Reprezentacja Mazowsza została mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2026 w piłce ręcznej dziewcząt, pewnie pokonując w finale drużynę Śląskiego 39:27. Mazowszanki od początku turnieju prezentowały znakomitą formę i również w decydującym spotkaniu całkowicie kontrolowały przebieg gry.
W drodze do złotego medalu zespół z Mazowsza wygrał wcześniej fazę grupową oraz wysoko zwyciężył w półfinale z Łódzkim 39:20. Wielkie gratulacje należą się trener Patrycji Rybak, całemu sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim zawodniczkom za znakomitą pracę, zaangażowanie i fantastyczny wynik osiągnięty podczas całego turnieju.
Brązowy medal wywalczyła reprezentacja Wielkopolskiego, która w meczu o trzecie miejsce pokonała Łódzkie 29:23.


