* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

II liga Kobiet gr. III

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Henri Lloyd Brodnica 1 1 0 0 0 23 19 4 3 0
2 KPR Białystok 1 1 0 0 0 27 26 1 3 0
3 KPR ROKiS Radzymin 1 0 1 0 0 26 27 -1 0 3
4 AZS Uniwersytet Warszawski 1 0 1 0 0 19 23 -4 0 3
Kolejka 1 / 2018-10-13
1 UKS Varsovia II Warszawa MKS Lublin : ( : )
2 2018-10-13 17:00:00 MKS Henri Lloyd Brodnica AZS Uniwersytet Warszawski 23 : 19 (9 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-10-13 17:30:00 KPR Białystok KPR ROKiS Radzymin 27 : 26 (16 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-10-27
4 2018-10-27 15:00:00 MKS Lublin KPR ROKiS Radzymin : ( : )
5 2018-10-27 17:30:00 AZS Uniwersytet Warszawski KPR Białystok : ( : )
6 2018-10-27 17:30:00 UKS Varsovia II Warszawa MKS Henri Lloyd Brodnica : ( : )
Kolejka 3 / 2018-11-10
7 MKS Henri Lloyd Brodnica MKS Lublin : ( : )
8 KPR Białystok UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
9 KPR ROKiS Radzymin AZS Uniwersytet Warszawski : ( : )
Kolejka 4 / 2018-11-17
10 MKS Lublin AZS Uniwersytet Warszawski : ( : )
11 UKS Varsovia II Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
12 MKS Henri Lloyd Brodnica KPR Białystok : ( : )
Kolejka 5 / 2018-12-08
13 KPR Białystok MKS Lublin : ( : )
14 KPR ROKiS Radzymin MKS Henri Lloyd Brodnica : ( : )
15 AZS Uniwersytet Warszawski UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
Kolejka 6 /
16 MKS Lublin UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
17 AZS Uniwersytet Warszawski MKS Henri Lloyd Brodnica : ( : )
18 KPR ROKiS Radzymin KPR Białystok : ( : )
Kolejka 7 /
19 KPR ROKiS Radzymin MKS Lublin : ( : )
20 KPR Białystok AZS Uniwersytet Warszawski : ( : )
21 MKS Henri Lloyd Brodnica UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
Kolejka 8 /
22 MKS Lublin MKS Henri Lloyd Brodnica : ( : )
23 UKS Varsovia II Warszawa KPR Białystok : ( : )
24 AZS Uniwersytet Warszawski KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Kolejka 9 /
25 AZS Uniwersytet Warszawski MKS Lublin : ( : )
26 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
27 KPR Białystok MKS Henri Lloyd Brodnica : ( : )
Kolejka 10 /
28 MKS Lublin KPR Białystok : ( : )
29 MKS Henri Lloyd Brodnica KPR ROKiS Radzymin : ( : )
30 UKS Varsovia II Warszawa AZS Uniwersytet Warszawski : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo