AKTUALIZACJA z dnia 16.04.2021 r. – KOMUNIKAT nr 14 KGiD WMZPR dot. rozgrywek barażowych Juniorów Młodszych

16 kwietnia 2021

KOMUNIKAT nr 14 KGiD WMZPR

AKTUALIZACJA z dnia 16.04.2021 r.

dot. rozgrywek barażowych Juniorów Młodszych

1. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że do rozgrywek barażowych w kategorii Juniorów Młodszych Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, zgłosiły się następujące trzy drużyny:
– UKPR Agrykola Warszawa
– SKF Wisła I Płock
– SKF Wisła II Płock

Na podstawie osiągniętych wyników i końcowej tabeli rozgrywek w kategorii Juniorów Młodszych WMZPR pierwsze miejsce i bezpośredni awans do rozgrywek szczebla centralnego uzyskał zespół AZS AWF Warszawa, natomiast drugie miejsce i uprawnienia do bycia gospodarzem turnieju barażowego uzyskała drużyna:

2. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że na podstawie wyników Rozgrywek Juniorów Młodszych oraz Zasad baraży w Rozgrywkach Młodzieżowych WMZPR zatwierdzonych uchwałą Prezydium WMZPR nr 02/2019 z dnia 09.01.2019 r. przeprowadzone zostaną rozgrywki barażowe z udziałem trzech zespołów.

3. Turniej barażowy, którego organizatorem będzie UKPR Agrykola Warszawa odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2021 r. (niedziela) z następującym programem gier:
Br1:         UKPR Agrykola Warszawa      –          SKF Wisła II Płock
Br2:         SKF Wisła I Płock                     –          SKF Wisła II Płock
Br3:         UKPR Agrykola Warszawa      –          SKF Wisła I Płock

4. Czas gry 2 x 25 minut z 10-cio minutową przerwą – czas przerwy pomiędzy poszczególnymi spotkaniami – 20 minut.

5. Wyznaczona zostaje obligatoryjna godzina rozpoczęcia turnieju:
nie wcześniej niż godzina 12.00 i nie później niż godz. 14.00.

6. Awans do rozgrywek na szczeblu ZPRP poza drużyną, która zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, wywalczy z II-go miejsca zwycięzca turnieju barażowego, natomiast w przypadku przyznania WMZPR dodatkowego miejsca w 1/16 MP, będzie to drużyna, która wywalczyła II miejsce w barażach.

7. Komisja Sędziowska WMZPR wyznaczy obsadę sędziowską z zachowaniem zasady, że będzie ona składać się z arbitrów niepochodzących z miejscowości zespołów uczestniczących w rozgrywkach barażowych w danej kategorii.

8. W pozostałych sprawach organizacyjnych obowiązują Zasady Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP na sezon 2020/2021, w szczególności załącznik nr 2 do tych Zasad.