KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK (ROCZNIK 2009)
KONSULTACJĘ SELEKCYJNĄ
–
Partnerem Kadr Wojewódzkich jest Samorząd Województwa Mazowieckiego
–
Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2009) na konsultację selekcyjną, która odbędzie się w Warszawie w dniach 20.05.2023 r. oraz 21.05.2023 r. (małe zmiany dotyczące powołań na poszczególne dni i dołączone zostały dodatkowe zawodniczki z UKS Dwójka Małkinia Górna, KS AZS AWF Warszawa i AS Fit Camp Warszawa)
–
Lista uczestników zgrupowania – konsultacji na dzień 20.05.2023 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub | Uwagi |
1 | Gecewicz Lidia | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
2 | Kida Adrianna | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
3 | Odolczyk Weronika | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
4 | Pawłowska Lena | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
5 | Rutkowska Kaja | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
6 | Sałasińska Izabela | 2009 | KS Victoria Piaseczno | |
7 | Uśniacka Natasza | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
8 | Wolszczak Sandra | 2010 | KS Victoria Piaseczno | |
9 | Cegiełka Julia | 2009 | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
10 | Osińska Maja | 2009 | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
11 | Szczurowska Malwina | 2009 | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
12 | Żuber Aleksandra | 2009 | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
13 | Cygan Klara | 2009 | UKS Rusiec | |
14 | Frątkiewicz Zofia | 2009 | UKS Rusiec | |
15 | Głowacka Zuzanna | 2009 | UKS Rusiec | |
16 | Kuśmierzak Nikola | 2010 | UKS Rusiec | |
17 | Przystupa Magdalena | 2009 | UKS Rusiec | |
18 | Stochlak Wanda | 2010 | UKS Rusiec | |
19 | Pisarska Blanka | 2009 | UKS SP1 Wyszków | |
20 | Chodyra Klaudia | 2009 | MKRS Wisła Maciejowice | |
21 | Przybysz Sara | 2009 | MKRS Wisła Maciejowice | |
22 | Zembrzuska Gabriela | 2009 | KS Zawkrze Mława | |
23 | Ołtarzewska Otylia | 2009 | KS AZS AWF Warszawa | |
24 | Dzierżawska Liliana | 2009 | KS AZS AWF Warszawa | |
25 | Luchowska Antonina | 2010 | KS AZS AWF Warszawa | |
26 | Krok Zuzanna | 2010 | AS Fit Camp Warszawa | |
27 | Krupa Helena | 2010 | AS Fit Camp Warszawa |
–
Lista uczestników zgrupowania – konsultacji na dzień 21.05.2023 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub | Uwagi |
1 | Czumaj Sara | 2009 | KPR ROKiS Radzymin | |
2 | Gawryś Zuzanna | 2009 | KPR ROKiS Radzymin | |
3 | Karpińska Hanna | 2009 | KPR ROKiS Radzymin | |
4 | Wojtas Karolina | 2009 | KPR ROKiS Radzymin | |
5 | Wójcik Sylwia | 2009 | KPR ROKiS Radzymin | |
6 | Burlikowska Bianka | 2009 | MKS Marcovia Marki | |
7 | Paciorek Izabela | 2009 | MKS Marcovia Marki | |
8 | Piskorska Marta | 2009 | MKS Marcovia Marki | |
9 | Sawicka Agata | 2009 | MKS Marcovia Marki | |
10 | Baczyńska Lena | 2009 | MKS Pogoń Siedlce | |
11 | Jarosiewicz Aleksandra | 2009 | MKS Pogoń Siedlce | |
12 | Oknińska Sandra | 2009 | MKS Pogoń Siedlce | |
13 | Szczepanik Patrycja | 2010 | MKS Pogoń Siedlce | |
14 | Angełow Julia | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
15 | Bień Łucja | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
16 | Bliszczyk Weronika | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
17 | Cichańska Aleksandra | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
18 | Kriachek Miroslava | 2010 | UKPR Agrykola Warszawa | |
19 | Lorens Maria | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
20 | Roszkowska Michalina | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
21 | Tokarska Zuzanna | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
22 | Troszkiewicz-Krzyczkowska Kalina | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
23 | Warecka Ewa | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
24 | Warecka Gabriela | 2009 | UKPR Agrykola Warszawa | |
25 | Bąk Maria | 2009 | APR Radom | |
26 | Bieniek Kamila | 2010 | APR Radom | |
27 | Kruszewska Dagmara | 2010 | UKS Dwójka Małkinia Górna | |
28 | Godlewska Justyna | 2010 | UKS Dwójka Małkinia Górna | |
29 | Budziszewska Maja | 2010 | UKS Dwójka Małkinia Górna | |
30 | Dobies Wiktoria | 2010 | UKS Dwójka Małkinia Górna |
–
– Zbiórka zawodniczek w dniu 20.05.2023 r. o godzinie 12:30 w Warszawie, ul. Gorlicka 3, Hala Sportowa przy SP 280
– Zbiórka zawodniczek w dniu 21.05.2023 r. o godzinie 09:30 w Warszawie, ul. Gorlicka 3, Hala Sportowa przy SP 280
– Zawodniczki powinny posiadać ze sobą:
+++ badania lekarskie (kserokopia)
+++ sprzęt sportowy
+++ wypełnione oświadczenie dotyczące danych osobowych
+++ wypełnione oświadczenie i zgody WMZPR
– Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w zgrupowaniu do trenera głównego do dnia 15.05.2023 r.
KADRA SZKOLENIOWA:
Alicja Salamońska – Trener Główny, e-mail: alka7373@interia.pl , tel. 502 062349
Patrycja Rybak – Trener Asystent
Milena Zamęcka – Trener Asystent
Robert Bliszczyk – Trener Współpracujący
Pliki do pobrania:
Oświadczenie i zgody do WMZPR – 2023
Oświadczenie dane osobowe 2023