21 : 24 (10 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2021-11-06
49 2021-11-06 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła Płock 23 : 24 (15 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
50 2021-12-09 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 29 : 19 (15 : 5)
image_icon Protokół >>>
51 2021-11-06 12:00:00 SCKS Jurand Ciechanów MTS Lider Radom 39 : 25 (15 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
52 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
53 SKF Wisła II Płock : ( : )
54 2021-11-06 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola II Warszawa 17 : 29 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2021-11-13
55 2021-11-13 10:00:00 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola II Warszawa 30 : 23 (17 : 11)
image_icon Protokół >>>
56 2021-11-17 19:45:00 SKF Wisła II Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 28 : 20 (11 : 12)
image_icon Protokół >>>
57 : ( : )
58 2021-11-15 17:30:00 MTS Lider Radom KS Enea Orlęta Zwoleń 32 : 33 (17 : 20)
image_icon Protokół >>>
59 2021-11-14 10:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SCKS Jurand Ciechanów 31 : 30 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
60 2021-11-13 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS AZS AWF Warszawa 26 : 30 (14 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2021-11-20
61 2021-12-13 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa SKF Wisła Płock 24 : 29 (12 : 12)
image_icon Protokół >>>
62 2021-11-20 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa 20 : 35 (9 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
63 2021-11-19 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka 34 : 35 (15 : 15)
image_icon Protokół >>>
64 MTS Lider Radom : ( : )
65 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
66 2021-11-21 12:30:00 UKPR Agrykola II Warszawa SKF Wisła II Płock 17 : 18 (10 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2021-11-27
67 2022-03-08 19:50:00 SKF Wisła Płock SKF Wisła II Płock 25 : 32 (16 : 13)
image_icon Protokół >>>
68 UKPR Agrykola II Warszawa : ( : )
69 2022-03-12 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola MTS Lider Radom 33 : 18 (18 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
70 UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
71 2021-11-27 13:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Warszawa 20 : 40 (6 : 21)
image_icon Protokół >>>
72 SCKS Jurand Ciechanów KS AZS AWF Warszawa 0 : 10 ( : )
Kolejka 13 / 2021-12-04
73 SCKS Jurand Ciechanów SKF Wisła Płock 0 : 10 ( : )
74 2021-12-04 11:00:00 KS AZS AWF Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń 49 : 26 (26 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
75 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
76 2022-03-27 13:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Szczypiorniak Lesznowola 32 : 23 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
77 2021-12-04 11:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II Warszawa 18 : 32 (7 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
78 SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 14 / 2021-12-11
79 SKF Wisła Płock : ( : )
80 2021-12-15 18:30:00 SKF Wisła II Płock MTS Lider Radom 28 : 25 (14 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
81 2021-12-12 14:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 42 : 20 (19 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
82 2021-12-12 09:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola Warszawa 16 : 27 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
83 KS AZS AWF Warszawa : ( : )
84 2021-12-11 12:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SCKS Jurand Ciechanów 37 : 25 (15 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 15 / 2021-12-18
85 2021-12-18 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF Wisła Płock 29 : 41 (12 : 19)
image_icon Protokół >>>
86 SCKS Jurand Ciechanów : ( : )
87 2022-02-28 17:45:00 KS AZS AWF Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola 34 : 26 (19 : 15)
image_icon Protokół >>>
88 2022-03-20 14:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UKPR Agrykola II Warszawa 16 : 16 (5 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
89 2021-12-18 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła II Płock 26 : 27 (14 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
90 MTS Lider Radom : ( : )
Kolejka 16 / 2022-01-08
91 2022-01-08 11:30:00 SKF Wisła Płock MTS Lider Radom 40 : 23 (18 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
92 UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
93 2022-03-10 19:45:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa 23 : 23 (14 : 12)
image_icon Protokół >>>
94 2022-01-08 12:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa KS AZS AWF Warszawa 24 : 25 (11 : 15)
image_icon Protokół >>>
95 UKS Szczypiorniak Lesznowola SCKS Jurand Ciechanów 10 : 0 ( : )
96 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
Kolejka 17 / 2022-01-15
97 SKF Wisła Płock : ( : )
98 2022-01-15 09:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKS Szczypiorniak Lesznowola 28 : 36 (17 : 17)
image_icon Protokół >>>
99 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola II Warszawa 0 : 10 ( : )
100 2022-01-20 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock 33 : 26 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
101 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
102 2022-01-15 11:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka MTS Lider Radom 37 : 32 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 18 / 2022-01-22
103 2022-03-02 19:50:00 SKF Wisła Płock UMKS Trójka Ostrołęka 37 : 27 (21 : 11)
image_icon Protokół >>>
104 2022-03-18 18:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola Warszawa 19 : 30 (10 : 18)
image_icon Protokół >>>
105 KS AZS AWF Warszawa : ( : )
106 SKF Wisła II Płock SCKS Jurand Ciechanów 10 : 0 ( : )
107 2022-03-02 17:40:00 UKPR Agrykola II Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń 41 : 13 (24 : 4)
image_icon Protokół >>>
108 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 19 / 2022-02-19
109 2022-02-19 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła Płock 25 : 35 (11 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
110 UKPR Agrykola II Warszawa : ( : )
111 2022-02-19 10:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń SKF Wisła II Płock 25 : 41 (12 : 21)
image_icon Protokół >>>
112 SCKS Jurand Ciechanów : ( : )
113 2022-02-19 11:30:00 KS AZS AWF Warszawa MTS Lider Radom 43 : 27 (22 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
114 2022-02-19 13:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 32 : 20 (13 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 20 / 2022-02-26
115 2022-02-26 19:30:00 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa 22 : 24 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
116 2022-02-24 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa 28 : 41 (15 : 22)
pdf_icon Protokół >>>
117 MTS Lider Radom SCKS Jurand Ciechanów 10 : 0 ( : )
118 KS Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
119 SKF Wisła II Płock : ( : )
120 2022-02-27 10:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola 30 : 19 (15 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 21 / 2022-03-05
121 2022-03-06 11:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa SKF Wisła Płock 24 : 22 (12 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
122 2022-03-05 13:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła II Płock 24 : 32 (13 : 17)
image_icon Protokół >>>
123 : ( : )
124 2022-03-05 11:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MTS Lider Radom 30 : 32 (12 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
125 SCKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 0 : 10 ( : )
126 2022-03-07 18:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 38 : 22 (19 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 22 / 2022-03-12
127 2022-03-13 13:00:00 SKF Wisła Płock KS AZS AWF Warszawa 29 : 34 (13 : 18)
image_icon Protokół >>>
128 UKPR Agrykola Warszawa SCKS Jurand Ciechanów 10 : 0 ( : )
129 UMKS Trójka Ostrołęka KS Enea Orlęta Zwoleń 10 : 0 ( : )
130 MTS Lider Radom : ( : )
131 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
132 2022-03-12 19:15:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola II Warszawa 21 : 23 (11 : 9)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Tymoteusz JAWORSKI UKPR Agrykola Warszawa 17 164
2 Hubert OLSZEWSKI KS AZS AWF Warszawa 17 158
3 Krystian SZOSTAK SKF Wisła II Płock 16 135
4 Jan PRZYKŁOTA SKF Wisła Płock 17 125
5 Bartosz SOKOŁOWSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 14 112
6 Oskar MARECKI UKPR Agrykola II Warszawa 15 108
7 Szymon TURSKI UMKS Trójka Ostrołęka 15 104
8 Adrian KACZYŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 102
9 Aleksander ŻEGARSKI UKPR Agrykola Warszawa 16 97
10 Szymon GÓRALSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 90
11 Maciej BIAŁKOWSKI UKPR Agrykola II Warszawa 17 81
12 Bartłomiej KĘPCZYŃSKI SKF Wisła II Płock 17 78
13 Karol GNYŚ KS Enea Orlęta Zwoleń 16 77
14 Maciej CHEŁSTOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 16 74
15 Bartosz CHMIELNICKI KS AZS AWF Warszawa 11 73
16 Igor CHOJNACKI KS AZS AWF Warszawa 16 73
17 Jakub TRZASKOWSKI MTS Lider Radom 13 73
18 Mateusz NODZAK UKPR Agrykola II Warszawa 12 71
19 Szymon STOLARCZYK UMKS Trójka Ostrołęka 16 69
20 Oliwier ŻURAWSKI SKF Wisła II Płock 17 69
21 Artur KRUK SCKS Jurand Ciechanów 9 68
22 Witold MICHAŁOWSKI KS AZS AWF Warszawa 16 66
23 Oskar TRONIARZ UKS Szczypiorniak Lesznowola 14 66
24 Paweł MAŁACZEK MTS Lider Radom 17 65
25 Alan MŁODZIEJEWSKI SKF Wisła Płock 17 63
26 Szymon PYSZKO UKPR Agrykola Warszawa 17 63
27 Jan NIEDZIELSKI SKF Wisła Płock 14 60
28 Szymon KSIĘŻOPOLSKI UKPR Agrykola II Warszawa 10 56
29 Filip PIWOWARCZYK SKF Wisła Płock 14 55
30 Piotr MARTYNIUK KS AZS AWF Warszawa 12 53
31 Bartosz SIWIC UKPR Agrykola Warszawa 17 53
32 Filip WÓJCIK MTS Lider Radom 16 52
33 Antoni FILIPOWSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 14 49
34 Marcin OLSZEWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 49
35 Kacper SOBOLEWSKI MTS Lider Radom 17 47
36 Tomasz MACIEJEK UKS Szczypiorniak Lesznowola 13 46
37 Damian PIÓRKOWSKI SKF Wisła Płock 15 46
38 Adam JAGIELSKI SKF Wisła Płock 17 45
39 Łukasz NOWOPOLSKI UKPR Agrykola Warszawa 15 45
40 Dominik DUDA MTS Lider Radom 12 41
41 Mikołaj PIECHOCKI SKF Wisła Płock 11 41
42 Jakub CZERWIŃSKI KS AZS AWF Warszawa 16 40
43 Kamil OWSIK SKF Wisła II Płock 16 40
44 Paweł SCHWEIZER UKS Szczypiorniak Lesznowola 16 40
45 Antoni WINIARSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 14 40
46 Aleksander BIEŃ UKPR Agrykola II Warszawa 13 39
47 Jakub SOŃTA MTS Lider Radom 15 39
48 Kacper PACZKOWSKI SKF Wisła Płock 13 37
49 Wiktor SZAŁECKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 36
50 Szymon BEDNARSKI SKF Wisła II Płock 16 32
51 Adam TARNOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 32
52 Mikołaj BLISZCZYK UKPR Agrykola II Warszawa 12 31
53 Oliwier BŁASZCZAK SKF Wisła II Płock 16 31
54 Jakub LASKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 31
55 Maksymilian GIELNIOWSKI MTS Lider Radom 16 29
56 Tymoteusz MARKIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 14 28
57 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 27
58 Kacper PÓŹNIEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 14 27
59 Przemysław ZIEMBICKI UKPR Agrykola II Warszawa 16 27
60 Adrian IMBIRSKI SKF Wisła Płock 9 26
61 Jakub KARAŚ SKF Wisła II Płock 15 26
62 Maciej ŁAZICKI SCKS Jurand Ciechanów 9 26
63 Michał MROZOWSKI SKF Wisła Płock 14 24
64 Julian SZYMAŃCZYK UKPR Agrykola II Warszawa 12 24
65 Jakub WOJCIECHOWSKI SKF Wisła Płock 14 24
66 Bartłomiej PERZYNA UKS Szczypiorniak Lesznowola 7 23
67 Jakub AMANOWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 17 22
68 Marcin DENKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 9 22
69 Kamil JAROSZEK KS Enea Orlęta Zwoleń 14 22
70 Jan KALIWODA UKPR Agrykola Warszawa 15 22
71 Marek SENDROWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 13 20
72 Oskar STOPKA MTS Lider Radom 16 20
73 Tomasz KOSIEC UKS Szczypiorniak Lesznowola 15 19
74 Piotr KUSZTAL UKPR Agrykola II Warszawa 9 19
75 Franciszek GÓRSKI UKPR Agrykola II Warszawa 14 18
76 Łukasz LIPKA KS AZS AWF Warszawa 15 18
77 Maciej MACIASZCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 15 18
78 Michał SAŁBUT KS Enea Orlęta Zwoleń 5 18
79 Stanisław SZAWLIŃSKI UKS Szczypiorniak Lesznowola 10 18
80 Tymoteusz WYDRYCH UKPR Agrykola Warszawa 13 18
81 Karol GUDELSKI UMKS Trójka Ostrołęka 14 17
82 Igor DOMAGAŁA KS Enea Orlęta Zwoleń 6 16
83 Kacper FRĄCZEK KS Enea Orlęta Zwoleń 15 16
84 Mikołaj KOPEĆ SKF Wisła II Płock 17 16
85 Alan WOJNO SKF Wisła Płock 16 16
86 Jakub DULA SKF Wisła II Płock 14 15
87 Bartosz KRUPIŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 10 15
88 Filip PIESTRAK UKS Szczypiorniak Lesznowola 17 15
89 Mikołaj TARNOWSKI MTS Lider Radom 14 15
90 Serhii CHEPYHA KS AZS AWF Warszawa 8 14
91 Kacper GRABOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 14
92 Michał TROSSOWSKI KS AZS AWF Warszawa 4 14
93 Miłosz LEŚNIEWSKI MTS Lider Radom 13 13
94 Kacper MACIEJCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 9 12
95 Bartosz MARKOWSKI SKF Wisła II Płock 14 12
96 Filip CIEPLUCH KS AZS AWF Warszawa 15 11
97 Maciej WOJTKOWSKI KS AZS AWF Warszawa 11 11
98 Jakub STRUŚ KS AZS AWF Warszawa 6 10
99 Filip KOWALSKI KS AZS AWF Warszawa 9 9
100 Kuba ŁUKASZEWICZ SKF Wisła II Płock 9 9
101 Neoto OKAZAKI KS AZS AWF Warszawa 8 9
102 Mikołaj SZYMCZYK UMKS Trójka Ostrołęka 13 9
103 Konrad LASEK KS Enea Orlęta Zwoleń 5 8
104 Arkadiusz KOWALCZYK MTS Lider Radom 13 7
105 Jakub PIECHOWSKI KS AZS AWF Warszawa 10 7
106 Adrian WĘDERLICH SKF Wisła II Płock 12 7
107 Igor WŁODARCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 7 7
108 Gabriel KIEWRA KS Enea Orlęta Zwoleń 12 6
109 Rafał OBRĘBSKI UKPR Agrykola II Warszawa 12 6
110 Sebastian PIĘTA KS AZS AWF Warszawa 6 6
111 Dawid RENTFLEISZ UKPR Agrykola Warszawa 14 6
112 Karol CHMIELEWSKI SKF Wisła II Płock 3 5
113 Tomasz FLONT KS AZS AWF Warszawa 13 5
114 Szymon KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 3 5
115 Mikołaj LECH UMKS Trójka Ostrołęka 12 5
116 Antoni KAMIŃSKI MTS Lider Radom 9 4
117 Dawid KRZEŚNIAK SKF Wisła Płock 6 4
118 Oskar MARECKI SKF Wisła II Płock 4 4
119 Kamil PODSIADŁY KS Enea Orlęta Zwoleń 3 4
120 Dominik BOROWIECKI UMKS Trójka Ostrołęka 1 3
121 Jakub GOGACZ KS Enea Orlęta Zwoleń 7 3
122 Maksymilian KNIOTEK KS Enea Orlęta Zwoleń 7 3
123 Jeremi FOKS UKPR Agrykola II Warszawa 2 2
124 Bartłomiej KNIEĆ KS Enea Orlęta Zwoleń 3 2
125 Szymon MOLGA MTS Lider Radom 17 2
126 Sebastian STĘPIEŃ KS Enea Orlęta Zwoleń 3 2
127 Dariusz ZEGADŁO MTS Lider Radom 11 2
128 Mateusz DUDEK KS AZS AWF Warszawa 1 1
129 Benjamin DZIEWGUĆ UKS Szczypiorniak Lesznowola 3 1
130 Wojciech GALBARCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 6 1
131 Jakub JAWORSKI SKF Wisła II Płock 9 1
132 Filip LEWANDOWSKI SKF Wisła II Płock 1 1
133 Bartosz MOLENDOWSKI KS Enea Orlęta Zwoleń 1 1
134 Jakub ORZECHOWSKI MTS Lider Radom 3 1
135 Bartłomiej PAWELEC KS Enea Orlęta Zwoleń 2 1
136 Kamil RUTKOWSKI SKF Wisła II Płock 16 1
137 Filip SZCZEPAŃSKI SKF Wisła II Płock 3 1
138 Wiktor SZYDLIK SKF Wisła II Płock 7 1
139 Mikołaj TOKARSKI SCKS Jurand Ciechanów 3 1
140 Aleks TRZECIAK MTS Lider Radom 6 1
Joma