19:30 - 21:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – Start Konin 30:25 (13:16) 28 lutego @ 19:30 - 21:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – Start Konin 30:25 (13:16)
17:40 - 19:40 I Liga Kobiet KS AZS AWF Warszawa – ROKiS Radzymin Marcovia Marki 18:34 (10:17) 29 lutego @ 17:40 - 19:40 I Liga Kobiet KS AZS AWF Warszawa – ROKiS Radzymin Marcovia Marki 18:34 (10:17)
19:30 - 21:30 I Liga Mężczyzn KS AZS AWF Warszawa – Enea Orlęta Zwoleń 30:39 (16:21) 29 lutego @ 19:30 - 21:30 I Liga Mężczyzn KS AZS AWF Warszawa – Enea Orlęta Zwoleń 30:39 (16:21)
16:00 - 18:00 I Liga Mężczyzn Mazur Sierpc – SPR PABIKS IMPACT Pabianice 26:35 (13:18) 2 marca @ 16:00 - 18:00 I Liga Mężczyzn Mazur Sierpc – SPR PABIKS IMPACT Pabianice 26:35 (13:18)
17:00 - 19:00 I Liga Mężczyzn Enea Orlęta Zwoleń – MKS PIOTRKOWIANIN 36:22 (19:13) 2 marca @ 17:00 - 19:00 I Liga Mężczyzn Enea Orlęta Zwoleń – MKS PIOTRKOWIANIN 36:22 (19:13)
19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26:24 (14:12) 2 marca @ 19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26:24 (14:12)
14:00 - 16:00 II Liga Mężczyzn SMS ZPRP II Płock – UKS Olimpia Biała Podlaska 39:32 (18:18) 3 marca @ 14:00 - 16:00 II Liga Mężczyzn SMS ZPRP II Płock – UKS Olimpia Biała Podlaska 39:32 (18:18)
17:30 - 19:30 I Liga Mężczyzn UMKS Trójka Ostrołęka – KKS Włókniarz Konstantynów 33:29 (14:13) 3 marca @ 17:30 - 19:30 I Liga Mężczyzn UMKS Trójka Ostrołęka – KKS Włókniarz Konstantynów 33:29 (14:13)
18:30 - 20:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – KS Warszawianka 28:24 (14:12) 3 marca @ 18:30 - 20:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – KS Warszawianka 28:24 (14:12)
18:30 - 20:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – SMS ZPRP I Płock 29:20 (9:12) 6 marca @ 18:30 - 20:30 I Liga Mężczyzn ORLEN Wisła II Płock – SMS ZPRP I Płock 29:20 (9:12)
20:00 - 22:00 II Liga Mężczyzn SPR APK Handball Team Piaseczno – SMS ZPRP II Płock 26:26 (10:161) k. 4:1 7 marca @ 20:00 - 22:00 II Liga Mężczyzn SPR APK Handball Team Piaseczno – SMS ZPRP II Płock 26:26 (10:161) k. 4:1
15:00 - 17:00 I Liga Kobiet SMS ZPRP I Płock – KS Kościerzyna 28:18 (17:8) 9 marca @ 15:00 - 17:00 I Liga Kobiet SMS ZPRP I Płock – KS Kościerzyna 28:18 (17:8)
19:00 - 21:00 I Liga Mężczyzn AZS UW Warszawa – MKS Mazur Sierpc 36:31 (20:17) 9 marca @ 19:00 - 21:00 I Liga Mężczyzn AZS UW Warszawa – MKS Mazur Sierpc 36:31 (20:17)
11:00 - 13:00 II Liga Kobiet AZS UR APR Radom – KS Warszawianka 32:32 (17:15) k. 2:3 10 marca @ 11:00 - 13:00 II Liga Kobiet AZS UR APR Radom – KS Warszawianka 32:32 (17:15) k. 2:3
18:30 - 20:30 I Liga Kobiet MMKS Jutrzenka Płock – MKS II OKNOPLAST Gniezno 28:33 (18:14) 13 marca @ 18:30 - 20:30 I Liga Kobiet MMKS Jutrzenka Płock – MKS II OKNOPLAST Gniezno 28:33 (18:14)
16:00 - 18:00 I Liga Kobiet SMS ZPRP II Płock – MKS II OKNOPLAST Gniezno 25:33 (13:16) 14 marca @ 16:00 - 18:00 I Liga Kobiet SMS ZPRP II Płock – MKS II OKNOPLAST Gniezno 25:33 (13:16)
11:00 - 13:00 II Liga Kobiet KS Warszawianka – MKS Dwójka Łomża 33:27 (15:13) 16 marca @ 11:00 - 13:00 II Liga Kobiet KS Warszawianka – MKS Dwójka Łomża 33:27 (15:13)
16:00 - 18:00 I Liga Kobiet ROKiS Radzymin Marcovia Marki – SPR Handball Rzeszów 32:21 (22:10) 16 marca @ 16:00 - 18:00 I Liga Kobiet ROKiS Radzymin Marcovia Marki – SPR Handball Rzeszów 32:21 (22:10)
19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – Budimex Stal Gorzów 33:30 (17:17) 16 marca @ 19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – Budimex Stal Gorzów 33:30 (17:17)
18:00 - 20:00 I Liga Kobiet AZS Uniwersytet Warszawski – JKS San Jarosław 32:22 (18:11) 17 marca @ 18:00 - 20:00 I Liga Kobiet AZS Uniwersytet Warszawski – JKS San Jarosław 32:22 (18:11)
16:30 - 18:30 I Liga Kobiet KS AZS AWF Warszawa – UKS Varsovia 19.03. (wtorek) 16:30 18 marca @ 16:30 - 18:30 I Liga Kobiet KS AZS AWF Warszawa – UKS Varsovia 19.03. (wtorek) 16:30
18:30 - 20:30 I Liga Kobiet MMKS Jutrzenka Płock – SMS ZPRP I Płock 20.03. (środa) 18:30 20 marca @ 18:30 - 20:30 I Liga Kobiet MMKS Jutrzenka Płock – SMS ZPRP I Płock 20.03. (środa) 18:30
17:30 - 19:30 ORLEN Superliga Mężczyzn ORLEN Wisła Płock – Industria Kielce 21.03. (czwartek) 17:30 21 marca @ 17:30 - 19:30 ORLEN Superliga Mężczyzn ORLEN Wisła Płock – Industria Kielce 21.03. (czwartek) 17:30
15:00 - 17:00 I Liga Mężczyzn SMS ZPRP I Płock – MKS PIOTRKOWIANIN 23.03. (sobota) 15:00 23 marca @ 15:00 - 17:00 I Liga Mężczyzn SMS ZPRP I Płock – MKS PIOTRKOWIANIN 23.03. (sobota) 15:00
15:00 - 17:00 I Liga Mężczyzn KS Warszawianka – SPR PABIKS IMPACT Pabianice 23.03. (sobota) 15:00 23 marca @ 15:00 - 17:00 I Liga Mężczyzn KS Warszawianka – SPR PABIKS IMPACT Pabianice 23.03. (sobota) 15:00
17:00 - 19:00 I Liga Mężczyzn Enea Orlęta Zwoleń – AZS UW Warszawa 23.03. (sobota) 17:00 23 marca @ 17:00 - 19:00 I Liga Mężczyzn Enea Orlęta Zwoleń – AZS UW Warszawa 23.03. (sobota) 17:00
18:00 - 20:00 I Liga Mężczyzn KS AZS AWF Warszawa – ORLEN Wisła II Płock 24.03. (niedziela) 18:00 24 marca @ 18:00 - 20:00 I Liga Mężczyzn KS AZS AWF Warszawa – ORLEN Wisła II Płock 24.03. (niedziela) 18:00
29 lutego @ 17:40 - 19:40 I Liga Kobiet KS AZS AWF Warszawa – ROKiS Radzymin Marcovia Marki 18:34 (10:17)
2 marca @ 19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26:24 (14:12)
3 marca @ 14:00 - 16:00 II Liga Mężczyzn SMS ZPRP II Płock – UKS Olimpia Biała Podlaska 39:32 (18:18)
3 marca @ 17:30 - 19:30 I Liga Mężczyzn UMKS Trójka Ostrołęka – KKS Włókniarz Konstantynów 33:29 (14:13)
7 marca @ 20:00 - 22:00 II Liga Mężczyzn SPR APK Handball Team Piaseczno – SMS ZPRP II Płock 26:26 (10:161) k. 4:1
16 marca @ 16:00 - 18:00 I Liga Kobiet ROKiS Radzymin Marcovia Marki – SPR Handball Rzeszów 32:21 (22:10)
16 marca @ 19:00 - 21:00 Liga Centralna Mężczyzn CKS Jurand Ciechanów – Budimex Stal Gorzów 33:30 (17:17)
21 marca @ 17:30 - 19:30 ORLEN Superliga Mężczyzn ORLEN Wisła Płock – Industria Kielce 21.03. (czwartek) 17:30
23 marca @ 15:00 - 17:00 I Liga Mężczyzn KS Warszawianka – SPR PABIKS IMPACT Pabianice 23.03. (sobota) 15:00
24 marca @ 18:00 - 20:00 I Liga Mężczyzn KS AZS AWF Warszawa – ORLEN Wisła II Płock 24.03. (niedziela) 18:00