KOMUNIKAT nr 19 KGiD WMZPR z dnia 07.03.2022 r. dot. rozgrywek Chłopców

7 marca 2022

KOMUNIKAT nr 19 KGiD WMZPR

z dnia 07.03.2022 r.

dot. rozgrywek młodzieżowych w kategorii Chłopców

 

1. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej przedstawia oficjalny terminarz gier II Fazy rozgrywek w kategorii Chłopców:
– Chłopcy Grupa F i P – terminarz 2021/2022
KGiD WMZPR przypomina, że zgodnie z zatwierdzonymi systemami rozgrywek w w/w kategorii awans do Grupy F o miejsca I – VI uzyskały po 3 najlepsze zespoły z Grup A i B bez zaliczania wyników z I Fazy rozgrywek, a pozostałe zespoły biorą udział w rozgrywkach w Grupie P o miejsca VII – X również bez zaliczania wyników z I Fazy rozgrywek.

2. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej dodatkowo informuje, że jeśli zespoły z Grupy P są zainteresowane, to ich rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w systemie turniejowym 4 – rundowym, w wyniku czego doszłyby jeszcze 3 turnieje, a gospodarzami dodatkowych turniejów byliby AS Fit Camp Warszawa, SCKS Jurand Ciechanów i UKPR Agrykola Warszawa (łącznie każdy zespół w grupie P zagrałby wtedy 12 spotkań zamiast 6).

3. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej przypomina, że od sezonu 2021/2022 w rozgrywkach Grup P (zespoły, które nie uzyskały awansu do fazy finałowej) w każdej kategorii wiekowej (w której są rozgrywane) zwycięzca otrzyma Puchar Prezesa WMZPR.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z
Komisarzem Rozgrywek WMZPR Dawidem Langowskim
(tel. 575-404-401, e-mail: langowski@wmzpr.pl).

 

Komisarz Rozgrywek WMZPR
Dawid Langowski

Przewodniczący KGiD WMZPR
Piotr Włoskiewicz

Joma