Tabela
Msc. | Logo | Nazwa drużyny | M | Zw | P | Rw | Rp | Zd | St | Zd-St | P_Zd | P_St |
1 | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 84 | 77 | 7 | 12 | 6 | |
2 | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 95 | 89 | 6 | 9 | 9 | |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 79 | 82 | -3 | 9 | 9 | |
4 | UKS Wilanowia Warszawa | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 63 | 73 | -10 | 6 | 12 |
Terminarz
Turniej nr 1 UKS Wilanowia Warszawa / 2023-03-11 |
|||||
1 | 2023-03-11 09:00:00 | UKS Wilanowia Warszawa | UKS Varsovia Warszawa | Sędziowie: — — WIŚNIEWSKI Marcin Delegat: |
12:12 (8:7) Protokół >>> |
2 | 2023-03-11 09:50:00 | UKS Varsovia Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: WIŚNIEWSKI Marcin — — Delegat: |
18:11 (9:5) Protokół >>> |
3 | 2023-03-11 10:40:00 | UKS Wilanowia Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: WIŚNIEWSKI Marcin — — Delegat: |
4:9 (3:4) Protokół >>> |
Turniej nr 2 Enea Orlęta Zwoleń / 2023-03-18 |
|||||
4 | 2023-03-18 09:30:00 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Varsovia Warszawa | Sędziowie: — — Delegat: |
21:17 (11:11) Protokół >>> |
5 | 2023-03-18 10:15:00 | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | UKS Varsovia Warszawa | Sędziowie: — — Delegat: |
20:18 (12:8) Protokół >>> |
6 | 2023-03-18 11:00:00 | Enea Orlęta Zwoleń | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | Sędziowie: — — Delegat: |
14:13 (8:6) Protokół >>> |
Turniej nr 3 UKS Varsovia I Warszawa / |
|||||
7 | 2023-04-01 13:00:00 | UKS Varsovia Warszawa | UKS Wilanowia Warszawa | Sędziowie: — — PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
13:8 (6:6) Protokół >>> |
8 | 2023-04-01 13:50:00 | UKS Wilanowia Warszawa | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | Sędziowie: — — PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
10:10 (6:5) Protokół >>> |
9 | 2023-04-01 14:40:00 | UKS Varsovia Warszawa | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | Sędziowie: — — PUSZKARSKI Rafał Delegat: |
17:17 (9:10) Protokół >>> |
Turniej nr 4 MKS Pogoń I Siedlce / 2023-04-15 |
|||||
10 | 2023-04-15 09:00:00 | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | UKS Wilanowia Warszawa | Sędziowie: BANASZEK Piotr — — Delegat: |
12:11 (5:5) Protokół >>> |
11 | 2023-04-15 09:50:00 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Wilanowia Warszawa | Sędziowie: BANASZEK Piotr — — Delegat: |
17:18 (10:13) Protokół >>> |
12 | 2023-04-15 10:45:00 | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | Enea Orlęta Zwoleń | Sędziowie: BANASZEK Piotr — — Delegat: |
12:7 (8:4) Protokół >>> |
Klasyfikacja strzelczyń
Miejsce | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
1 | Jagoda MROCZEK | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 35 | |
2 | Hanna WOŁOSZCZAK | UKS Wilanowia Warszawa | 6 | 34 | |
3 | Matylda PIWOWARCZYK | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 31 | |
4 | Wanda RADZIMIŃSKA | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 27 | |
5 | Dominika ŻUKOWSKA | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 21 | |
6 | Liliana OSTROWICZ | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 18 | |
7 | Zofia GOŁDA | Enea Orlęta Zwoleń | 3 | 17 | |
8 | Karolina LUDWICZAK | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 17 | |
9 | Zuzanna KRUSIŃSKA | UKS Wilanowia Warszawa | 3 | 16 | |
10 | Julia NOWAKOWSKA | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 16 | |
11 | Aleksandra GRABOWSKA | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 14 | |
12 | Magda KACZKOWSKA | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 11 | |
13 | Urszula KOSONOWSKA | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 8 | |
14 | Julia SKOCZYLAS | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 8 | |
15 | Oliwia BUSKA | UKS Wilanowia Warszawa | 6 | 5 | |
16 | Hanna DUDEK | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 5 | |
17 | Michalina NAKONIECZNA | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 4 | |
18 | Nikola PIASECZNA | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 4 | |
19 | Lena POZAROSZCZYK | UKS Varsovia Warszawa | 6 | 4 | |
20 | Zofia BOROWSKA | UKS Wilanowia Warszawa | 6 | 3 | |
21 | Kamila KONEWKA | Enea Orlęta Zwoleń | 5 | 3 | |
22 | Anna SZARPAK | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 3 | |
23 | Maria ŻBIK | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 5 | 3 | |
24 | Lena DRĘKOWSKA | UKS Wilanowia Warszawa | 4 | 2 | |
25 | Natalia GROMADZKA-WITEK | UKS Wilanowia Warszawa | 6 | 2 | |
26 | Marta KUBLIK | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 6 | 2 | |
27 | Alicja ROCHON | MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze | 4 | 2 | |
28 | Maria DOŁĘGA | UKS Wilanowia Warszawa | 4 | 1 | |
29 | Julia KOWALCZYK | UKS Varsovia Warszawa | 4 | 1 | |
30 | Maria KWAPISIEWICZ | Enea Orlęta Zwoleń | 2 | 1 | |
31 | Antonina OLEKSIK | Enea Orlęta Zwoleń | 2 | 1 | |
32 | Wiktoriia PALAMARCHUK | UKS Varsovia Warszawa | 2 | 1 | |
33 | Maja TOMCZYK | Enea Orlęta Zwoleń | 4 | 1 |