KOMUNIKAT nr 20 KGiD WMZPR z dnia 21.03.2022 r. dot. rozgrywek barażowych Juniorów Młodszych – AKTUALIZACJA

21 marca 2022

KOMUNIKAT nr 20 KGiD WMZPR

z dnia 21.03.2022 r. – AKTUALIZACJA

dot. rozgrywek barażowych Juniorów Młodszych

 

1. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że do rozgrywek barażowych w kategorii Juniorów Młodszych Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, zgłosiło się następujących pięć drużyn:
– KS AZS AWF Warszawa
– SKF Wisła Płock
– SKF Wisła II Płock
– UKPR Agrykola Warszawa
– UKPR II Agrykola Warszawa

Na podstawie aktualnych wyników rozgrywek w kategorii Juniorów Młodszych WMZPR pierwsze miejsce i bezpośredni awans do rozgrywek szczebla centralnego uzyskał zespół KS AZS AWF Warszawa, natomiast drugie miejsce i uprawnienia do bycia gospodarzem turnieju barażowego uzyskała drużyna:
– SKF Wisła Płock

2. Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że na podstawie wyników Rozgrywek Juniorów Młodszych oraz Zasad baraży w Rozgrywkach Młodzieżowych WMZPR zatwierdzonych uchwałą Prezydium WMZPR nr 18/2021 z dnia 15.12.2021 r. przeprowadzone zostaną rozgrywki barażowe z udziałem czterech zespołów.

3. Turniej barażowy, którego organizatorem będzie SKF Wisła Płock odbędzie się w dniu 27 marca 2022 r. (niedziela), natomiast dokładny program gier zostanie przedstawiony w dniu 21.03.2022 r., czyli niezwłocznie po rozegraniu zaległych spotkań.

Br1:         SKF Wisła Płock                      –          SKF Wisła II Płock
Br2:        UKPR Agrykola Warszawa    –          UKPR Agrykola II Warszawa
Br3:         Zwycięzca Br1                         –          Zwycięzca Br2

 4. Czas gry 2 x 25 minut z 10-cio minutową przerwą – czas przerwy pomiędzy poszczególnymi spotkaniami – 30 minut.

5. Wyznaczona zostaje obligatoryjna godzina rozpoczęcia turnieju:
nie wcześniej niż godzina 11.00 i nie później niż godz. 14.00.

6. Awans do rozgrywek na szczeblu ZPRP poza drużyną, która zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, wywalczy z II-go miejsca zwycięzca turnieju barażowego, natomiast w przypadku przyznania WMZPR dodatkowego miejsca w 1/16 rozgrywek centralnych w danej kategorii, będzie to drużyna, która wywalczyła III miejsce w ostatecznej klasyfikacji rozgrywek wojewódzkich.

7. W pozostałych sprawach organizacyjnych obowiązują Zasady Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP na sezon 2021/2022, w szczególności załącznik nr 2 do tych Zasad.

8. Oczekujemy na zawiadomienie turniejowe gospodarza turnieju barażowego.

 

Komisarz Rozgrywek WMZPR
Dawid Langowski

Przewodniczący KGiD WMZPR
Piotr Włoskiewicz

Joma