Tabela
Msc. | Logo | Nazwa drużyny | M | Zw | P | Rw | Rp | Zd | St | Zd-St | P_Zd | P_St |
1 | MTS Lider Radom | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 316 | 220 | 96 | 30 | 0 | |
2 | SKF ORLEN Wisła I Płock | 10 | 8 | 2 | 0 | 0 | 355 | 221 | 134 | 24 | 6 | |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 259 | 262 | -3 | 15 | 15 | |
4 | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 258 | 295 | -37 | 12 | 18 | |
5 | UKS Niedźwiadek Węgrów | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 224 | 316 | -92 | 6 | 24 | |
6 | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 1 | 9 | 0 | 0 | 209 | 307 | -98 | 3 | 27 |
Terminarz
Kolejka 1 / 2023-12-10 |
|||||
1 | 2023-12-09 17:00:00 | MTS Lider Radom | UKS Diament Ostrołęka | Sędziowie: — — — — Delegat: |
39:22 (18:8) Protokół >>> |
2 | 2023-12-10 11:00:00 | UKS Niedźwiadek Węgrów | SKF ORLEN Wisła II Płock | Sędziowie: GŁUPCZYŃSKI Maciej MIŁOSZ Maciej Delegat: |
26:19 (11:11) Protokół >>> |
3 | 2024-01-11 18:30:00 | SKF ORLEN Wisła I Płock | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: KOZIŃSKI Krzysztof — — Delegat: |
32:16 (17:9) Protokół >>> |
Kolejka 2 / 2023-12-17 |
|||||
4 | 2023-12-17 12:00:00 | UKS Diament Ostrołęka | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: NIEĆKO Rafał DMOWSKI Sławomir Delegat: |
17:20 (9:9) Protokół >>> |
5 | 2023-12-20 16:45:00 | SKF ORLEN Wisła II Płock | SKF ORLEN Wisła I Płock | Sędziowie: — — KOZIŃSKI Krzysztof Delegat: |
21:35 (11:16) Protokół >>> |
6 | 2023-12-17 11:30:00 | UKS Niedźwiadek Węgrów (po zmianie gospodarza) |
MTS Lider Radom | Sędziowie: GOŚ Mateusz — — Delegat: |
18:27 (6:16) Protokół >>> |
Kolejka 3 / 2024-02-04 |
|||||
7 | 2024-02-04 11:00:00 | UKS Niedźwiadek Węgrów | UKS Diament Ostrołęka | Sędziowie: KIETLIŃSKI Michał PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
28:17 (12:7) Protokół >>> |
8 | 2024-02-04 12:00:00 | SKF ORLEN Wisła I Płock | MTS Lider Radom | Sędziowie: — — KOZIŃSKI Krzysztof Delegat: |
20:24 (13:12) Protokół >>> |
9 | 2024-02-04 16:00:00 | Enea Orlęta Zwoleń | SKF ORLEN Wisła II Płock | Sędziowie: PIETRUS Marek — — Delegat: |
30:21 (14:9) Protokół >>> |
Kolejka 4 / 2024-02-11 |
|||||
10 | 2024-02-11 13:00:00 | UKS Diament Ostrołęka | SKF ORLEN Wisła II Płock | Sędziowie: DMOWSKI Sławomir — — Delegat: |
24:28 (10:10) Protokół >>> |
11 | 2024-02-28 18:30:00 | MTS Lider Radom | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk ŻAK Damian Delegat: |
28:14 (11:7) Protokół >>> |
12 | 2024-02-11 13:00:00 | UKS Niedźwiadek Węgrów | SKF ORLEN Wisła I Płock | Sędziowie: KIETLIŃSKI Michał PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
22:41 (8:20) Protokół >>> |
Kolejka 5 / 2024-02-18 |
|||||
13 | 2024-02-18 11:00:00 | SKF ORLEN Wisła I Płock | UKS Diament Ostrołęka | Sędziowie: MALISZEWSKI Łukasz — — Delegat: |
49:11 (26:4) Protokół >>> |
14 | 2024-02-18 17:30:00 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Niedźwiadek Węgrów | Sędziowie: PIETRUS Marek — — Delegat: |
41:21 (18:10) Protokół >>> |
15 | 2024-02-17 12:00:00 | SKF ORLEN Wisła II Płock | MTS Lider Radom | Sędziowie: — — MALISZEWSKI Łukasz Delegat: |
30:40 (14:23) Protokół >>> |
Kolejka 6 / 2024-02-25 |
|||||
16 | 2024-02-25 13:00:00 | UKS Diament Ostrołęka | MTS Lider Radom | Sędziowie: NIEĆKO Rafał DMOWSKI Sławomir Delegat: |
19:32 (7:16) Protokół >>> |
17 | 2024-02-24 11:00:00 | SKF ORLEN Wisła II Płock | UKS Niedźwiadek Węgrów | Sędziowie: MALISZEWSKI Łukasz — — Delegat: |
34:23 (16:11) Protokół >>> |
18 | 2024-02-25 16:00:00 | Enea Orlęta Zwoleń | SKF ORLEN Wisła I Płock | Sędziowie: — — — — Delegat: |
31:39 (13:21) Protokół >>> |
Kolejka 7 / 2024-03-03 |
|||||
19 | 2024-03-03 15:30:00 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Diament Ostrołęka | Sędziowie: PIETRUS Marek SĘTOWSKI Daniel Delegat: |
24:21 (11:9) Protokół >>> |
20 | 2024-03-26 17:00:00 | SKF ORLEN Wisła I Płock | SKF ORLEN Wisła II Płock | Sędziowie: MALISZEWSKI Łukasz — — Delegat: |
37:27 (19:14) Protokół >>> |
21 | 2024-03-03 12:00:00 | MTS Lider Radom (po zmianie gospodarza) |
UKS Niedźwiadek Węgrów | Sędziowie: — — — — Delegat: |
38:25 (21:12) Protokół >>> |
Kolejka 8 / 2024-03-24 |
|||||
22 | 2024-04-13 11:00:00 | UKS Diament Ostrołęka | UKS Niedźwiadek Węgrów | Sędziowie: DMOWSKI Sławomir — — Delegat: |
28:23 (14:9) Protokół >>> |
23 | 2024-03-24 12:00:00 | MTS Lider Radom | SKF ORLEN Wisła I Płock | Sędziowie: KOTOWICZ Mikołaj — — Delegat: |
29:28 (13:15) Protokół >>> |
24 | 2024-04-04 18:30:00 | SKF ORLEN Wisła II Płock | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: MALISZEWSKI Łukasz — — Delegat: |
29:27 (12:11) Protokół >>> |
Kolejka 9 / 2024-04-07 |
|||||
25 | 2024-04-07 11:00:00 | SKF ORLEN Wisła II Płock | UKS Diament Ostrołęka | Sędziowie: KOZIŃSKI Krzysztof MALISZEWSKI Łukasz Delegat: |
27:23 (15:12) Protokół >>> |
26 | 2024-04-07 12:00:00 | Enea Orlęta Zwoleń | MTS Lider Radom | Sędziowie: — — — — Delegat: |
22:29 (10:16) Protokół >>> |
27 | 2024-04-06 11:30:00 | SKF ORLEN Wisła I Płock | UKS Niedźwiadek Węgrów | Sędziowie: — — SANDURSKI Bartosz Delegat: |
37:13 (20:5) Protokół >>> |
Kolejka 10 / 2024-04-14 |
|||||
28 | 2024-04-14 13:00:00 | UKS Diament Ostrołęka | SKF ORLEN Wisła I Płock | Sędziowie: DMOWSKI Sławomir — — Delegat: |
27:37 (10:17) Protokół >>> |
29 | 2024-04-14 12:00:00 | UKS Niedźwiadek Węgrów | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: — — — — Delegat: |
25:34 (13:18) Protokół >>> |
30 | 2024-04-13 15:00:00 | MTS Lider Radom | SKF ORLEN Wisła II Płock | Sędziowie: — — KOTOWICZ Mikołaj Delegat: |
30:22 (20:11) Protokół >>> |
Klasyfikacja strzelców
Miejsce | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
1 | Aleksander HEJZA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 66 | |
2 | Mak TERZIĆ | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 66 | |
3 | Robert LASEK | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 65 | |
4 | Krystian KAMIŃSKI | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 63 | |
5 | Maciej GŁAŻEWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 58 | |
6 | Jakub GORZKIEWICZ | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 56 | |
7 | Mateusz HEJZA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 49 | |
8 | Wiktor WOJCIESZEK | MTS Lider Radom | 9 | 49 | |
9 | Szymon WOJDYNA | UKS Diament Ostrołęka | 5 | 45 | |
10 | Bartosz KRAWCZYK | MTS Lider Radom | 9 | 41 | |
11 | Szymon MARCZAK | SKF ORLEN Wisła I Płock | 10 | 41 | |
12 | Mohammed BA FADHL | MTS Lider Radom | 9 | 40 | |
13 | Filip SAŁBUT | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 39 | |
14 | Adam SZLOM | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 39 | |
15 | Mieszko RAFALSKI | MTS Lider Radom | 10 | 38 | |
16 | Jakub PAŁGAN | MTS Lider Radom | 10 | 37 | |
17 | Adam DAMAZIAK | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 35 | |
18 | Dawid BUŚKO | UKS Niedźwiadek Węgrów | 9 | 34 | |
19 | Wojciech DOMINIK | UKS Niedźwiadek Węgrów | 9 | 34 | |
20 | Konrad MARKIEWICZ | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 34 | |
21 | Kacper ZYGMUNT | UKS Niedźwiadek Węgrów | 8 | 31 | |
22 | Mateusz SZMIGA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 30 | |
23 | Karol ŚWITKIEWICZ | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 30 | |
24 | Kacper KURKUS | UKS Niedźwiadek Węgrów | 5 | 29 | |
25 | Adam SŁOMSKI | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 26 | |
26 | Julian GRZEBINOGA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 7 | 24 | |
27 | Franciszek KASPEROWSKI | MTS Lider Radom | 9 | 23 | |
28 | Szymon MACHNIO | MTS Lider Radom | 9 | 23 | |
29 | Karol KANIA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 10 | 22 | |
30 | Filip MACIEJCZYK | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 22 | |
31 | Filip KACPRZAK | SKF ORLEN Wisła I Płock | 7 | 21 | |
32 | Marcel FUKSIŃSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 20 | |
33 | Aleks SZYDŁOWSKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 10 | 19 | |
34 | Wiktor GŁUSZEK | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 18 | |
35 | Szymon OSTROWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 18 | |
36 | Bartłomiej GERMEL | UKS Niedźwiadek Węgrów | 7 | 17 | |
37 | Maciej STANIK | MTS Lider Radom | 9 | 15 | |
38 | Dominik WIELGOLEWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 9 | 15 | |
39 | Wojciech JURCZAK | UKS Niedźwiadek Węgrów | 9 | 14 | |
40 | Alan RUTKOWSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 9 | 14 | |
41 | Borys PLAGA | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 13 | |
42 | Swiatoslaw ANTONIUK | UKS Diament Ostrołęka | 9 | 12 | |
43 | Jakub GOŁOŚ | UKS Niedźwiadek Węgrów | 9 | 12 | |
44 | Jan JĘDRZEJEWSKI | MTS Lider Radom | 7 | 12 | |
45 | Paweł POŁASKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 8 | 12 | |
46 | Mikołaj WARSZAWSKI | MTS Lider Radom | 10 | 12 | |
47 | Kacper PAJDA | UKS Niedźwiadek Węgrów | 9 | 10 | |
48 | Antoni SOWIŃSKI | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 10 | |
49 | Nikodem GIELNIOWSKI | MTS Lider Radom | 5 | 9 | |
50 | Adam SZPAKOWSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 8 | 9 | |
51 | Filip ZALEWSKI | SKF ORLEN Wisła II Płock | 8 | 9 | |
52 | Julian PIETRAS | MTS Lider Radom | 2 | 8 | |
53 | Gabriel PRUSACZYK | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 8 | |
54 | Tomasz ROGALSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 7 | 8 | |
55 | Oktawian WIŚNIEWSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 8 | 8 | |
56 | Krzysztof JABŁOŃSKI | UKS Diament Ostrołęka | 9 | 7 | |
57 | Piotr SZYMCZYK | UKS Diament Ostrołęka | 3 | 7 | |
58 | Igor WIERZBICKI | Enea Orlęta Zwoleń | 7 | 7 | |
59 | Gabriel BŁASZCZAK | SKF ORLEN Wisła II Płock | 10 | 6 | |
60 | Aleksander FERENC | UKS Diament Ostrołęka | 2 | 5 | |
61 | Łukasz MIERZEJEWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 4 | 5 | |
62 | Wojciech NOCH | SKF ORLEN Wisła II Płock | 7 | 5 | |
63 | Bartosz PIERZCHAŁA | SKF ORLEN Wisła II Płock | 9 | 5 | |
64 | Błażej URBAŃSKI | SKF ORLEN Wisła I Płock | 2 | 5 | |
65 | Mateusz BYCZKOWSKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 6 | 4 | |
66 | Miłosz GLEBA | UKS Diament Ostrołęka | 7 | 4 | |
67 | Aleksander MULAWKA | UKS Diament Ostrołęka | 10 | 4 | |
68 | Kacper STOJAK | UKS Diament Ostrołęka | 9 | 4 | |
69 | Jakub BRYK | SKF ORLEN Wisła II Płock | 8 | 3 | |
70 | Mikołaj GIERŁOWSKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 7 | 3 | |
71 | Bartosz MYSERA | SKF ORLEN Wisła I Płock | 5 | 3 | |
72 | Oliwier OLEKSIAK | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 3 | |
73 | Adam OLEWNIK | SKF ORLEN Wisła II Płock | 2 | 3 | |
74 | Dawid SADOWSKI | MTS Lider Radom | 6 | 3 | |
75 | Bartłomiej WAWRZAK | Enea Orlęta Zwoleń | 5 | 3 | |
76 | Kacper WIELGOS | UKS Diament Ostrołęka | 2 | 3 | |
77 | Igor BORKOWSKI | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 2 | |
78 | Jakub LEWICKI | MTS Lider Radom | 7 | 2 | |
79 | Ksawery POPOWSKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 7 | 2 | |
80 | Rafał SKRZYPCZAK | MTS Lider Radom | 7 | 2 | |
81 | Piotr SZWARCBERGER | MTS Lider Radom | 5 | 2 | |
82 | Wiktor BUDZISZEWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 2 | 1 | |
83 | Jan KOŻUCHOWSKI | SKF ORLEN Wisła II Płock | 8 | 1 | |
84 | Oliwier LINOWSKI | SKF ORLEN Wisła II Płock | 8 | 1 | |
85 | Borys PIASECKI | UKS Niedźwiadek Węgrów | 2 | 1 | |
86 | Marcel PIECHOTA | SKF ORLEN Wisła II Płock | 4 | 1 | |
87 | Damian RYBAK | UKS Niedźwiadek Węgrów | 8 | 1 | |
88 | Szymon SZCZĘSNY | UKS Niedźwiadek Węgrów | 4 | 1 | |
89 | Błażej DĄBKOWSKI | UKS Diament Ostrołęka | 3 | 0 | |
90 | Krystian WIERCIŃSKI | MTS Lider Radom | 5 | 0 |