KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW (ROCZNIK 2007)
KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2007) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Sulejowie w dniu 19.02.2022 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Bieniek Gabriel | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
2 | Minota Maciej | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
3 | Minota Krzysztof | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
4 | Żebrowski Kacper | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
5 | Głażewski Adam | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
6 | Sypiański Seweryn | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
7 | Kaliszewski Bartosz | 2007 | SCKS Jurand Ciechanów |
8 | Frydrychowicz Bartosz | 2007 | MKS Mazur Sierpc |
9 | Trzaskowski Jakub | 2007 | MTS Lider Radom |
10 | Sałbut Michał | 2007 | Enea Orlęta Zwoleń |
11 | Kurkus Jakub | 2007 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
12 | Chojnacki Igor | 2007 | KS AZS AWF Warszawa |
13 | Maciejek Tomasz | 2007 | UKS Szczypiorniak Lesznowola |
14 | Resiak Eryk | 2007 | SKF Wisła Płock |
15 | Baczyński Szymon | 2007 | SKF Wisła Płock |
16 | Szczepański Filip | 2007 | SKF Wisła Płock |
17 | Wochowski Bartosz | 2007 | SKF Wisła Płock |
18 | Ostrowski Jonatan | 2007 | SKF Wisła Płock |
19 | Szatkowski Marcel | 2007 | SKF Wisła Płock |
LISTA REZERWOWA
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Połaski Wojciech | 2007 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
2 | Molga Szymon | 2007 | MTS Lider Radom |
3 | Sobolewski Kacper | 2007 | MTS Lider Radom |
4 | Domagała Igor | 2007 | Enea Orlęta Zwoleń |
5 | Koziński Szymon | 2007 | SKF Wisła Płock |
6 | Kędzierski Konrad | 2007 | SKF Wisła Płock |
- Zbiórka zawodników w dniu 19.02.2022 r. godz. 06.45 – ul. Samuela Bogumiła Lindego 20, 01-952 Warszawa
- Powrót ze zgrupowania w sobotę 19.02.2022 r. ok. godz. 19.00 – ul. Samuela Bogumiła Lindego 20, 01-952 Warszawa
- W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się bezpośrednio z trenerem kadry
- Zawodnicy powinni posiadać ze sobą:
- badania lekarskie (kserokopia)
- sprzęt sportowy,
- wypełnioną ankietę
- zgoda na udział w kadrze na 2022 r.
- Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w zgrupowaniu do trenera głównego do dnia 14.02.2022 r.
KADRA SZKOLENIOWA:
Radosław Bloch – Trener główny, Tel. 503 457 192, e-mail: radbloc@gmail.com
Łukasz Świątek – Trener asystent
Michał Głuszek – Fizjoterapeuta
Dokumenty do pobrania:
Ankieta uczestnika niepełnoletniego
Zgoda na udział w kadrze w 2022 r.