WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZIKÓW GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Diament Ostrołęka 14 13 1 0 0 447 336 111 39 3
2 SKF Wisła I Płock 14 12 2 0 0 469 357 112 36 6
3 UKPR Agrykola II Warszawa 14 9 5 0 0 464 397 67 27 15
4 Enea Orlęta Zwoleń 14 9 5 0 0 429 397 32 27 15
5 UKS Niedźwiadek Węgrów 14 6 8 0 0 479 490 -11 18 24
6 MTS Lider Radom 14 5 9 0 0 463 461 2 15 27
7 AS Wesoła 14 1 13 0 0 388 516 -128 3 39
8 KS Warszawianka 14 1 13 0 0 361 546 -185 3 39

Terminarz

Kolejka 1 / 2021-11-21

1 2021-11-21 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

37:39 (22:23)
image_icon Protokół >>>
2 2021-11-21 11:00:00 UKS Diament Ostrołęka MTS Lider Radom Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
NIEĆKO Rafał
Delegat:

40:26 (18:10)
pdf_icon Protokół >>>
3 2021-11-21 11:30:00 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

44:26 (24:11)
image_icon Protokół >>>
4 2021-12-02 16:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów AS Wesoła Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

42:29 (24:11)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2021-11-27

5 2021-12-17 16:45:00 UKPR Agrykola II Warszawa AS Wesoła Sędziowie:
BIJAK Weronika
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

42:32 (20:16)
image_icon Protokół >>>
6 2021-11-27 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów
(po zmianie gospodarza)
KS Warszawianka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

45:25 (22:11)
pdf_icon Protokół >>>
7 2021-11-27 13:30:00 MTS Lider Radom SKF Wisła I Płock Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

25:31 (14:16)
pdf_icon Protokół >>>
8 2021-11-27 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

21:28 (10:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2021-11-28

9 2022-03-10 18:00:00 UKS Diament Ostrołęka UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

24:17 (9:11)
pdf_icon Protokół >>>
10 2021-11-28 11:00:00 SKF Wisła I Płock Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
RADZKA Daria
Delegat:

33:20 (15:9)
image_icon Protokół >>>
11 2021-11-28 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider Radom Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

35:32 (17:15)
pdf_icon Protokół >>>
12 2021-11-28 13:00:00 AS Wesoła KS Warszawianka Sędziowie:
MAGDA Leokadia
SZCZEPANIK Kinga
Delegat:

32:35 (17:19)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2021-12-05

13 2021-12-05 10:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa KS Warszawianka Sędziowie:
MAGDA Leokadia
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

39:30 (23:18)
image_icon Protokół >>>
14 2021-12-05 13:30:00 MTS Lider Radom AS Wesoła Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

43:30 (24:17)
pdf_icon Protokół >>>
15 2021-12-05 10:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

35:34 (19:16)
image_icon Protokół >>>
16 2022-01-29 12:00:00 UKS Diament Ostrołęka SKF Wisła I Płock Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

27:20 (13:6)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2021-12-11

17 2022-01-21 18:45:00 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
IGNACZAK Wojciech
SANDURSKI Bartosz
Delegat:

24:29 (12:17)
image_icon Protokół >>>
18 2022-01-18 16:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PATYK Sebastian
Delegat:

22:27 (11:13)
pdf_icon Protokół >>>
19 2021-12-11 10:30:00 Enea Orlęta Zwoleń
(po zmianie gospodarza)
AS Wesoła Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
— —
Delegat:

40:24 (17:10)
image_icon Protokół >>>
20 2021-12-11 11:00:00 KS Warszawianka MTS Lider Radom Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

27:42 (14:23)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2021-12-12

21 2021-12-12 12:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

40:32 (21:19)
image_icon Protokół >>>
22 2021-12-12 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KS Warszawianka Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
— —
Delegat:

33:22 (18:9)
image_icon Protokół >>>
23 2022-02-17 18:00:00 UKS Diament Ostrołęka AS Wesoła Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

38:18 (16:6)
pdf_icon Protokół >>>
24 2021-12-21 17:20:00 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
RADZKA Daria
Delegat:

42:25 (20:8)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2021-12-19

25 2022-03-20 12:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa
(po zmianie gospodarza)
UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

45:30 (24:11)
image_icon Protokół >>>
26 2021-12-22 18:20:00 SKF Wisła I Płock
(po zmianie gospodarza)
AS Wesoła Sędziowie:
SANDURSKI Bartosz
ZALEWSKI Michał
Delegat:

38:30 (18:17)
image_icon Protokół >>>
27 2021-12-21 15:30:00 UKS Diament Ostrołęka
(po zmianie gospodarza)
KS Warszawianka Sędziowie:
— —
NIEĆKO Rafał
Delegat:

40:25 (21:11)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-12-21 17:00:00 MTS Lider Radom Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

31:35 (15:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2022-01-09

29 2022-01-09 12:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

24:25 (13:16)
image_icon Protokół >>>
30 2022-01-09 13:00:00 MTS Lider Radom UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

34:36 (17:19)
pdf_icon Protokół >>>
31 2021-12-15 16:00:00 KS Warszawianka SKF Wisła I Płock Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

27:37 (15:14)
image_icon Protokół >>>
32 2022-01-09 13:00:00 AS Wesoła UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

30:43 (13:23)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2022-01-16

33 2022-01-16 13:00:00 AS Wesoła UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

24:38 (10:19)
image_icon Protokół >>>
34 2022-01-16 15:00:00 KS Warszawianka
(po zmianie gospodarza)
UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

31:43 (13:23)
image_icon Protokół >>>
35 2022-03-24 17:20:00 SKF Wisła I Płock MTS Lider Radom Sędziowie:

KOWALEWSKI Mariusz
Delegat:

31:29 (18:15)
image_icon Protokół >>>
36 2022-01-16 12:00:00 UKS Diament Ostrołęka Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

28:26 (16:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2022-01-23

37 2022-03-25 16:40:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

20:27 (12:14)
image_icon Protokół >>>
38 2022-01-23 10:30:00 Enea Orlęta Zwoleń SKF Wisła I Płock Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

21:29 (9:16)
image_icon Protokół >>>
39 2022-04-03 13:00:00 MTS Lider Radom UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

ŚWIOSTEK Adam
Delegat:

37:39 (21:22)
pdf_icon Protokół >>>
40 2022-01-23 11:00:00 KS Warszawianka AS Wesoła Sędziowie:
CHEŁMIŃSKI Rafał
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

27:36 (14:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2022-02-20

41 2022-02-20 11:00:00 KS Warszawianka UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
KALBARCZYK Kamil
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

24:39 (8:19)
image_icon Protokół >>>
42 2022-02-20 13:00:00 AS Wesoła MTS Lider Radom Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

29:33 (18:13)
image_icon Protokół >>>
43 2022-02-20 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

32:38 (19:18)
image_icon Protokół >>>
44 2022-04-07 17:20:00 SKF Wisła I Płock UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
IGNACZAK Wojciech
SANDURSKI Bartosz
Delegat:

38:24 (21:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 12 / 2022-02-27

45 2022-02-27 14:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa SKF Wisła I Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

20:24 (11:9)
image_icon Protokół >>>
46 2022-02-26 12:00:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

39:29 (21:12)
pdf_icon Protokół >>>
47 2022-02-27 13:00:00 AS Wesoła
(po zmianie gospodarza)
Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MAGDA Leokadia
— —
Delegat:

25:28 (9:15)
image_icon Protokół >>>
48 2022-02-26 13:30:00 MTS Lider Radom KS Warszawianka Sędziowie:
ŻAK Damian
— —
Delegat:

38:26 (17:10)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 13 / 2022-03-13

49 2022-03-13 13:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
ŻAK Damian
KOTOWICZ Mikołaj
Delegat:

33:26 (16:12)
image_icon Protokół >>>
50 2022-03-13 11:00:00 KS Warszawianka Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

20:34 (10:16)
image_icon Protokół >>>
51 2022-03-13 13:15:00 AS Wesoła UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

24:25 (9:16)
image_icon Protokół >>>
52 2022-03-22 17:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła I Płock Sędziowie:
PATYK Sebastian

Delegat:

29:34 (13:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 14 / 2022-03-20

53 2022-04-14 17:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

31:46 (12:22)
pdf_icon Protokół >>>
54 2022-03-20 13:00:00 AS Wesoła
(po zmianie gospodarza)
SKF Wisła I Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

25:44 (12:23)
image_icon Protokół >>>
55 2022-03-20 11:00:00 KS Warszawianka
(po zmianie gospodarza)
UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
— —
Delegat:

16:44 (7:24)
image_icon Protokół >>>
56 2022-03-20 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń MTS Lider Radom Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

36:28 (19:13)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Jakub KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów 14 157
2 Wojciech POŁASKI UKS Niedźwiadek Węgrów 14 151
3 Bartosz JAKÓBOWSKI UKPR Agrykola II Warszawa 14 131
4 Miłosz BAKSIK AS Wesoła 13 125
5 Jakub TRZASKOWSKI MTS Lider Radom 13 114
6 Igor DOMAGAŁA Enea Orlęta Zwoleń 14 99
7 Krzysztof TLAK KS Warszawianka 14 89
8 Kacper SOBOLEWSKI MTS Lider Radom 14 85
9 Maciej MAJEWSKI AS Wesoła 12 84
10 Konrad LASEK Enea Orlęta Zwoleń 14 83
11 Gabriel BIENIEK UKS Diament Ostrołęka 14 82
12 Michał SAŁBUT Enea Orlęta Zwoleń 14 79
13 Jacek WŁOSZCZYZNA AS Wesoła 14 79
14 Szymon BACZYŃSKI SKF Wisła I Płock 14 76
15 Filip WÓJCIK MTS Lider Radom 14 76
16 Jan GORAJ KS Warszawianka 14 74
17 Filip SZCZEPAŃSKI SKF Wisła I Płock 14 74
18 Bartosz WOCHOWSKI SKF Wisła I Płock 14 73
19 Jonatan OSTROWSKI SKF Wisła I Płock 14 70
20 Paweł MAŁACZEK MTS Lider Radom 14 69
21 Eryk RESIAK SKF Wisła I Płock 14 66
22 Kacper MACIEJCZYK Enea Orlęta Zwoleń 14 65
23 Krzysztof MINOTA UKS Diament Ostrołęka 13 60
24 Franciszek GIDEREWICZ UKPR Agrykola II Warszawa 13 58
25 Tomasz ZELLER KS Warszawianka 14 57
26 Kacper ŻEBROWSKI UKS Diament Ostrołęka 13 56
27 Seweryn SYPIAŃSKI UKS Diament Ostrołęka 14 55
28 Jan MAŁEK KS Warszawianka 13 47
29 Jakub SOŃTA MTS Lider Radom 14 47
30 Rafał JĘDRZEJEWSKI UKS Diament Ostrołęka 14 46
31 Jakub RĄPAŁA UKPR Agrykola II Warszawa 13 46
32 Adrian ZAWADZKI UKS Niedźwiadek Węgrów 14 45
33 Casper ZIĘTKOWSKI UKPR Agrykola II Warszawa 11 44
34 Bartosz SZELKOWSKI UKS Diament Ostrołęka 12 42
35 Mikołaj TARNOWSKI MTS Lider Radom 11 41
36 Maciej MINOTA UKS Diament Ostrołęka 13 38
37 Piotr PIĄTEK KS Warszawianka 13 36
38 Szymon RULKA UKPR Agrykola II Warszawa 13 36
39 Igor ŚWIĄTEK UKPR Agrykola II Warszawa 12 34
40 Jakub DOLNY SKF Wisła I Płock 14 32
41 Franciszek KARKUT UKPR Agrykola II Warszawa 12 31
42 Dawid MATUSIK UKS Niedźwiadek Węgrów 14 31
43 Kacper DOBRZAŃSKI AS Wesoła 14 30
44 Rafał WIECZOREK UKPR Agrykola II Warszawa 12 30
45 Robert LASEK Enea Orlęta Zwoleń 14 28
46 Sebastian STĘPIEŃ Enea Orlęta Zwoleń 13 28
47 Antoni GOŁACKI UKPR Agrykola II Warszawa 11 27
48 Marcin DENKIEWICZ Enea Orlęta Zwoleń 14 25
49 Arkadiusz KOWALCZYK MTS Lider Radom 14 25
50 Wiktor TABOR UKS Niedźwiadek Węgrów 13 25
51 Mateusz PAWLATA SKF Wisła I Płock 14 21
52 Wiktor BOREJKO UKS Niedźwiadek Węgrów 11 20
53 Borys MALINOWSKI KS Warszawianka 13 18
54 Sebastian WOŚ UKS Diament Ostrołęka 7 17
55 Wiktor CHMIELNICKI KS Warszawianka 11 16
56 Wiktor DAMIĘCKI UKS Diament Ostrołęka 12 16
57 Igor JAWORSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 11 15
58 Aleksy PODGÓRSKI AS Wesoła 10 15
59 Aleksander RACZKOWSKI SKF Wisła I Płock 13 14
60 Maksymilian SIENKIEWICZ UKS Diament Ostrołęka 13 14
61 Oskar DURANC UKPR Agrykola II Warszawa 12 12
62 Bartosz KUCIŃSKI AS Wesoła 12 12
63 Aleksander KARCZEMNY AS Wesoła 12 11
64 Jacek RESZCZYŃSKI SKF Wisła I Płock 9 11
65 Mateusz CHOLEWIŃSKI AS Wesoła 7 10
66 Igor GROBELSKI SKF Wisła I Płock 11 9
67 Kacper PIOTROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 11 9
68 Dawid SZYMCZAKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 7 9
69 Maciej BURATOWSKI KS Warszawianka 11 8
70 Michał DOMŻAŁA UKPR Agrykola II Warszawa 11 8
71 Kamil PODOLAK UKS Diament Ostrołęka 9 8
72 Filip SAŁBUT Enea Orlęta Zwoleń 10 8
73 Mikołaj HUBNER KS Warszawianka 9 7
74 Kuba PUPEK AS Wesoła 3 7
75 Michał CIBOROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 9 6
76 Konrad KĘDZIERSKI SKF Wisła I Płock 5 6
77 Bartosz MOLENDOWSKI Enea Orlęta Zwoleń 10 6
78 Jakub GOTLIB UKS Diament Ostrołęka 13 5
79 Mateusz GÓRECKI AS Wesoła 11 5
80 Oliwier SZCZAŁUBA SKF Wisła I Płock 4 5
81 Wojciech SZEMELA UKPR Agrykola II Warszawa 10 5
82 Bartłomiej TYC SKF Wisła I Płock 5 5
83 Aleksander ZANIEWSKI AS Wesoła 9 5
84 Patryk FLEMING SKF Wisła I Płock 8 4
85 Bartłomiej PAWELEC Enea Orlęta Zwoleń 10 4
86 Eryk PAWŁOWSKI UKS Diament Ostrołęka 6 4
87 Mateusz PIOTROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 10 4
88 Leon RUBCZYŃSKI KS Warszawianka 8 4
89 Bartosz CZARTORYSKI UKS Diament Ostrołęka 11 3
90 Szymon MOLGA MTS Lider Radom 12 3
91 Jakub ORZECHOWSKI MTS Lider Radom 5 3
92 Szymon SAŁEK Enea Orlęta Zwoleń 4 3
93 Jakub SKWERES AS Wesoła 7 3
94 Patryk WRZESZCZ UKS Niedźwiadek Węgrów 13 3
95 Szymon KOZIŃSKI SKF Wisła I Płock 13 2
96 Jakub PANUFNIK UKS Niedźwiadek Węgrów 9 2
97 Marcel SOBÓTKA UKPR Agrykola II Warszawa 6 2
98 Piotr TOMYŚLAK UKS Niedźwiadek Węgrów 3 2
99 Filip ALEKSIEJUK UKS Diament Ostrołęka 6 1
100 Kacper GŁOWACKI SKF Wisła I Płock 1 1
101 Łukasz GORECKI KS Warszawianka 5 1
102 Jan KACZMARSKI KS Warszawianka 5 1
103 Jakub MARKOWSKI AS Wesoła 4 1
104 Bartosz MOGIELSKI AS Wesoła 8 1
105 Tomasz PABIŚ KS Warszawianka 6 1
106 Julian PORZYCKI KS Warszawianka 4 1
107 Jan SOLECKI Enea Orlęta Zwoleń 2 1
108 Tobiasz WYSZYŃSKI KS Warszawianka 4 1
109 Ksawery ZAPAŁA UKS Diament Ostrołęka 5 0
Joma