“Razem stworzymy niezapomnianą imprezę”. Final Four MP Juniorek zawita do Radomia

14 lutego 2024

PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom zorganizuje Final Four Mistrzostw Polski Juniorek. Związek Piłki Ręcznej w Polsce pozytywnie ocenił aplikację radomskiego klubu, który jako jedyny zdecydował się na organizację turnieju.

Półfinalistki Mistrzostw Polski Juniorek poznaliśmy w ubiegły weekend. Promocję do turnieju finałowego wywalczyły drużyny MKS PR Gniezno, PreZero APR Radom, MKS Victoria Świebodzice i SPR Pogoń 1945 Zabrze.

– Po raz kolejny otrzymaliśmy szansę walki o medale przed własną, najgłośniejszą w Polsce publicznością. Razem stworzymy niezapomnianą, najlepszą imprezę sportową roku. Liczymy na Was – czytamy na facebookowym profilu PreZero APR Radom.

Przypomnijmy, że radomianki wygrały wszystkie mecze w turnieju ćwierćfinałowym. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonały SPR Pogoń 1945 Zabrze 28:18. W kolejnym meczu nie dały szans Koronie Handball Kielce, wygrywając wysoko 32:16, natomiast w ostatniej najbardziej zaciętej konfrontacji okazały się lepsze od SSPR Szczypiorniak – Ustka. Radomianki zwyciężyły 29:27.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek zaplanowano od 23 do 24 lutego w Hali Uniwersytetu Radomskiego, ul. Chrobrego 29C. Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązał współpracę z TVCOM.pl w zakresie przeprowadzenia transmisji internetowych z tego wydarzenia. Transmisje na żywo z wszystkich meczów będą dostępne bez opłat na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube.