Tabela
Msc. | Logo | Nazwa drużyny | M | Zw | P | Rw | Rp | Zd | St | Zd-St | P_Zd | P_St |
1 | UKS Zielonka 2012 | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 171 | 96 | 75 | 21 | 3 | |
2 | LUKS 19 Winnica | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 144 | 114 | 30 | 21 | 3 | |
3 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 104 | 128 | -24 | 12 | 12 | |
4 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 2 | 6 | 0 | 0 | 119 | 165 | -46 | 6 | 18 | |
5 | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 104 | 139 | -35 | 0 | 24 |
Terminarz
Turniej nr 1 – LUKS 19 Winnica / 2023-10-15 |
|||||
1 | 2023-10-15 10:00:00 | LUKS 19 Winnica | KPR ROKiS Radzymin II | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin CZAPLICKI Marek Delegat: |
20:14 (10:4) Protokół >>> |
2 | 2023-10-15 10:50:00 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin CZAPLICKI Marek Delegat: |
20:15 (13:6) Protokół >>> |
3 | 2023-10-15 12:00:00 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | KPR ROKiS Radzymin II | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin CZAPLICKI Marek Delegat: |
17:13 (11:6) Protokół >>> |
4 | 2023-10-15 12:50:00 | LUKS 19 Winnica | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin CZAPLICKI Marek Delegat: |
22:17 (14:6) Protokół >>> |
Turniej nr 2 – KPR ROKiS Radzymin / 2023-10-29 |
|||||
5 | 2023-10-29 10:00:00 | KPR ROKiS Radzymin II | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MIŁOSZ Maciej — — Delegat: |
17:19 (9:8) Protokół >>> |
6 | 2023-10-29 11:00:00 | UKS Zielonka 2012 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MIŁOSZ Maciej — — Delegat: |
20:5 (8:1) Protokół >>> |
7 | 2023-10-29 12:10:00 | UKS Zielonka 2012 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MIŁOSZ Maciej — — Delegat: |
20:15 (11:5) Protokół >>> |
8 | 2023-10-29 13:10:00 | KPR ROKiS Radzymin II | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MIŁOSZ Maciej — — Delegat: |
10:12 (7:6) Protokół >>> |
Turniej nr 3 – UKS Zielonka / 2023-11-26 |
|||||
9 | 2023-11-26 09:00:00 | UKS Zielonka 2012 | KPR ROKiS Radzymin II | Sędziowie: MAGDA Leokadia SKOWRONEK Maciej Delegat: |
19:16 (11:4) Protokół >>> |
10 | 2023-11-26 09:45:00 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | LUKS 19 Winnica | Sędziowie: MAGDA Leokadia SKOWRONEK Maciej Delegat: |
15:22 (9:15) Protokół >>> |
11 | 2023-11-26 10:45:00 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | KPR ROKiS Radzymin II | Sędziowie: MAGDA Leokadia SKOWRONEK Maciej Delegat: |
16:14 (4:4) Protokół >>> |
12 | 2023-11-26 11:30:00 | UKS Zielonka 2012 | LUKS 19 Winnica | Sędziowie:
Delegat: |
16:18 (5:8) Protokół >>> |
Turniej nr 4 – UKS SP 1 Wyszków / 2023-12-03 |
|||||
13 | 2023-12-03 10:00:00 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | UKS Zielonka 2012 | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin — — Delegat: |
9:18 (5:10) Protokół >>> |
14 | 2023-12-03 10:50:00 | KPR ROKiS Radzymin II | LUKS 19 Winnica | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin — — Delegat: |
7:12 (2:4) Protokół >>> |
15 | 2023-12-03 11:40:00 | KPR ROKiS Radzymin II | UKS Zielonka 2012 | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin — — Delegat: |
13:24 (7:14) Protokół >>> |
16 | 2023-12-03 12:30:00 | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | LUKS 19 Winnica | Sędziowie: CZAPLICKI Marcin — — Delegat: |
11:17 (6:10) Protokół >>> |
Turniej nr 5 – MKS Marcovia Marki / 2023-12-17 |
|||||
17 | 2023-12-17 15:30:00 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | UKS Zielonka 2012 | Sędziowie: MARSZAŁEK Kamil — — Delegat: |
9:34 (4:17) Protokół >>> |
18 | 2023-12-17 16:20:00 | LUKS 19 Winnica | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MARSZAŁEK Kamil — — Delegat: |
22:14 (11:8) Protokół >>> |
19 | 2024-03-24 09:30:00 | LUKS 19 Winnica | UKS Zielonka 2012 | Sędziowie:
Delegat: |
11:20 (7:7) Protokół >>> |
20 | 2023-12-17 18:00:00 | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MARSZAŁEK Kamil — — Delegat: |
13:16 (4:5) Protokół >>> |
Klasyfikacja strzelczyń
Miejsce | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
1 | Zofia KLIMASZYŃSKA | UKS Zielonka 2012 | 6 | 71 | |
2 | Nicola WOŹNIAK | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 66 | |
3 | Zofia GROMALA | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 36 | |
4 | Kornelia KAŹMIERCZAK | LUKS 19 Winnica | 6 | 30 | |
5 | Kaja PASIS | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 27 | |
6 | Patrycja KOWALEWSKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 26 | |
7 | Maja TOMCZYK | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 4 | 22 | |
8 | Halina GLINICKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 21 | |
9 | Małgorzata WOJDYNA | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 21 | |
10 | Anna ROJEK | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 20 | |
11 | Oliwia BRONK | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 19 | |
12 | Oliwia WILOCH | LUKS 19 Winnica | 4 | 17 | |
13 | Amelia BOJCZUK | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 16 | |
14 | Lena ZIĘTARA | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 7 | 16 | |
15 | Maja GAWROŃSKA | UKS Zielonka 2012 | 6 | 15 | |
16 | Nikola WIELOCHA | UKS Zielonka 2012 | 6 | 15 | |
17 | Patrycja KULESZA | KPR ROKiS Radzymin II | 6 | 13 | |
18 | Emilia MALITKA | UKS Zielonka 2012 | 4 | 13 | |
19 | Klaudia KOWALCZYK | UKS Zielonka 2012 | 6 | 11 | |
20 | Aleksandra SZREDZIŃSKA | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 10 | |
21 | Oliwia MAZUREK | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 9 | |
22 | Maja RYBARCZYK | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 9 | |
23 | Junona JASIŃSKA | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 8 | |
24 | Alicja MARSZKO | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 8 | |
25 | Zuzanna NOŻEWSKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 7 | |
26 | Lena ŻBIKOWSKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 7 | |
27 | Nikola ZARĘBA | LUKS 19 Winnica | 6 | 6 | |
28 | Oliwia DUCKA | UKS Zielonka 2012 | 6 | 5 | |
29 | Magdalena TELAKOWIEC | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 4 | |
30 | Zofia JEZIOREK | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 3 | |
31 | Iga KOWALSKA | UKS Zielonka 2012 | 6 | 3 | |
32 | Rozalia LAO | KPR ROKiS Radzymin II | 8 | 3 | |
33 | Klara PRZYCHODZIEŃ | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 8 | 3 | |
34 | Wiktoria WRONIEWSKA | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 6 | 3 | |
35 | Julia KAZNOWSKA | KPR ROKiS Radzymin II | 2 | 2 | |
36 | Zuzanna KOŁEK | UKS Zielonka 2012 | 6 | 2 | |
37 | Maria KWITNIEWSKA | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 2 | |
38 | Yana RUBEN | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 7 | 2 | |
39 | Zuzanna ŚLEDŹ | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 8 | 2 | |
40 | Maja WOJDA | MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze | 6 | 2 | |
41 | Maja GŁODOWSKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 1 | |
42 | Kinga ROSIŃSKA | UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze | 7 | 1 | |
43 | Julia KOMENDARSKA | LUKS 19 Winnica | 6 | 0 |