Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt Młodszych gr. R


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Rusiec 4 4 0 0 0 81 48 33 12 0
2 KPR ROKiS Radzymin II 2 1 1 0 0 50 29 21 3 3
3 UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 1 1 0 0 26 34 -8 3 3
4 MKRS Wisła Maciejowice 4 0 4 0 0 48 94 -46 0 12

Terminarz

Turniej nr 1 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-02-25

1 2024-02-25 10:00:00 UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze UKS Rusiec Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

: (:)
2 2024-02-25 10:50:00 UKS Rusiec KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

: (:)
3 2024-02-25 11:40:00 UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

: (:)

Turniej nr 2 – KPR ROKiS Radzymin / 2024-03-03

4 2024-03-03 13:00:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Rusiec Sędziowie:
— —
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

16:17 (9:10)
pdf_icon Protokół >>>
5 2024-03-03 13:50:00 MKRS Wisła Maciejowice UKS Rusiec Sędziowie:
— —
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

7:25 (3:12)
pdf_icon Protokół >>>
6 2024-03-03 14:40:00 KPR ROKiS Radzymin II MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:
— —
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

34:12 (19:2)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – UKS Rusiec / 2024-03-24

7 2024-03-24 10:30:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

20:10 (9:5)
image_icon Protokół >>>
8 2024-03-24 09:00:00 UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

16:14 (12:5)
image_icon Protokół >>>
9 2024-03-24 09:50:00 UKS Rusiec MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

19:15 (12:6)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – MKRS Wisła Maciejowice / 2024-04-21

10 MKRS Wisła Maciejowice UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 KPR ROKiS Radzymin II UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 MKRS Wisła Maciejowice KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Zofia GROMALA KPR ROKiS Radzymin II 2 23
2 Gabriela GŁOWACKA UKS Rusiec 4 18
3 Maja TORKA UKS Rusiec 4 18
4 Liliana PERKOWSKA UKS Rusiec 4 15
5 Karolina SZCZEPANIAK MKRS Wisła Maciejowice 4 15
6 Karolina SZCZYGIELSKA MKRS Wisła Maciejowice 4 14
7 Nicole PAZIK UKS Rusiec 4 12
8 Małgorzata WOJDYNA KPR ROKiS Radzymin II 2 10
9 Maria MARTYNOWICZ UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 7
10 Paulina PALCZEWSKA UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 7
11 Iga SZYNKOWSKA UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 7
12 Iga ŻEMOJDA UKS Rusiec 4 7
13 Anna NAZAR UKS Rusiec 2 6
14 Zuzanna BAJEROWSKA MKRS Wisła Maciejowice 4 5
15 Paulina PRZYCZKA MKRS Wisła Maciejowice 4 4
16 Maja RYBARCZYK KPR ROKiS Radzymin II 2 4
17 Zofia BAJEROWSKA MKRS Wisła Maciejowice 2 3
18 Mia BIEGAŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 2 3
19 Liliana JAGIELNIK KPR ROKiS Radzymin II 2 3
20 Oliwia JASTRZĘBSKA MKRS Wisła Maciejowice 2 3
21 Otylia WIĘK MKRS Wisła Maciejowice 2 3
22 Julia BOCZKOWSKA UKS Rusiec 4 2
23 Pola GŁUCHOWSKA UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 2
24 Julia KAZNOWSKA KPR ROKiS Radzymin II 2 2
25 Alicja MARSZKO KPR ROKiS Radzymin II 2 2
26 Magdalena TELAKOWIEC KPR ROKiS Radzymin II 2 2
27 Alicja UMIŃSKA UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 2
28 Maja AFELTOWICZ UKS Wilanowia Warszawa – Dzieci Młodsze 2 1
29 Magda KOWALIK UKS Rusiec 3 1
30 Oliwia MALCZEWSKA KPR ROKiS Radzymin II 1 1
31 Małgorzata POCZTAŃSKA MKRS Wisła Maciejowice 3 1
32 Lena ROSA UKS Rusiec 2 1
33 Olivia TOBER UKS Rusiec 3 1
Joma