WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIOREK MŁ. GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 8 0 0 0 267 181 86 24 0
2 UKS Varsovia I Warszawa 8 6 2 0 0 242 168 74 18 6
3 MUKS Czarni Regimin 8 3 5 0 0 244 261 -17 9 15
4 KS Zawkrze Mława 8 2 6 0 0 212 268 -56 6 18
5 UKS Varsovia II Warszawa 8 1 7 0 0 161 248 -87 3 21

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-10

1 KS Zawkrze Mława
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-09-15 16:30:00 UKS Varsovia I Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

32:24 (17:11)
image_icon Protokół >>>
3 2022-09-10 11:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

35:18 (17:7)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-17

4 UKS Varsovia II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2022-09-17 11:00:00 MUKS Czarni Regimin C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
— —
Delegat:

24:37 (8:19)
image_icon Protokół >>>
6 2022-09-17 11:00:00 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
— —
Delegat:

14:29 (5:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-09-24

7 UKS Varsovia I Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2022-09-24 10:00:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

46:32 (20:14)
image_icon Protokół >>>
9 2022-09-24 13:00:00 UKS Varsovia II Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

25:35 (12:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-01

10 MUKS Czarni Regimin
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 2022-10-01 11:00:00 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

30:26 (20:13)
image_icon Protokół >>>
12 2022-10-06 16:15:00 UKS Varsovia I Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

14:19 (7:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-08

13 C&F UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2022-10-27 16:10:00 UKS Varsovia II Warszawa UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

24:39 (13:23)
image_icon Protokół >>>
15 2022-10-09 09:00:00 KS Zawkrze Mława
(po zmianie gospodarza)
MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

33:35 (16:15)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-10-15

16 KS Zawkrze Mława
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2022-10-15 11:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:
SKOWROŃSKI Damian
— —
Delegat:

30:34 (15:17)
pdf_icon Protokół >>>
18 2022-10-15 13:00:00 UKS Varsovia II Warszawa C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
BIJAK Weronika
FILIPIAK Tomasz
Delegat:

11:26 (8:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2022-10-22

19 UKS Varsovia II Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 2022-10-22 16:30:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
FILIPIAK Tomasz
Delegat:

43:30 (20:10)
image_icon Protokół >>>
21 2022-10-14 17:30:00 UKS Varsovia I Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

40:14 (18:5)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2022-10-29

22 UKS Varsovia I Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 2022-10-28 16:30:00 KS Zawkrze Mława C&F UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

27:33 (13:20)
image_icon Protokół >>>
24 2022-10-29 11:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

31:18 (18:6)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2022-11-05

25 MUKS Czarni Regimin
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 2022-11-05 13:00:00 UKS Varsovia II Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej

Delegat:

24:23 (11:12)
image_icon Protokół >>>
27 2022-11-15 17:40:00 C&F UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia I Warszawa Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

28:25 (12:7)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2022-11-12

28 C&F UKPR Agrykola Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 2022-11-10 16:15:00 UKS Varsovia I Warszawa UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
PATYK Sebastian
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

29:15 (12:8)
image_icon Protokół >>>
30 2022-11-16 16:30:00 MUKS Czarni Regimin
(po zmianie gospodarza)
KS Zawkrze Mława Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

35:39 (17:16)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Oliwia CALIK KS Zawkrze Mława 8 54
2 Aleksandra KOLANKOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 51
3 Maja PAWŁOWSKA KS Zawkrze Mława 8 42
4 Gabriela JAKUBOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 8 41
5 Marta CZACHOR C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 39
6 Martyna KURYŚ C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 39
7 Amelia NAROŻNIAK C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 39
8 Lena DWORNICZUK UKS Varsovia I Warszawa 8 36
9 Kornelia MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 36
10 Dominika CZARNEWICZ MUKS Czarni Regimin 8 35
11 Natalia GORLEWSKA KS Zawkrze Mława 8 31
12 Oliwia WÓJCIK UKS Varsovia I Warszawa 8 30
13 Anna CZECHMAŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 28
14 Julia GUMOWSKA KS Zawkrze Mława 8 28
15 Michalina MALINOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 28
16 Amelia CHYLIŃSKA UKS Varsovia I Warszawa 7 27
17 Oliwia JARONIEC C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 26
18 Tina ŁUKASZUK UKS Varsovia I Warszawa 8 25
19 Nadia LIPOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 22
20 Oliwia PIOTROWSKA KS Zawkrze Mława 8 22
21 Jagoda LAUFER UKS Varsovia I Warszawa 7 21
22 Manuela MUSZYŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 6 21
23 Pola MUSIAŁEK UKS Varsovia I Warszawa 4 20
24 Gabriela BONIAKOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 19
25 Zuzanna KLECZAJ UKS Varsovia II Warszawa 7 19
26 Łucja BIELECKA UKS Varsovia II Warszawa 4 17
27 Pola STĘPNIEWSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 17
28 Paulina SOBOTA MUKS Czarni Regimin 7 16
29 Magdalena JAWORSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 15
30 Magdalena PIETRAK UKS Varsovia I Warszawa 8 15
31 Blanka ZAJĄC C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 15
32 Natalia MIEDZOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 14
33 Amelia NOWOSIELSKA KS Zawkrze Mława 8 13
34 Maria KONIECZNA UKS Varsovia II Warszawa 7 12
35 Klaudia NIEDŹWIEDŹ UKS Varsovia I Warszawa 8 12
36 Zarina GOWIN-BĄCZEK C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 11
37 Natalia KOZICKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 11
38 Lena SOBCZYK UKS Varsovia II Warszawa 7 11
39 Aleksandra ZGÓDKA UKS Varsovia II Warszawa 5 11
40 Justyna BONIAKOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 10
41 Marcelina CECELSKA KS Zawkrze Mława 6 10
42 Emilia KARKOWSKA UKS Varsovia I Warszawa 8 10
43 Maja MIELKO UKS Varsovia II Warszawa 5 10
44 Wiktoria ZYŚK UKS Varsovia I Warszawa 6 10
45 Maria KŁÓSEK UKS Varsovia I Warszawa 7 9
46 Kinga KOZIK UKS Varsovia I Warszawa 7 9
47 Anna JURKIEWICZ C&F UKPR Agrykola Warszawa 5 8
48 Wiktoria PAJDZIŃSKA UKS Varsovia I Warszawa 6 8
49 Julia SPORCZYK UKS Varsovia I Warszawa 8 8
50 Joanna RĄPAŁA C&F UKPR Agrykola Warszawa 8 7
51 Maja PIKUS KS Zawkrze Mława 7 6
52 Aleksandra BUGAJSKA KS Zawkrze Mława 8 5
53 Maja KAMIŃSKA MUKS Czarni Regimin 7 5
54 Zofia NURZYŃSKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 6 5
55 Julia BOGUCKA C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 4
56 Natalia CHODKOWSKA MUKS Czarni Regimin 3 4
57 Angelika JANKOWSKA MUKS Czarni Regimin 5 4
58 Zuzanna KOSINIAK UKS Varsovia II Warszawa 6 4
59 Wiktoria OSIŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 8 4
60 Julia CHILLO UKS Varsovia II Warszawa 7 3
61 Antonina PARUZEL C&F UKPR Agrykola Warszawa 7 3
62 Maja PODGÓRSKA UKS Varsovia II Warszawa 5 3
63 Anhelina DYACHUK UKS Varsovia II Warszawa 2 2
64 Milena MISIEK UKS Varsovia I Warszawa 8 2
65 Julia TRAWIŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 5 2
66 Julia CHWAŁA UKS Varsovia II Warszawa 2 1
67 Katarzyna PASZKOWSKA KS Zawkrze Mława 4 1
Joma