Kursokonferencja szkoleniowa 2021 uprawniająca do uzyskania licencji trenerskiej „C” i “B” – zakończenie przyjmowania zgłoszeń ! ! !

24 sierpnia 2021

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje o zakończeniu przyjmowania zgłoszeń i zamknięciu listy uczestników wrześniowej Kursokonferencji szkoleniowej trenerów ! ! !

 

W czwartek /26.08.2021 r./ zostanie do wszystkich zakwalifikowanych uczestników wysłana oficjalna wiadomość mailowa o przyjęciu na Kursokonferencję razem z Komunikatem zawierającym szczegółowy godzinowy harmonogram zajęć.

Do zobaczenia ! ! !

 

– – – – – – – – – – – – – – –

W dniach 3 – 5 września 2021 r. (piątek – niedziela) w Warszawie odbędzie się kursokonferencja szkoleniowa, której ukończenie będzie uprawniało do uzyskania licencji trenerskiej „C” i „B” w sezonie 2021/2022.

Kursokonferencja odbędzie się na terenie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.

Konferencja C i B jest adresowana do osób zainteresowanych szkoleniem dzieci i młodzieży w piłce ręcznej (instruktorów i trenerów), nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów piłki ręcznej. Jej ukończenie uprawnia do ubiegania się lub do przedłużenia licencji trenerskiej kategorii C i B osobom posiadającym kwalifikacje trenera lub instruktora.

Zapraszamy do udziału!

– – – – – – – – – – – – – – –

 

pdf_icon Aktualny Komunikat organizacyjny >>>

pdf_icon Formularz zgłoszenia >>>

word_icon Formularz zgłoszenia >>>

Joma