Reprezentant Mazowsza powołany na międzynarodowy Camp „ʀᴇsᴘᴇᴄᴛ ʏᴏᴜʀ ᴛᴀʟᴇɴᴛ”

13 stycznia 2023

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej poinformuje, że zawodnik Sebastian Pieńkowski, na co dzień reprezentujący mazowiecki Klub KS AZS-AWF Warszawa i reprezentant Kadry Polski Juniorów został powołany na międzynarodowy Camp  „RESPECT YOUR TALENT”, organizowany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej EHF.

Camp odbędzie się 27-29 stycznia 2023 r. w Wiedniu. Umożliwia on rozwój osobisty zawodnika pod okiem topowych szczypiornistów, ambasadorów EHF i europejskich ekspertów.

Kilka słów o Campie:

“RESPECT YOUR TALENT promuje holistyczny rozwój karier utalentowanych graczy; na boisku do piłki ręcznej i poza nim. W ramach pionierskiego podejścia programu, najlepsi światowi piłkarze ręczni wspierani przez czołowych ekspertów terenowych inspirują i szkolą młodych sportowców w takich tematach jak kariera dwutorowa, walka z dopingiem, sprawność umysłowa, prawo medialne czy prawo sportowe.

Ponadto program będzie służył jako centralne źródło kompetencji, wspierając europejską rodzinę piłki ręcznej w szkoleniach, badaniach i możliwościach nawiązywania kontaktów w celu wspierania zrównoważonych ścieżek aspirujących graczy.”

Gratulacje Sebastian!

Joma