KOMUNIKAT nr 10 KGiD WMZPR z dnia 11.01.2019 r. dot. rozgrywek barażowych juniorów

11 stycznia 2019

KOMUNIKAT nr 10 KGiD WMZPR z dnia 11.01.2019 r.

dot. rozgrywek barażowych juniorów

1. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że na podstawie wyników Rozgrywek Juniorów oraz Zasad baraży w Rozgrywkach Młodzieżowych WMZPR zatwierdzonych uchwałą Prezydium WMZPR nr 02/2019 z dnia 09.01.2019 r. przeprowadzone zostaną rozgrywki barażowe z udziałem czterech zespołów.

1. Turniej barażowy, którego organizatorem będzie UKS Nike Ciechanów odbędzie się w dniu 20 stycznia 2019 r. (niedziela) z następującym programem gier:

P1:    UKS Nike Ciechanów           –          KS Uniwersytet Radom

P2:    UKPR Agrykola Warszawa   –          AZS AWF Warszawa

Mecz o 3 miejsce:   Przegrany z P1           –           Przegrany z P2,

Finał:                       Zwycięzca z P1          –           Zwycięzca z P2,

1. Czas gry 2 x 25 minut z 10-cio minutową przerwą – czas przerwy pomiędzy poszczególnymi spotkaniami – 20 minut.

1. Wyznaczona zostaje obligatoryjna godzina rozpoczęcia turnieju -nie wcześniej niż godzina 11.00 i nie później niż godz. 13.00.

1. Awans do rozgrywek na szczeblu ZPRP poza drużyną, która zajmie pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, wywalczy z II-go miejsca zwycięzca turnieju barażowego, natomiast w przypadku przyznania WMZPR dodatkowego miejsca w 1/16 MP, będzie to drużyna, która wywalczyła II miejsce w barażach.

1. Komisja Sędziowska WMZPR wyznaczy obsadę sędziowską z zachowaniem zasady, że będzie ona składać się z arbitrów nie pochodzących z miejscowości zespołów uczestniczących w rozgrywkach barażowych w danej kategorii.

1. W pozostałych sprawach organizacyjnych obowiązują Zasady Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP na sezon 2018/2019, w szczególności załącznik nr 2 do tych Zasad. Natomiast szczególne przypadki dotyczące weryfikacji tabel wyjaśnia Pismo Komisarza Rozgrywek ZPRP, które stanowi załącznik do niniejszego komunikatu.