* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – KS Otmęt Krapkowice sobota 17 listopada, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: KPR Legionowo SA – MTS Chrzanów niedziela 18 listopada, 16:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – SPR JKS Jarosław niedziela 18 listopada, 16:00 *

Wykaz szkolonych zawodników Kadra Województwa Mazowieckiego Młodziczek (rocznik 2004)
Sezon 2017-2018

Lp. Nazwisko i imię Rok ur. Klub
1. Szczepaniak Maria 2004 KS Victoria Piaseczno
2. Dworniczuk Iga 2004 AP Marcovia Marki
3. Granicka Joanna 2004 UKS Varsovia Warszawa
4. Zakrzewska Kamila 2004 UKS Varsovia Warszawa
5. Kubkowska Marta 2004 UKS Varsovia Warszawa
6. Czyżak Julia 2004 UKS Zielonka
7. Jóźwik Jagoda 2004 UKS Zielonka
8. Bokuniewicz Kamila 2004 UKS Zielonka
9. Makarow Wiktoria 2004 UKS Zielonka
10. Stępniak Julia 2004 UKS Zielonka
11. Mikos Wiktoria 2004 AZS Eust Radom
12. Kowalska Kinga 2004 MKS Ochota
13. Sypytkowska Martyna 2004 MKS Ochota
14. Fabiszewska Hanna 2004 MKS Ochota
15. Igielska Zofia 2004 MMKS Jutrzenka Płock
16. Turkowska Paulina 2004 MMKS Jutrzenka Płock
17. Balasiewicz  Natalia 2004 MMKS Jutrzenka Płock
18. Kudźba Maja 2004 MMKS Jutrzenka Płock
19. Maruszewska Natalia 2004 MMKS Jutrzenka Płock
20. Siwak Joanna 2004 MKS Karczew
21. Olszanka Maja 2004 MKS Karczew
22. Munduć Wiktoria 2004 MKS Karczew
23. Olesiak Oliwia 2004 MKS Karczew
24. Litwiniak Gabriela 2004 MKS Karczew
25. Chojecka Maja 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów
26. Janicka Lidia 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów
27. Marzewska Sara 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów
28. Aniszewska Małgorzata 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów
29. Czyżkowska Oliwia 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów
30. Goschorska Gabriela 2004 KS Zawkrze Mława
31. Arent Nina 2004 UKS Kontra Warszawa
32. Arent Olga 2004 UKS Kontra Warszawa
33. Getka Aleksandra 2004 KPR ROKiS Radzymin
34. Kopka  Kaja 2004 KPR ROKiS Radzymin
35. Jankowska Paulina 2004 KPR ROKiS Radzymin
36. Piątkowska Natasza 2005 KPR ROKiS Radzymin
37. Winnicka Oliwia 2004 KPR ROKiS Radzymin
38. Kowalska Kinga 2004 UKS Wilanowia
39. Górecka Maria 2004 UKS Wilanowia
40. Kąpińska Alicja 2004 UKS Wilanowia
41. Sawczuk Gabriala 2004 UKPR Agrykola Warszawa
42. Czyżkowska Oliwia 2004 UKS Jutrzenka Junior Cegłów

 

Trener-    Grzegorz Ankiewicz   tel. 602 335 493

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo