Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt Młodszych gr. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS OTM Lesznowola DZ 2012 6 5 1 0 0 111 72 39 15 3
2 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 6 5 1 0 0 106 60 46 15 3
3 MKS Karczew 6 4 2 0 0 96 78 18 12 6
4 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 6 1 5 0 1 88 108 -20 4 14
5 KS Zawkrze Mława II 8 1 7 1 0 63 146 -83 2 22

Terminarz

Turniej nr 1 – KS Zawkrze Mława / 2024-02-18

1 2024-02-18 10:00:00 KS Zawkrze Mława II MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

19:19 (9:10)
image_icon Protokół >>>
2 2024-02-18 11:00:00 KS OTM Lesznowola DZ 2012 MKS Karczew Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

12:13 (5:6)
image_icon Protokół >>>
3 2024-02-18 12:00:00 KS OTM Lesznowola DZ 2012 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
CZAPLICKI Marcin
Delegat:

21:17 (10:8)
image_icon Protokół >>>
4 2024-02-18 13:00:00 KS Zawkrze Mława II MKS Karczew Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

17:20 (9:11)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – UKS SP1 Wyszków / 2024-03-03

5 2024-03-03 09:00:00 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze MKS Karczew Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

15:14 (10:5)
image_icon Protokół >>>
6 2024-03-03 09:50:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława II Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

14:5 (8:3)
image_icon Protokół >>>
7 2024-03-03 10:40:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze MKS Karczew Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

15:18 (5:10)
image_icon Protokół >>>
8 2024-03-03 11:30:00 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława II Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

17:4 (10:3)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – KS OTM Lesznowola / 2024-03-24

9 2024-03-24 12:30:00 KS OTM Lesznowola DZ 2012 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GŁUPCZYŃSKI Maciej
Delegat:

17:14 (12:7)
image_icon Protokół >>>
10 2024-03-24 13:15:00 MKS Karczew KS Zawkrze Mława II Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GŁUPCZYŃSKI Maciej
Delegat:

16:3 (10:2)
image_icon Protokół >>>
11 2024-03-24 14:15:00 MKS Karczew UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GŁUPCZYŃSKI Maciej
Delegat:

15:16 (7:11)
image_icon Protokół >>>
12 2024-03-24 15:00:00 KS OTM Lesznowola DZ 2012 KS Zawkrze Mława II Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GŁUPCZYŃSKI Maciej
Delegat:

18:5 (9:1)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – MKS Marcovia Marki / 2024-04-07

13 2024-04-07 10:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

8:22 (5:13)
image_icon Protokół >>>
14 2024-04-07 10:50:00 KS Zawkrze Mława II KS OTM Lesznowola DZ 2012 Sędziowie:

Delegat:

8:20 (5:13)
image_icon Protokół >>>
15 2024-04-07 11:40:00 KS Zawkrze Mława II UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

2:22 (1:12)
image_icon Protokół >>>
16 2024-04-07 12:30:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KS OTM Lesznowola DZ 2012 Sędziowie:

Delegat:

15:23 (7:13)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – MKS Karczew / 2024-04-21

17 MKS Karczew MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze KS OTM Lesznowola DZ 2012 Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 MKS Karczew KS OTM Lesznowola DZ 2012 Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Maja TOMCZYK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 32
2 Marika ZEMBRZUSKA-KOZIEŁ KS Zawkrze Mława II 2 30
3 Iga DIRSCHKE KS OTM Lesznowola DZ 2012 4 28
4 Oliwia JODEŁKA KS OTM Lesznowola DZ 2012 4 22
5 Nicola WOŹNIAK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 16
6 Jaśmina CHOCIEJ MKS Karczew 5 15
7 Pola PRZYBOROWSKA MKS Karczew 6 13
8 Oliwia MAZUREK UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 11
9 Kaja PASIS UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 11
10 Anna ROJEK UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 11
11 Amelia BOJCZUK UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 10
12 Julia CHODOSZ MKS Karczew 6 9
13 Łucja FLORCZAK MKS Karczew 4 9
14 Laura NOWICKA MKS Karczew 6 9
15 Aleksandra SZREDZIŃSKA UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 9
16 Kinga TRZASKOWSKA MKS Karczew 6 8
17 Marianna BĄK KS OTM Lesznowola DZ 2012 4 7
18 Oliwia BRONK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 7
19 Zofia CZAPKA MKS Karczew 6 7
20 Zofia KŁOS KS Zawkrze Mława II 6 6
21 Kinga DOBRZENIECKA KS Zawkrze Mława II 6 5
22 Hanna GAWRYŚ MKS Karczew 6 5
23 Mariia KOZHAN MKS Karczew 5 5
24 Natalia OSICA MKS Karczew 6 5
25 Maja TOMCZYKOWSKA KS Zawkrze Mława II 6 5
26 Natalia TRZEPAŁKO MKS Karczew 6 5
27 Maja WOJDA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 5
28 Lena ZIĘTARA UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 5
29 Natalia KARPIŃSKA KS Zawkrze Mława II 2 4
30 Zofia WALIŃSKA KS OTM Lesznowola DZ 2012 4 4
31 Pola CHOROLEWSKA MKS Karczew 4 3
32 Zofia GÓRECKA KS OTM Lesznowola DZ 2012 4 3
33 Iga ŁUS KS OTM Lesznowola DZ 2012 2 3
34 Yana RUBEN UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 4 3
35 Zofia JEZIOREK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 2
36 Emilia PRZYBYSZEWSKA KS Zawkrze Mława II 6 2
37 Ada REMBOCH MKS Karczew 4 2
38 Zuzanna ŚLEDŹ MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 2
39 Julia GUZA – TARECO KS OTM Lesznowola DZ 2012 2 1
40 Klara LATUSZEK MKS Karczew 1 1
41 Nikola OLEKSIAK KS Zawkrze Mława II 6 1
42 Klara PRZYCHODZIEŃ UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 3 1
43 Nadia SZYMAŃSKA UKS SP 1 Wyszków – Dzieci Młodsze 3 1
44 Pola ZAWADKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 1
45 Hanna BARANOWSKA KS OTM Lesznowola DZ 2012 2 0
Joma