Po medal dziewczyny! PreZero APR Radom przed szansą na historyczny sukces

22 lutego 2024

W piątek 23 lutego rozpoczyna się Final Four Mistrzostw Polski Juniorek. Trzymamy kciuki za szczypiornistki PreZero APR Radom, które przed własnymi kibicami, chcą spełnić marzenia.

Podopieczne Adriana Kondraciuka rozpoczną zmagania meczem półfinałowym z MKS Victoria Świebodzice. Oba zespoły spotkały się już w 1/8 finału. Wtedy górą okazały się zawodniczki ze Świebodzic, które wygrały 33:27.

Jeśli radomianki pokonają pierwszą przeszkodę, w finale trafią na MKS PR Gniezno albo SPR Pogoń 1945 Zabrze. Z tym drugim zespołem Wilcza Wataha poradziła sobie doskonale w 1/4 finału, wygrywając wysoko 28:18. Gospodynie turnieju finałowego liczą na wsparcie kibiców: – Pierwszy akt walki o Mistrzostwo Polski w piątek. Nie może Was zabraknąć! Razem zdobądźmy medal dla Radomia!

Final Four Mistrzostw Polski Juniorek odbędzie się w Hali Uniwersytetu Radomskiego, ul. Chrobrego 29C. Transmisje na żywo z wszystkich meczów będą dostępne bez opłat na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube. Oglądaj TUTAJ.

Joma