Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt Młodszych gr. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 14 13 1 0 1 341 178 163 40 2
2 Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 12 2 0 0 327 229 98 36 6
3 SKF ORLEN Wisła Płock 14 11 3 2 0 254 187 67 31 11
4 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 14 6 8 0 1 214 248 -34 19 23
5 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 14 6 8 0 0 262 274 -12 18 24
6 UKS Zielonka 2012 14 5 9 0 0 261 304 -43 15 27
7 UKS Varsovia II Warszawa 14 2 12 0 0 126 228 -102 6 36
8 LUKS 19 Winnica 14 1 13 0 0 158 295 -137 3 39

Terminarz

Turniej nr 0 – Wyniki zaliczone z pierwszej fazy /

101 2023-11-19 15:30:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

23:16 (12:9)
pdf_icon Protokół >>>
102 2023-12-10 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

19:26 (11:15)
image_icon Protokół >>>
103 2023-12-09 12:00:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

33:9 (19:2)
image_icon Protokół >>>
104 2023-11-28 16:50:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
PATYK Sebastian
BANASZEK Piotr
Delegat:

13:28 (8:15)
image_icon Protokół >>>
105 2023-11-19 11:50:00 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
— —
Delegat:

10:5 (5:4)
image_icon Protokół >>>
106 2023-10-29 10:30:00 UKS Varsovia II Warszawa SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

4:11 (3:5)
image_icon Protokół >>>
107 2024-03-24 09:30:00 LUKS 19 Winnica UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
— —
Delegat:

11:20 (7:7)
pdf_icon Protokół >>>
108 2023-11-26 11:30:00 UKS Zielonka 2012 LUKS 19 Winnica Sędziowie:
MAGDA Leokadia
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

16:18 (5:8)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 1 – PreZero APR Radom / 2024-02-18

1 2024-02-18 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

14:17 (7:12)
image_icon Protokół >>>
2 2024-02-18 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

12:21 (5:12)
image_icon Protokół >>>
3 2024-02-18 12:00:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

17:21 (12:15)
image_icon Protokół >>>
4 2024-02-18 13:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

14:24 (5:12)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – SKF Orlen Wisła Płock / 2024-02-18

5 2024-02-18 10:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock LUKS 19 Winnica Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
— —
Delegat:

23:10 (11:9)
image_icon Protokół >>>
6 2024-02-18 10:40:00 UKS Varsovia II Warszawa UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
— —
Delegat:

12:14 (8:9)
image_icon Protokół >>>
7 2024-02-18 11:20:00 UKS Varsovia II Warszawa LUKS 19 Winnica Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
— —
Delegat:

12:10 (6:5)
image_icon Protokół >>>
8 2024-02-18 12:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

25:13 (16:9)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-02-25

9 2024-02-25 15:30:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
MAGDA Leokadia
— —
Delegat:

26:18 (17:8)
pdf_icon Protokół >>>
10 2024-02-25 16:15:00 LUKS 19 Winnica KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
MAGDA Leokadia
— —
Delegat:

8:16 (8:8)
pdf_icon Protokół >>>
11 2024-02-25 17:00:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
MAGDA Leokadia
— —
Delegat:

22:15 (10:8)
pdf_icon Protokół >>>
12 2024-02-25 17:45:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze LUKS 19 Winnica Sędziowie:
MAGDA Leokadia
— —
Delegat:

21:11 (12:4)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – Enea Orlęta Zwoleń / 2024-03-03

13 2024-03-03 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

18:7 (8:6)
pdf_icon Protokół >>>
14 2024-03-03 12:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

26:11 (16:5)
pdf_icon Protokół >>>
15 2024-03-03 13:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
PIETRUS Marek
— —
Delegat:

11:10 (5:7)
pdf_icon Protokół >>>
16 2024-03-03 14:00:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
PIETRUS Marek
— —
Delegat:

27:18 (12:10)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – SKF Orlen Wisła Płock / 2024-03-10

17 2024-03-10 10:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

22:12 (11:7)
image_icon Protokół >>>
18 2024-03-10 10:40:00 UKS Varsovia II Warszawa MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

8:26 (2:14)
image_icon Protokół >>>
19 2024-03-10 11:20:00 UKS Varsovia II Warszawa KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

6:18 (3:11)
image_icon Protokół >>>
20 2024-03-10 12:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

17:17 (12:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 6 – LUKS 19 Winnica / 2024-03-24

21 2024-03-24 11:00:00 LUKS 19 Winnica PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

16:29 (8:13)
pdf_icon Protokół >>>
22 2024-03-24 11:50:00 UKS Zielonka 2012 Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

19:26 (9:11)
pdf_icon Protokół >>>
23 2024-03-24 13:00:00 UKS Zielonka 2012 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

27:28 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>
24 2024-03-24 13:50:00 LUKS 19 Winnica Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

6:25 (4:11)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 7 – UKS Varsovia Warszawa / 2024-04-07

25 2024-04-07 10:10:00 UKS Varsovia II Warszawa PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

11:20 (5:12)
image_icon Protokół >>>
26 2024-04-07 11:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

22:23 (11:15)
image_icon Protokół >>>
27 2024-04-07 11:50:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

11:18 (8:7)
image_icon Protokół >>>
28 2024-04-07 12:30:00 UKS Varsovia II Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
BIJAK Weronika
GOŚ Mateusz
Delegat:

12:22 (7:15)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 8 – UKS Zielonka / 2024-04-07

29 2024-04-26 15:00:00 UKS Zielonka 2012 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

21:19 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>
30 2024-04-26 15:45:00 LUKS 19 Winnica MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

11:29 (1:15)
pdf_icon Protokół >>>
31 2024-04-26 16:45:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze LUKS 19 Winnica Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

16:11 (12:5)
pdf_icon Protokół >>>
32 2024-04-26 17:45:00 UKS Zielonka 2012 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

16:29 (6:18)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 9 – Enea Orlęta Zwoleń / 2024-04-21

33 2024-04-21 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

29:19 (14:11)
pdf_icon Protokół >>>
34 2024-04-21 10:50:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze LUKS 19 Winnica Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

25:16 (14:5)
pdf_icon Protokół >>>
35 2024-04-21 11:40:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 2012 Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

21:23 (10:10)
pdf_icon Protokół >>>
36 2024-04-21 12:30:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 LUKS 19 Winnica Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

29:10 (17:5)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 10 – KS Victoria Piaseczno / 2024-04-21

37 2024-04-21 09:30:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
— —
Delegat:

17:5 (11:1)
image_icon Protokół >>>
38 2024-04-21 10:20:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
— —
Delegat:

10:0 (:)
image_icon Protokół >>>
39 2024-04-21 11:20:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
— —
Delegat:

21:10 (12:4)
image_icon Protokół >>>
40 2024-04-21 12:10:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
— —
Delegat:

14:14 (6:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 11 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-05-26

41 2024-05-26 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

25:18 (16:4)
pdf_icon Protokół >>>
42 2024-05-26 10:50:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

25:12 (14:6)
pdf_icon Protokół >>>
43 2024-05-26 11:50:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

12:25 (10:16)
pdf_icon Protokół >>>
44 2024-05-26 12:40:00 MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

31:21 (17:12)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 12 – LUKS 19 Winnica / 2024-05-26

45 2024-05-26 10:00:00 LUKS 19 Winnica SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

10:20 (5:10)
pdf_icon Protokół >>>
46 2024-05-26 10:50:00 UKS Zielonka 2012 UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

20:10 (10:7)
pdf_icon Protokół >>>
47 2024-05-26 12:00:00 UKS Zielonka 2012 SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

20:28 (5:16)
pdf_icon Protokół >>>
48 2024-05-26 12:50:00 LUKS 19 Winnica UKS Varsovia II Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

10:14 (5:5)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Zofia KLIMASZYŃSKA UKS Zielonka 2012 14 109
2 Karolina LUDWICZAK Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 106
3 Zuzanna JEZIERSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 14 75
4 Karolina MAKOWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 13 73
5 Emilia MALITKA UKS Zielonka 2012 14 68
6 Olga SIENKIEWICZ MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 13 68
7 Zuzanna MARTYNIUK MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 11 62
8 Julia TARKOWSKA MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 13 62
9 Kamila KONEWKA Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 60
10 Margharita PELOSO PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 14 58
11 Julia SZYMCZAK SKF ORLEN Wisła Płock 12 57
12 Antonina OLEKSIK Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 55
13 Natalia DOMAŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 14 46
14 Patrycja WÓJCICKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 14 46
15 Julia BŁAŻEJCZYK MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 13 44
16 Patrycja KOWALEWSKA LUKS 19 Winnica 14 41
17 Kornelia KAŹMIERCZAK LUKS 19 Winnica 14 40
18 Laura JAGODZIŃSKA SKF ORLEN Wisła Płock 13 39
19 Michalina ROGALA Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 38
20 Nikola WIELOCHA UKS Zielonka 2012 14 37
21 Lena KANTELUK MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 13 34
22 Nikola MOLENDOWSKA Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 33
23 Julia BOGUTA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 31
24 Zofia DOROSZYŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 14 30
25 Daria FIC KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 28
26 Natasza BOROWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 13 27
27 Zofia KURZĘPA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 26
28 Maja ŚLIWIŃSKA SKF ORLEN Wisła Płock 11 23
29 Zuzanna GAJOS PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 8 22
30 Halina GLINICKA LUKS 19 Winnica 12 22
31 Łucja KUŁAKOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 12 22
32 Zofia STAWORZYŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 14 22
33 Joanna SZUBIŃSKA UKS Varsovia II Warszawa 10 22
34 Alicja ŻELAZO MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 9 19
35 Zofia GOŁDA Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 18
36 Maja MAŁUJ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 17
37 Alicja PACZUSKA MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 12 17
38 Nikola ZARĘBA LUKS 19 Winnica 14 16
39 Iga KOWALSKA UKS Zielonka 2012 14 14
40 Oliwia WILOCH LUKS 19 Winnica 7 13
41 Zuzanna GRZECHNIK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 12
42 Klaudia KOWALCZYK UKS Zielonka 2012 12 12
43 Zuzanna NOŻEWSKA LUKS 19 Winnica 14 12
44 Maja GAWROŃSKA UKS Zielonka 2012 7 11
45 Lena ŁUKOMSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 13 11
46 Patrycja POZAROSZCZYK UKS Varsovia II Warszawa 13 11
47 Julia WYSOCKA-DANKOVICS UKS Varsovia II Warszawa 12 11
48 Amelia FAJDEK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 2 10
49 Lena JASTRZĘBSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 7 10
50 Julia ADAMCZYK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 2 9
51 Wiktoria DUDZIK UKS Varsovia II Warszawa 11 9
52 Julia STRZALIŃSKA MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 12 9
53 Kaja KOTALSKA Enea Orlęta Zwoleń 2012 14 8
54 Urszula OPAŁKA UKS Varsovia II Warszawa 14 8
55 Anna PAWŁOWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 10 8
56 Emilia ROCHON MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 6 8
57 Oliwia DUCKA UKS Zielonka 2012 12 7
58 Weronika OLIWKOWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 11 7
59 Lena ŻBIKOWSKA LUKS 19 Winnica 12 7
60 Zofia BĄKOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 13 6
61 Alicja BONIECKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 13 6
62 Oliwia GRABOWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 7 6
63 Paulina KIELAR PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 6
64 Karolina KORYCIŃSKA MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 9 6
65 Natalia ROSICKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 10 5
66 Amelia WĄTROBA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 14 5
67 Pola BACZEWSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 11 4
68 Oliwia CHĘCKA SKF ORLEN Wisła Płock 5 4
69 Zofia DAWIDOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 13 4
70 Barbara DENEAU UKS Varsovia II Warszawa 10 4
71 Hanna FIGURSKA Enea Orlęta Zwoleń 2012 10 4
72 Aniela GOSTKOWSKA UKS Varsovia II Warszawa 12 4
73 Ksenia GRZYWNA SKF ORLEN Wisła Płock 9 4
74 Naomi LISEK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 7 4
75 Natalia RACINIEWSKA SKF ORLEN Wisła Płock 11 4
76 Julia WRÓBLEWSKA LUKS 19 Winnica 14 4
77 Hanna BAŁDECKA UKS Varsovia II Warszawa 3 3
78 Alicja KACPERCZYK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 9 3
79 Milena LUDWICZAK Enea Orlęta Zwoleń 2012 12 3
80 Kinga MAJEWSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 10 3
81 Anna PONOMAROVA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 11 3
82 Amelia BIERNACKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 9 2
83 Maja GŁODOWSKA LUKS 19 Winnica 10 2
84 Aleksandra WRÓBEL KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 9 2
85 Aleksandra AMANOWICZ Enea Orlęta Zwoleń 2012 7 1
86 Oliwia CHROMIEC MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 8 1
87 Vanessa DZIUBA UKS Zielonka 2012 9 1
88 Nina GOŚ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 8 1
89 Ada JAKUBIEC SKF ORLEN Wisła Płock 10 1
90 Oliwia JANICKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 1
91 Zuzanna KOŁEK UKS Zielonka 2012 11 1
92 Julia KOMENDARSKA LUKS 19 Winnica 10 1
93 Urszula KOSONOWSKA Enea Orlęta Zwoleń 2012 1 1
94 Aleksandra POLEJ UKS Zielonka 2012 11 1
95 Alicja WOJEWÓDZKA MKS Pogoń Siedlce – Dzieci Młodsze 3 1
96 Maria ZELTYNG SKF ORLEN Wisła Płock 6 1
97 Julia KANIA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 11 0
Joma