KOMUNIKAT nr 18 KGiD WMZPR z dnia 03.03.2022 r. dot. rozgrywek barażowych Juniorek Młodszych – AKTUALIZACJA

9 marca 2022

KOMUNIKAT nr 18 KGiD WMZPR z dnia 03.03.2022 r.

dot. rozgrywek barażowych Juniorek Młodszych – AKTUALIZACJA

 

1. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że do rozgrywek barażowych w kategorii Juniorek Młodszych Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej zgłosiła się następująca drużyna:
– KPR ROKiS Radzymin

Na podstawie osiągniętych wyników i końcowej tabeli rozgrywek w kategorii Juniorek Młodszych WMZPR pierwsze miejsce i bezpośredni awans do rozgrywek szczebla centralnego uzyskał zespół PreZero APR Radom, drugie miejsce zajął zespół NLO SMS ZPRP Płock (nie bierze udziału w rozgrywkach centralnych), natomiast trzecie miejsce i uprawnienia do udziału w rozgrywkach barażowych uzyskała drużyna:
– MKS Karczew

2. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że na podstawie wyników Rozgrywek Juniorek Młodszych oraz Zasad baraży w Rozgrywkach Młodzieżowych WMZPR zatwierdzonych uchwałą Prezydium WMZPR nr 02/2019 z dnia 09.01.2019 r. przeprowadzone zostaną rozgrywki barażowe z udziałem dwóch zespołów.

3. i 4. Rozgrywki barażowe na wniosek MKS Karczew zostaną przeprowadzone w systemie jednego spotkania (bez rewanżu). Po uzgodnieniach z klubami gospodarzem spotkania w dniu 12.03.2022 r. /sobota/ będzie klub, którego drużyna prawo do udziału w rozgrywkach barażowych uzyskała na skutek posiadania jednego lub więcej zawodników – uczniów Szkół Mistrzostwa Sportowego ZPRP – KPR ROKiS Radzymin.
Termin spotkania: 12.03.2022 r. godz. 17:30,
Miejsce: Hala ROKiS Radzymin, ul. Jana Pawła II 55 w Radzyminie.

3. Gospodarzem pierwszego meczu w dniu 12.03.2022 r. /sobota/ będzie klub, którego drużyna prawo do udziału w rozgrywkach barażowych uzyskała na skutek posiadania jednego lub więcej zawodników – uczniów Szkół Mistrzostwa Sportowego ZPRP – KPR ROKiS Radzymin.

4. Gospodarzem drugiego meczu w dniu 13.03.2022 r. /niedziela/ lub 14.03.2022 r. /poniedziałek/, będzie klub, którego drużyna zajęła trzecie miejsce w zasadniczej części rozgrywek – MKS Karczew.

5. Czas gry 2 x 30 minut z 10-cio minutową przerwą.

6. Awans do rozgrywek na szczeblu ZPRP poza drużyną, która zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, wywalczy z II-go miejsca zwycięzca rozgrywek barażowych, natomiast w przypadku przyznania WMZPR dodatkowego miejsca w 1/16 rozgrywek centralnych w danej kategorii, będzie to drużyna, która wywalczyła III miejsce w ostatecznej klasyfikacji rozgrywek wojewódzkich.

7. W pozostałych sprawach organizacyjnych obowiązują Zasady Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP na sezon 2021/2022, w szczególności załącznik nr 2 do tych Zasad.

 

 

Komisarz Rozgrywek WMZPR
Dawid Langowski

Przewodniczący KGiD WMZPR
Piotr Włoskiewicz

Joma