KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW (ROCZNIK 2007)
ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE
Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2007) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Ostrołęce w dniach:
- 28-29.08.2021 r. – grupa 1
- 30-31.08.2021 r. – grupa 2
Zgrupowanie w dniach 28-29.08.2021 r.- grupa 1
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Bieniek Gabriel | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
2 | Minota Maciej | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
3 | Szelkowski Bartosz | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
4 | Żebrowski Kacper | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
5 | Frydrychowicz Bartosz | 2007 | MKS Mazur Sierpc |
6 | Trzaskowski Jakub | 2007 | MTS Lider Radom |
7 | Komorowski Szymon | 2007 | UKS Nike Ciechanów |
8 | Kaliszewski Bartosz | 2007 | UKS Nike Ciechanów |
9 | Jakóbowski Bartosz | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
10 | Karkut Franciszek | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
11 | Krawczyk Tomasz | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
12 | Giderewicz Franciszek | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
13 | Świątek Igor | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
14 | Ziętkowski Casper | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
15 | Chojnacki Igor | 2007 | UKS Wilanowia Warszawa |
16 | Góryn Michał | 2007 | UKS Wilanowia Warszawa |
17 | Resiak Eryk | 2007 | KS Warszawianka Warszawa |
18 | Mazuruk Bartłomiej | 2007 | KS Warszawianka Warszawa |
19 | Domagała Igor | 2007 | KS Orlęta Zwoleń |
20 | Maciejczyk Kacper | 2007 | KS Orlęta Zwoleń |
Lista REZERWOWA w dniach 28-29.08.2021 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Rulka Szymon | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
2 | Gołacki Antoni | 2007 | UKPR Agrykola Warszawa |
3 | Jędrzejewski Rafał | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
4 | Sienkiewicz Maksymilian | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
5 | Sobolewski Kacper | 2007 | MTS Lider Radom |
6 | Wójcik Filip | 2007 | MTS Lider Radom |
7 | Małaczek Paweł | 2007 | MTS Lider Radom |
8 | Siek – Grzesik Łukasz | 2007 | KS Orlęta Zwoleń |
Zgrupowanie w dniach 30-31.08.2021 r. – grupa 2
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Pokusa Franciszek | 2007 | KS Victoria Piaseczno |
2 | Proń Leon | 2007 | KS Victoria Piaseczno |
3 | Bednarek Mateusz | 2007 | KS Victoria Piaseczno |
4 | Kędzierski Konrad | 2007 | MUKS 21 Płock |
5 | Głowacki Filip | 2007 | MUKS 21 Płock |
6 | Szatkowski Marcel | 2007 | SKF Wisła Płock |
7 | Baczyński Szymon | 2007 | SKF Wisła Płock |
8 | Szczepański Filip | 2007 | SKF Wisła Płock |
9 | Ostrowski Jonatan | 2007 | SKF Wisła Płock |
10 | Wochowski Bartosz | 2007 | SKF Wisła Płock |
11 | Grobelski Igor | 2007 | SKF Wisła Płock |
12 | Minota Krzysztof | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
13 | Głażewski Adam | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
14 | Woś Sebastian | 2007 | UKS Diament Ostrołęka |
15 | Włoszczyzna Jacek | 2007 | Akademia Sportu Wesoła |
16 | Baksik Miłosz | 2007 | Akademia Sportu Wesoła |
17 | Tarkowski Igor | 2007 | UKS Szczypiorniak Lesznowola |
18 | Maciejek Tomasz | 2007 | UKS Szczypiorniak Lesznowola |
19 | Kurkus Jakub | 2007 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
20 | Połaski Wojciech | 2007 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
Lista REZERWOWA w dniach 30-31.08.2021 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
1 | Dolny Jakub | 2007 | SKF Wisła Płock |
2 | Raczkowski Aleksander | 2007 | SKF Wisła Płock |
3 | Głowacki Kacper | 2007 | MUKS 21 Płock |
4 | Gralewski Jakub | 2007 | MUKS 21 Płock |
5 | Krupiński Szymon | 2007 | MUKS 21 Płock |
6 | Majewski Maciej | 2007 | Akademia Sportu Wesoła |
7 | Tabor Wiktor | 2007 | UKS Niedźwiadek Węgrów |
8 | Kosiorek Bartłomiej | 2007 | MKS Mazur Sierpc |
- Zakwaterowanie i wyżywienie – Internat I LO w Ostrołęce, ul. Traugutta 1,
- Koszt udziału w zgrupowaniu 50 zł (płatne gotówką w dniu przyjazdu)
- Zbiórka:
- Grupa 1- w dniu 28.08. 2021 r. godz. 9:45, Internat I LO w Ostrołęce, ul. Traugutta 1
- Grupa 2- w dniu 30.08.2021 r. godz. 9:45, Internat I LO w Ostrołęce, ul. Traugutta 1
- Zawodnicy powinni posiadać:
- badania lekarskie (kserokopia)
- sprzęt sportowy do treningów na sali i w terenie,
- wypełnioną ankietę COVID-19
- wypełnione oświadczenie dotyczące danych osobowych WMZPR
- Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w zgrupowaniu do trenera głównego do dnia 23.08.2021 r.
- Ze względu na zagrożenie COVID-19, rodzice/ opiekunowie nie mogą uczestniczyć w zajęciach jako obserwatorzy.
KADRA SZKOLENIOWA:
Radosław Bloch- Trener główny, Tel. 503 457 192, e-mail: radbloc@gmail.com
Łukasz Świątek- Trener asystent
Radosław Żebrowski- Trener współpracujący
Dokumenty do pobrania:
Ankieta uczestnika niepełnoletniego
Oświadczenie dotyczące danych osobowych