Chcesz w swoim otoczeniu “zRęcznie zakręcić na piasku”?

28 lutego 2024

Jeszcze tylko do poniedziałku 4 marca Związek Piłki Ręcznej w Polsce przyjmuje zgłoszenia do udziału w projekcie “zRęcznie kręcimy na piasku”. To propozycja zajęć z piłki ręcznej plażowej dla młodych adeptów szczypiorniaka.

Program obejmuje prowadzenie zajęć z piłki ręcznej plażowej (2 x 1,5h tygodniowo) od maja do sierpnia 2024 roku. Skierowany jest do klubów i szkół, a w zajęciach mogą wziąć udział zawodniczki i zawodnicy z roczników 2009 – 2012 i młodsi.

Jak czytamy na zprp.pl, celem programu jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zapoznawanie z piłką ręczną plażową i jej popularyzacja.

“zRęcznie kręcimy na piasku” to projekt, który powstał w 2018 roku i jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach realizacji zadań programu “Sport Wszystkich Dzieci”, finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Ilość miejsc jest ograniczona i zależna od wysokości przyznanych środków. Zgłoszenia do 4 marca. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres plazowka@zprp.org.pl

Joma