* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

KOMUNIKAT nr 6 KGiD WMZPR z dnia 30.11.2018 dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

KOMUNIKAT nr 6 KGiD WMZPR

z dnia 30.11.2018

dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

 

 1. KGiD WMZPR informuje, że zakończyły się pierwsze fazy rozgrywek w kategoriach Junior Młodszy, Młodziczka, Młodzik. Do pobrania poniżej są harmonogramy gier finałowej fazy rozgrywek we wspomnianych kategoriach:

 

 1. KGiD WMZPR informuje, iż w związku z pojawiającymi się informacjami odnośnie przeniesienia terminu rozgrywek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej w 2019 roku z początku lipca na przełom marca i kwietnia, może zaistnieć konieczność wcześniejszego zakończenia rozgrywek w kategoriach: Młodziczka i Junior Młodszy, co będzie wiązało się z korektą terminarza wymienionych kategorii. Jeśli tylko zaistnieje taka sytuacja, to kluby zostaną o tym bezzwłocznie poinformowane.

 

 1. KGiD WMZPR informuje, że z rozgrywek w kategorii Młodziczka wycofały się następujące zespoły:
 • UKS Jutrzenka Junior Cegłów (gr. B)zespół wycofał się po rozpoczęciu drugiej rundy rozgrywek fazy grupowej, w związku z tym pozostałe nierozegrane zawody tej fazy zostają zweryfikowane jako walkower na korzyść przeciwników, a wyniki dotychczas rozegranych zawodów zostają utrzymane w mocy.
 • AS Fit Camp Warszawa (gr. C) – zespół nie rozegrał on żadnego spotkania, w związku z tym nie jest uwzględniony w tabeli końcowej.

 

 1. KGiD WMZPR informuje, że z udziału w drugiej fazie rozgrywek w kategorii Młodzik gr. P (o miejsca IX-XVI) wycofał się ze względów organizacyjno-finansowych zespół SPR Siedlce. W związku z tym rozgrywki w tej kategorii będą się toczyły z udziałem siedmiu zespołów.

 

 1. KGiD WMZPR informuje, że dobiegają końca pierwsze fazy rozgrywek w kategorii Dzieci (Dziewczęta) i Dzieci (Chłopcy). Poniżej do pobrania znajdują się wytyczne odnośnie drugiej fazy rozgrywek we wspomnianych kategoriach:

 

 1. KGiD WMZPR przedstawia terminy rozgrywek w 2019 roku w kategorii Juniorka Młodsza:

 

 1. KGiD WMZPR przypomina o tym, że aktualnie obowiązującym dokumentem w zakresie orzeczeń lekarskich jest Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 22 lipca 2016 r. w sprawie kwalifikacji lekarzy uprawnionych do wydawania zawodnikom orzeczeń lekarskich o stanie zdrowia oraz zakresu i częstotliwości wymaganych badań lekarskich niezbędnych do uzyskania tych orzeczeń (Dz. U.2016 poz.1172). Komunikat KRO2 z dn. 2.08.2018 r.– dotyczący interpretacji odnośnie czasowej ważności orzeczeń lekarskich do pobrania poniżej:
 • Komunikat KRO2 – dot. Ważności orzeczeń lekarskich
 • Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 14 kwietnia 2011 r. (Dz. U.2011 nr 88, poz.500 i 502) utraciły swoją ważność.
 • Wszystkie w/w dokumenty znajdują się na stronie internetowej wmzpr.pl w zakładce „Do pobrania”.

 

 1. KGiD WMZPR przypomina, iż wg Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych wniosek zainteresowanej drużyny o przełożenie zawodów na inny termin wraz z pisemną zgodą przeciwnika muszą wpłynąć, na co najmniej 7 dni przed terminem meczu. Wnioski bez zgody przeciwnika nie będą rozpatrywane.

 

 

Koordynator rozgrywek                                                     Przewodniczący

młodzieżowych                                                                     Komisji Gier i Dyscypliny

Dawid Langowski                                                                 Andrzej Jabłoński

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli – KIELCE 03.04.2019

Serdecznie zapraszamy ! ! !   Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP Kielce organizują w dniu 3 kwietnia 2019 seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego. …

Aktualności
SMS Warszawa zaprasza !

Powstaliśmy dla WAS!   To u nas są najlepsi trenerzy! To u nas masz szansę na zagranie w najlepszym zespole w Polsce! Jeśli lubisz pracę i jesteś ambitna zapraszamy! Gwarantujemy …

Aktualności
Mistrzostwa Polski Juniorów 1-8 Finału – WYNIKI

W 1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów wystartowały dwa zespoły mazowieckie: ORLEN Wisła Płock UKS Nike Ciechanów Zespół ORLEN Wisły Płock uzyskał awans do 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo