KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW (ROCZNIKI 2008-2009)
ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE
Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (roczniki 2008-2009) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Sierpcu w dniu 21.05.2023 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Bajera Mateusz | 2008 | AS Wesoła |
2 | Borejko Wiktor | 2008 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
3 | Brylant Bruno | 2008 | UKPR Agrykola Warszawa |
4 | Ciborowski Michał | 2008 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
5 | Dul Aleks | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
6 | Jędrzejewski Kacper | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
7 | Katrichenko Kyrylo | 2008 | AS Wesoła |
8 | Kleczkowski Bartosz | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
9 | Krętkowski Mateusz | 2008 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
10 | Lachowicz Aleksander | 2008 | UKPR Agrykola Warszawa |
11 | Linowski Filip | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
12 | Matusik Dawid | 2008 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
13 | Młynarczyk Kryspin | 2008 | AS Wesoła |
14 | Ostrowski Stanisław | 2008 | AS Wesoła |
15 | Prątnicki Jakub | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
16 | Sławiński Antoni | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
17 | Stasiak Adam | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
18 | Tomyślak Piotr | 2008 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
19 | Włodarski Krzysztof | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
20 | Wojtyniak Teodor | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
21 | Woliński Antoni | 2008 | MKS Mazur Sierpc |
22 | Zyskowski Grzegorz | 2008 | AS Wesoła |
Lista rezerwowa: | |||
1 | Dul Gabriel | 2009 | MKS Mazur Sierpc |
2 | Joniak Dawid | 2009 | MKS Mazur Sierpc |
3 | Smykowski Jeremiasz | 2009 | MKS Mazur Sierpc |
4 | Zglenicki Jakub | 2009 | MKS Mazur Sierpc |
–
– Zbiórka zawodników w dniu 21.05.2023 r. – Sierpc, ul. Chrobrego 24, godz. 09:45, pierwszy trening godz. 10:00, drugi trening 13:30,
– Zawodnicy będą mieli zapewniony obiad i wodę na treningi,
– Zawodnicy powinni posiadać ze sobą:
+++ badania lekarskie,
+++ sprzęt sportowy do treningów na piasku,
+++ legitymację szkolną,
+++ wypełnioną ankietę,
+++ wypełnione oświadczenie dotyczące danych osobowych.
– Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w konsultacjach do trenera głównego do dnia 18.05.2023 r.
KADRA SZKOLENIOWA:
Waldemar Frydrychowicz – Trener Główny tel. 692-495-424, waldekfry@op.pl
Hubert Wolski – Trener Asystent
Jakub Grzanowski – Trener Współpracujący
Pliki do pobrania:
Oświadczenie dane osobowe – plaża 2023
Regulamin i zgody do WMZPR 2023 – plaża