II Liga Mężczyzn 2022/2023 gr. 3


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 4 2 0 0 198 174 24 12 6
2 SPR Nowe Piekuty 5 4 1 0 0 139 125 14 12 3
3 Azoty-Puławy II 7 4 3 0 0 209 196 13 12 9
4 UKS Olimpia Biała Podlaska 7 4 3 0 0 203 220 -17 12 9
5 UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 3 3 0 0 165 172 -7 9 9
6 Anilana Łódź 4 2 2 0 0 117 111 6 6 6
7 MKS PIOTRKOWIANIN 5 2 3 0 0 165 177 -12 6 9
8 SMS ZPRP II Płock 5 1 4 0 0 149 154 -5 3 12
9 MKS Padwa Zamość 5 1 4 0 0 154 170 -16 3 12

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-24

1 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-09-24 17:00:00 SPR Nowe Piekuty UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

30:28 (16:14)
image_icon Protokół >>>
3 2022-09-24 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska MKS Padwa Zamość Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

31:27 (12:15)
image_icon Protokół >>>
4 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 2022-09-24 15:00:00 Azoty-Puławy II Anilana Łódź Sędziowie:
BĄK Mateusz
KASPRZYK Jakub
Delegat:

24:25 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-10-01

7 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
9 2022-10-01 15:00:00 SMS ZPRP II Płock KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

24:29 (13:14)
image_icon Protokół >>>
10 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 2022-10-01 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CIEŚLAK Paulina
GÓRALCZYK Sylwia
Delegat:

28:30 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>
12 2022-10-01 16:00:00 MKS PIOTRKOWIANIN SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

35:30 (16:12)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-08

13 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2022-10-07 18:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

39:35 (18:16)
image_icon Protokół >>>
15 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 2022-10-08 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka MKS Padwa Zamość Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

41:35 (19:14)
image_icon Protokół >>>
17 2022-10-08 15:00:00 Azoty-Puławy II SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

31:30 (17:17)
image_icon Protokół >>>
18 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-10-15

19 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 SMS ZPRP II Płock Anilana Łódź Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
CZAPLICKI Marcin
Delegat:

: (:)
21 2022-10-15 13:15:00 MKS Padwa Zamość Azoty-Puławy II Sędziowie:
CHOJNACKI Przemysław
SALUK Jakub
Delegat:

27:30 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>
22 2022-10-15 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CIEŚLAK Paulina
GÓRALCZYK Sylwia
Delegat:
BAUM Mirosław
28:22 (14:15)
image_icon Protokół >>>
23 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 2022-10-15 17:00:00 SPR Nowe Piekuty UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

26:15 (11:7)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-22

25 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 2022-10-22 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

43:33 (22:16)
image_icon Protokół >>>
28 2022-10-22 12:00:00 Azoty-Puławy II UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

37:24 (22:12)
pdf_icon Protokół >>>
29 2022-10-22 17:00:00 Anilana Łódź MKS Padwa Zamość Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Mikołaj
30:31 (14:17)
pdf_icon Protokół >>>
30 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2022-10-29

31 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
33 2022-10-29 16:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa Anilana Łódź Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
28:25 (16:17)
image_icon Protokół >>>
34 2022-10-30 12:00:00 MKS PIOTRKOWIANIN Azoty-Puławy II Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

34:28 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>
35 2022-10-29 20:00:00 SPR Nowe Piekuty KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

26:25 (13:14)
image_icon Protokół >>>
36 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2022-11-05

37 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
38 2022-11-05 18:30:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

38:28 (19:14)
image_icon Protokół >>>
39 2022-11-05 15:00:00 Azoty-Puławy II SPR Nowe Piekuty Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:

22:27 (9:10)
image_icon Protokół >>>
40 2022-11-06 12:00:00 Anilana Łódź MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Mikołaj
37:28 (18:14)
pdf_icon Protokół >>>
41 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
42 2022-11-05 16:00:00 SMS ZPRP II Płock MKS Padwa Zamość Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

38:34 (19:19)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2022-11-19

43 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
44 2022-11-19 15:00:00 UKPR Agrykola Ochota Warszawa SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

29:28 (13:16)
pdf_icon Protokół >>>
45 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
46 SPR Nowe Piekuty Anilana Łódź Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

: (:)
47 2022-11-19 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Azoty-Puławy II Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

29:37 (15:19)
image_icon Protokół >>>
48 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2022-11-26

49 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
50 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
51 2022-11-27 13:00:00 Anilana Łódź UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PIETRASIEWICZ Kamil
Delegat:

: (:)
52 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
53 SMS ZPRP II Płock MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:
CHRUŚCIEL Karolina
CHRUŚCIEL Martyna
Delegat:

: (:)
54 2022-11-27 14:00:00 MKS Padwa Zamość UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:
KARWOWSKI Maciej
KOWALSKI Mirosław
Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2022-12-03

55 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
56 2022-12-03 16:00:00 MKS PIOTRKOWIANIN MKS Padwa Zamość Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

: (:)
57 SPR Nowe Piekuty SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

: (:)
58 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
59 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
60 2022-11-26 18:30:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Azoty-Puławy II Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2022-12-10

61 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
62 Anilana Łódź KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
63 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
64 2022-10-26 18:00:00 SMS ZPRP II Płock UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARZĘDA Kacper
Delegat:

29:31 (17:15)
image_icon Protokół >>>
65 MKS Padwa Zamość SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)
66 UKPR Agrykola Ochota Warszawa MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2023-01-28

67 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
68 UKPR Agrykola Ochota Warszawa SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)
69 MKS Padwa Zamość UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:

Delegat:

: (:)
70 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
71 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
72 Anilana Łódź Azoty-Puławy II Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 13 / 2023-02-11

73 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
74 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
75 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SMS ZPRP II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
76 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
77 UKS Olimpia Biała Podlaska UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
78 SPR Nowe Piekuty MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2023-02-18

79 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
80 MKS PIOTRKOWIANIN UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:

Delegat:

: (:)
81 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
82 MKS Padwa Zamość KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
83 SMS ZPRP II Płock Azoty-Puławy II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
84 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 15 / 2023-02-25

85 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
86 Anilana Łódź SMS ZPRP II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
87 Azoty-Puławy II MKS Padwa Zamość Sędziowie:

Delegat:

: (:)
88 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
89 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
90 UKS Olimpia Biała Podlaska SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 16 / 2023-03-04

91 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
92 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
93 MKS PIOTRKOWIANIN KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
94 UKPR Agrykola Ochota Warszawa Azoty-Puławy II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
95 MKS Padwa Zamość Anilana Łódź Sędziowie:

Delegat:

: (:)
96 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 17 / 2023-03-11

97 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
98 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
99 Anilana Łódź UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
100 Azoty-Puławy II MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:

Delegat:

: (:)
101 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)
102 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 18 / 2023-03-18

103 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
104 UKS Olimpia Biała Podlaska KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
105 SPR Nowe Piekuty Azoty-Puławy II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
106 MKS PIOTRKOWIANIN Anilana Łódź Sędziowie:

Delegat:

: (:)
107 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
108 MKS Padwa Zamość SMS ZPRP II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 19 / 2023-03-25

109 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
110 SMS ZPRP II Płock UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
111 MKS PIOTRKOWIANIN
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
112 Anilana Łódź SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)
113 Azoty-Puławy II UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:

Delegat:

: (:)
114 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 20 / 2023-04-01

115 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
116 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
117 UKS Olimpia Biała Podlaska Anilana Łódź Sędziowie:

Delegat:

: (:)
118 SPR Nowe Piekuty
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
119 MKS PIOTRKOWIANIN SMS ZPRP II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
120 UKPR Agrykola Ochota Warszawa MKS Padwa Zamość Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 21 / 2023-04-15

121 UKPR Agrykola Ochota Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
122 MKS Padwa Zamość MKS PIOTRKOWIANIN Sędziowie:

Delegat:

: (:)
123 SMS ZPRP II Płock SPR Nowe Piekuty Sędziowie:

Delegat:

: (:)
124 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
125 Anilana Łódź
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
126 Azoty-Puławy II KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 22 / 2023-04-22

127 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
128 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Anilana Łódź Sędziowie:

Delegat:

: (:)
129 (pauzuje) (pauzuje) Sędziowie:

Delegat:

: (:)
130 UKS Olimpia Biała Podlaska SMS ZPRP II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
131 SPR Nowe Piekuty MKS Padwa Zamość Sędziowie:

Delegat:

: (:)
132 MKS PIOTRKOWIANIN UKPR Agrykola Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Mikita BARANAU KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 55
2 Dawid SKIBA MKS Padwa Zamość 5 45
3 Sebastian PERS KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 42
4 Marcin PIEKUTOWSKI SPR Nowe Piekuty 5 39
5 Filip PIĄTEK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 38
6 Wojciech WŁUDARCZYK Azoty-Puławy II 7 38
7 Wojciech MAZUREK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 36
8 Bartosz BAHONKO UKS Olimpia Biała Podlaska 7 33
9 Michał KOZŁOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 7 31
10 Jakub TADYSIAK Anilana Łódź 4 31
11 Kuba BEREZIŃSKI Azoty-Puławy II 6 30
12 Szymon SEKUŁA Azoty-Puławy II 7 30
13 Kacper CZOPEK Azoty-Puławy II 6 29
14 Jędrzej GORCZYCA UKPR Agrykola Ochota Warszawa 5 29
15 Filip KOSIŃSKI MKS PIOTRKOWIANIN 4 28
16 Mateusz CZERWONKA MKS Padwa Zamość 5 27
17 Paweł KOWALCZYK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 26
18 Łukasz PŁOŃSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 26
19 Michał TROSSOWSKI SMS ZPRP II Płock 5 24
20 Mikołaj URBANEK Azoty-Puławy II 7 24
21 Gabriel BARTOS SMS ZPRP II Płock 5 23
22 Igor CHMIELEWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 6 23
23 Sebastian GACA MKS Padwa Zamość 5 23
24 Maciej SAWCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 6 23
25 Artur KONIECZNY UKS Olimpia Biała Podlaska 6 22
26 Patryk KSIĄŻKA MKS Padwa Zamość 5 22
27 Łukasz MARASZKIEWICZ Azoty-Puławy II 7 22
28 Mateusz PUCHALSKI SPR Nowe Piekuty 5 22
29 Patryk DUSZAK SMS ZPRP II Płock 5 21
30 Tymoteusz GALUŚ MKS PIOTRKOWIANIN 4 21
31 Szymon MAŁECKI MKS PIOTRKOWIANIN 2 21
32 Piotr JUSZCZAK Azoty-Puławy II 6 19
33 Jakub PIETRZAK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 6 19
34 Jakub DRÓŻDŻ MKS PIOTRKOWIANIN 4 17
35 Bartosz TURULA UKS Olimpia Biała Podlaska 6 17
36 Jakub KACZMAREK Anilana Łódź 4 16
37 Szymon SADOWSKI MKS Padwa Zamość 4 16
38 Kacper ROMANOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 7 15
39 Łukasz ANTONIK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 14
40 Hubert FILIPIUK SPR Nowe Piekuty 5 14
41 Jakub BARTOSIAK SPR Nowe Piekuty 4 13
42 Kamil MIKOŁAJEK UKS Olimpia Biała Podlaska 4 13
43 Jakub TONDYS Anilana Łódź 4 13
44 Franciszek JURCZENIA MKS PIOTRKOWIANIN 4 12
45 Maciej NIEDŹWIECKI MKS PIOTRKOWIANIN 4 12
46 Jakub CIOŁEK SMS ZPRP II Płock 5 11
47 Kamil NOGAL SPR Nowe Piekuty 5 11
48 Damian POLOK UKS Olimpia Biała Podlaska 6 11
49 Jakub WOJNOWSKI SMS ZPRP II Płock 5 11
50 Jan FLORKIEWICZ SMS ZPRP II Płock 5 10
51 Julian GADAJ MKS Padwa Zamość 4 10
52 Maciej STAWICKI SMS ZPRP II Płock 5 10
53 Wojciech STEC SPR Nowe Piekuty 4 10
54 Patryk GRZESIK MKS PIOTRKOWIANIN 3 9
55 Bartosz KARBOWNIK SMS ZPRP II Płock 4 9
56 Mateusz KOSAKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 9
57 Filip ZIELIŃSKI-ANDRYSIAK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 4 9
58 Emil BORKOWSKI MKS PIOTRKOWIANIN 2 8
59 Franciszek GIZA Azoty-Puławy II 5 8
60 Maksym MATYSZCZYK SMS ZPRP II Płock 5 8
61 Antoni RUTKOWSKI Anilana Łódź 3 8
62 Mateusz SIEDLECKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 4 8
63 Piotr SZEWCZYK Anilana Łódź 4 8
64 Igor BIELKO SMS ZPRP II Płock 5 7
65 Adam GAWZA KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 4 7
66 Arkadiusz GUMIENIAK SPR Nowe Piekuty 4 7
67 Damian KACPRZYKOWSKI MKS PIOTRKOWIANIN 4 7
68 Bartosz LEWANDOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 2 7
69 Michał OKIŃSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 5 7
70 Eryk SEMENIUK SMS ZPRP II Płock 4 7
71 Michał GONOS UKPR Agrykola Ochota Warszawa 3 6
72 Karol PRUSZYŃSKI SPR Nowe Piekuty 2 6
73 Krystian STAWIEREJ SPR Nowe Piekuty 4 6
74 Szymon WASILEWSKI MKS PIOTRKOWIANIN 1 6
75 Szymon ANYŻEWSKI Anilana Łódź 2 5
76 Jakub HANS – SKROBISZEWSKI Anilana Łódź 3 5
77 Patryk LEŚNIAK Anilana Łódź 3 5
78 Jakub SAWICKI Anilana Łódź 3 5
79 Kacper SZYMANIK MKS Padwa Zamość 5 5
80 Mateusz BEDNAREK Anilana Łódź 3 4
81 Miłosz BIELECKI Anilana Łódź 1 4
82 Dawid BILICHOWSKI Anilana Łódź 1 4
83 Paweł BYCZKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 4
84 Karol JAWORSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 5 4
85 Eryk KARKUSIŃSKI Anilana Łódź 1 4
86 Rafał KOSTRO SPR Nowe Piekuty 4 4
87 Rafał KRZYŻANOWSKI MKS PIOTRKOWIANIN 1 4
88 Andrzej MAZUREK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 3 4
89 Filip MIKOŁAJCZYK Anilana Łódź 4 4
90 Bartłomiej ORTEL MKS PIOTRKOWIANIN 2 4
91 Jakub SZULIM SMS ZPRP II Płock 4 4
92 Damian ZANIEWICZ MKS PIOTRKOWIANIN 2 4
93 Piotr ARCIUCH UKPR Agrykola Ochota Warszawa 4 3
94 Jakub GAJ MKS PIOTRKOWIANIN 3 3
95 Kacper KOMADOWSKI MKS Padwa Zamość 4 3
96 Paweł LIS Azoty-Puławy II 3 3
97 Igor MITURA UKS Olimpia Biała Podlaska 2 3
98 Grzegorz PRZEWOŹNY UKPR Agrykola Ochota Warszawa 4 3
99 Rafał ADAMCZEWSKI SMS ZPRP II Płock 1 2
100 Michał JAROSZEWICZ SPR Nowe Piekuty 2 2
101 Przemysław KALINOWSKI SPR Nowe Piekuty 4 2
102 Robert KOBYLIŃSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 4 2
103 Kyrylo MATYASH KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 2
104 Jakub MIAZEK MKS PIOTRKOWIANIN 1 2
105 Patryk OLICHWIRUK UKS Olimpia Biała Podlaska 6 2
106 Rafał PAWLIK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 1 2
107 Szymon PYSZKO UKPR Agrykola Ochota Warszawa 5 2
108 Paweł STYK MKS Padwa Zamość 5 2
109 Bartłomiej TUREK MKS PIOTRKOWIANIN 1 2
110 Filip WAWRZYŃSKI SMS ZPRP II Płock 3 2
111 Przemysław WIKTOROWSKI Azoty-Puławy II 1 2
112 Piotr BRZOZOWSKI SPR Nowe Piekuty 3 1
113 Eryk GŁADYCH MKS PIOTRKOWIANIN 1 1
114 Tymoteusz GORCZYCA UKPR Agrykola Ochota Warszawa 3 1
115 Krystian JAKIMOWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 1
116 Krystian KONSTAŃCZUK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 1 1
117 Kacper MARCHLEWICZ MKS PIOTRKOWIANIN 1 1
118 Jakub MARCIŃCZYK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 3 1
119 Michał MARKOWICZ MKS Padwa Zamość 4 1
120 Kamil NAROŻNIAK UKPR Agrykola Ochota Warszawa 4 1
121 Patryk NIESTEROWICZ SPR Nowe Piekuty 4 1
122 Oliver NITKA Azoty-Puławy II 4 1
123 Mikołaj NOWAK MKS PIOTRKOWIANIN 4 1
124 Dawid PIETROWSKI Anilana Łódź 4 1
125 Karol ROSZKOWSKI SPR Nowe Piekuty 4 1
126 Szymon RYBICKI Azoty-Puławy II 2 1
127 Mateusz RYSZKIEWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 1
128 Krzysztof STĘPIEŃ MKS PIOTRKOWIANIN 1 1
129 Patryk TRYZNA KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 1
130 Maciej TUR UKS Olimpia Biała Podlaska 7 1
131 Karol WARDA Azoty-Puławy II 3 1
132 Jakub WAROWNY Azoty-Puławy II 2 1
133 Piotr WOCHNA MKS PIOTRKOWIANIN 2 1
134 Piotr WULTAŃSKI UKPR Agrykola Ochota Warszawa 2 1
Joma